REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2021 - 31.08.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Marcin Selerski)

  Ursynów na moment stał się stolicą rozgrywek unihokeja. 22 uczelnie z całej Polski rozegrały w naszej dzielnicy Akademickie Mistrzostwa Polski. To tutaj odbyła się większość meczów. 

  Drużyny unihokeja przyjechały do stolicy, aby rozegrać spotkania Akademickich Mistrzostw Polski. Mecze rozegrane zostały na trzech boiskach w halach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Uniwersystetu Warszawskiego. Jednak większość spotkań odbyła się na Ursynowie.

  Zwycięzcą tegorocznych mistrzostw został AWF Poznań. Poznaniacy spotkali się z Akademią Górniczo-Hutniczą, która broniła ubiegłorocznego tytułu. Decydujący mecz poszedł po myśli AWF i wygrali 13:8.

  - Wcześniej zdobywaliśmy trzy medale podczas Akademickiego Pucharu Polski, ale nigdy nie mieliśmy złotego. Teraz udało się to osiągnąć w oficjalnych AMP-ach - powiedział zadowolony Miron Łada z AWF Poznań.

  Nieźle poszło też inżynierom z Politechniki Rzeszowskiej. Zdobyli brąz pokonując Politechnikę Gdańską 7:3. Obronili w ten sposób wywalczone przed rokiem 3. miejsce.

  - Uważam, że to jest nasz wielki sukces, bo w turnieju bierze udział wiele uczelni mających zawodników na poziomie ekstraligi - dodał Piotr Gomułka z Politechniki Rzeszowskiej, student II roku Budownictwa.

  Organizatorem wydarzenia był Akademicki Związek Sportowy Warszawa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3688 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021