REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  11 zespołów i niemal 200 zawodników weźmie udział w nadchodzących Akademickich Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej - będą to zmagania Półfinału B. Impreza zaczyna się już jutro a 3 maja poznamy szczypiornistów, którzy awansują do rozgrywek finałowych.

  Ekipy z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i łódzkiego najpierw zmierzą się w rozlosowanych 3 grupach eliminacyjnych. Później turniej przejdzie w system pucharowy - najlepsi awansują do walki o najwyższą stawkę w finałach.

  - Liczymy na to, że mieszkańcy Ursynowa, którzy zostali na majówkę, przyjdą, żeby pokibicować. Na zachętę dodam, że przygotowaliśmy kilka konkursów. Przed samym finałem zaprosimy chętnych na parkiet, żeby również mogli zaprezentować swoje umiejętności sportowe - mówi Artur Słomka, organizator AMP w Piłce Ręcznej.

  Mecze rozgrywane będą na dwóch halach sportowych - w obiekcie SGGW przy ul. Ciszewskiego 10 oraz na hali Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3.

  Każda uczelnia miała prawo wytypować do półfinałów tylko jedną ekipę. Zgłoszone do eliminacji składy nie mogą ulec zmianom do zakończenia turnieju. Drużyny mogą składać się maksymalnie z 20 zawodników plus 2 osoby towarzyszące - kierownik i trener.

  W Mistrzostwach wezmą udział: SGGW Warszawa, SGH Warszawa, WAT Warszawa, ALK Warszawa, AWF Warszawa, WUM Warszawa, PW Warszawa, UŁ Łódź, PŁ Łódź, UM Łódź oraz UWM Olsztyn. Przez 3 dni mecze zaczynają się o godz. 08:30. Szczegółowy harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj.

  Mecze będą rozgrywane w strukturze 2x25 minut. Jedynie w turnieju finałowym w walce o I i III miejsce połowy są o 5 minut dłuższe.

  Gospodarzem imprezy jest Klub Uczelniany AZS SGGW. Burmistrz Ursynowa, Robert Kempa, objął AMP w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Półfinał B patronatem honorowym.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2554 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO