REKLAMAA1-FortSłużew-17-06----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  Za nami półfinałowe rozgrywki Akademickich Mistrzostw Polski. Zwyciężyli piłkarze ręczni z warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. W finale rozbili ekipę z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - mecz zakończył się rezultatem 24:14 dla stołecznych.

  Ostatni dzień rozgrywek studenckich był zarazem najbardziej ekscytującym. To w środę rozstrzygnęła się walka o najwyższe pozycje na tzw. pudle. W meczu o trzecią lokatę starły się warszawskie uczelnie. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego uległa nieco silniejszej Szkole Głównej Handlowej. SGH wygrało 29:25.

  Daniem głównym był jednak wyczekiwany przez kibiców finał. Akademia Leona Koźmińskiego podejmowała gości z Olsztyna. Studenci z warmińsko-mazurskiego stawiali zacięty opór, jednak byli słabsi zarówno w ataku jak i w defensywie. Ostatecznie przegrali różnicą 10 bramek - mecz zakończył się rezultatem 24:14. Najlepszym graczem finału został Tomasz Bulej ze zwycięskiej drużyny. 

  - Nasza drużyna ma aspiracje. Spodziewaliśmy się, że awansujemy do najlepszej czwórki. Jestem bardzo zadowolony, osiągaliśmy raczej pewne zwycięstwa i wygraliśmy - zaraz po zwycięstwie mówi Tomasz Bulej z ALK.

  Teraz ALK czeka na rywalizację w finałach. Mecze najlepszych potrawają od 10 do 12 czerwca. - Walczymy o medale. Dwa lata temu zdobyliśmy w Warszawie złoto - kończy Tomasz Bulej.

  Wczorajsze mecze przeplatane były konkursami dla kibiców. Najmłodsi mierzyli się z dużymi odległościami, próbując trafić do bramki. Zwycięzcy otrzymali specjalne nagrody.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2895 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019