REKLAMAA1-FortSłużew-01-09----30-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Najlepszym pomysłem na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego jest grill party w ogrodzie, pobliskim lesie czy nawet grill na balkonie. Odpowiednio przypieczone potrawy, tworzą wyjątkowy i specyficzny smak warzyw lub mięsa, który nie jest możliwy do odtworzenia w domowym zaciszu. Aby jednak bezbłędnie przygotować przyjęcie urodzinowe na grillu, należy zaopatrzyć się w obowiązkowe akcesoria do grilla, które zapewnią nam prawidłowe przygotowanie smacznych potraw.

  Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe na podwórku?

  Na samym początku dobrze jest znaleźć odpowiednie miejsce na świeżym powietrzu, które zagwarantuje dużo przestrzeni na umieszczenie grilla oraz wszystkich naszych gości. Jeśli takiego nie posiadamy, grill na balkonie również będzie świetnym rozwiązaniem. Ważne jednak aby w tym wypadku wybrać sprzęt elektryczny lub gazowy ze względu na komfort naszych sąsiadów oraz zapach, który przenosi się na całe osiedle i nie zawsze jest akceptowany przez innych. Zaraz obok grilla niezbędne jest umieszczenie mniejszych lub większych stołów, które pozwoliłyby na swobodne spożywanie potraw, a także rozmieszczenie ich oraz odpowiednich akcesoriów do grilla w jednym, schludnym miejscu. Nasz ogródek możemy ozdobić foliowymi lub gumowymi balonami oraz kolorowymi serpentynami, lub konfetti, które wzbogacą całe przyjęcie urodzinowe.

  Potrawy na przyjęcie urodzinowe

  Udane przyjęcie urodzinowe nie może obyć się bez pysznych przekąsek. Jeśli organizujemy imprezę na świeżym powietrzu, koniecznie zaopatrzmy się w grill bar. W tym wypadku niezbędnikiem są odpowiednie akcesoria do grilla oraz mięso i warzywne dodatki. Połączenie tych dwóch rzeczy gwarantuje nam przygotowanie niepowtarzalnych i wyjątkowych potraw, które są pewniakiem na każdym przyjęciu urodzinowym w formie grilla. Największym ich plusem jest to, iż ich wykonanie zajmuje tylko chwilę. Ważne jednak jest zorientowanie się, jakie preferencję żywieniowe posiadają nasi goście. Jeśli w większości są wegetarianami, lub na odwrót, warto wzbogacić stół o więcej warzywnych lub mięsnych przekąsek. Patyczki do szaszłyków i inne dodatki na grilla znajdziesz na godanparty.pl.

  Patyczki do szaszłyków - niezbędnik na grillu

  Warzywa i owoce są wspaniałym pomysłem na grill party, nawet dla osób, które nie są wegetarianami bądź weganami. Jedną z najbardziej popularnych potraw na takim przyjęciu są szaszłyki. Jeśli chcemy je dobrze przygotować, należy posiadać odpowiednie akcesoria do grilla w postaci patyczków do szaszłyków, na których można umieścić umytą i pokrojoną w talarki paprykę czerwoną, żółtą lub zieloną, bakłażana, cukinię, cebulę, ogórka czy pieczarki. Przed położeniem ich na grill, warto posmarować je oliwą z oliwek po to, aby nadać im wyraźniejszy smak oraz zapobiec przypaleniu. Obok patyczków do szaszłyków, niezbędne są również wykałaczki, a także szpileczki drewniane do koreczków. Dzięki nim możemy stworzyć kompozycje różnych pysznych owoców.

  Mięsne potrawy na przyjęcie

  Karkówka czy kiełbasa to popularne i klasyczne potrawy na przyjęcie w formie grilla dla każdego mięsożercy. Warto jednak odejść trochę od istniejących konwenansów i przygotować szaszłyki z drobiu lub z polędwiczki wieprzowej i chorizo, wykorzystując odpowiednie patyczki do szaszłyków z wcześniej przyszykowanych akcesoriów do grilla. Oprócz tego wspaniałym pomysłem będzie także schab z grilla w marynacie oraz coś w wersji rybnej - pstrąg w orzechach.

  Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe na świeżym powietrzu i szukasz odpowiednich akcesoriów do grilla, sprawdź ofertę GoDan Party!

  Artykuł załadowany: 0.2467 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019