REKLAMAA1-FortSłużew-01-07----21-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (PSP)

  Dwa zastępy straży pożarnej przyjechały do wycieku gazu obok Fortu Służew. Ktoś zniszczył skrzynkę, w której była instalacja gazowa. Ewakuowano pracowników pobliskiej stacji benzynowej. Nikomu nic się nie stało.

  Około 7:45 strażacy dostali zgłoszenie, że na niezabudowanej działce przy ul. Nowoursynowskiej 183 ulatnia się gaz

  - Alarmowali nas pracownicy stacji benzynowej, którzy wyczuli zapach. Strażacy po przyjeździe na miejsce stwierdzili wyciek z rury średniego ciśnienia o średnicy 2,5 centymetra. Nasze działania polegały na ewakuacji około 10 osób ze stacji benzynowej oddalonej około 150 metrów. Nie było osób poszkodowanych. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej - informuje kapitan Wojciech Kapczyński z komendy miejskiej PSP.

  Po akcji strażaków na miejscu pojawiło się pogotowie gazowe - Jacyś wandale zniszczyli szafkę gazową, nie wiadomo kto, ale nic wielkiego się nie stało, nie było zagrożenia - twierdzą pracujący na miejscu robotnicy, którzy uszczelnili rurę, z której wyciekał gaz. Teraz sprawą zajmie się policja.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.322 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO