REKLAMAA1-DPD—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Uczysz się angielskiego od wielu lat i nadal nie jesteś pewien swoich umiejętności? Angielski to dziś podstawa, jednak nadal wiele osób ma problem ze swobodnym komunikowaniem się w tym języku. Dlaczego uczymy się go latami i wciąż boimy się mówić? Czy rzeczywiście angielski jest tak trudny, a my tak niezdolni? Jeśli zadajesz sobie powyższe pytania, HUGE to miejsce dla Ciebie.

  HUGE School of English to szkoła, która powstała z pasji do języków i z fascynacji psychologią uczenia się. W ofercie znajdziemy kursy dla dorosłych słuchaczy, osób aktywnych zawodowo, pragnących swobodnie posługiwać się angielskim. 

  Naszą ambicją jest przełamywanie barier w użyciu angielskiego, a celem postęp naszych Kursantów. Pragniemy, by angielski przestał być źródłem stresu.

  Praktyczny angielski

  HUGE wyróżnia podejście do języka jak do narzędzia w komunikacji, nie szkolnego przedmiotu. 

  - W nauce języków potrzeba nam fundamentalnej zmiany. Brak praktyki i wszechobecne w szkołach skupienie na teorii, katowanie uczniów podręcznikami, zadaniami, nudnymi czytankami, kartkówkami ze słówek — to wszystko ma efekt odwrotny od zamierzonego – mówi założycielka i główny metodyk szkoły Dagmara Kumor i dodaje. – W HUGE stawiamy na praktykę, ciekawe materiały rzeczywiste i wsparcie kursanta w procesie uczenia się.

  Metoda Flow

  Kursy w HUGE School of English odbywają się w kameralnych, 4-6-osobowych grupach, dzięki czemu każdy słuchacz ma szansę na aktywne uczestniczenie w zajęciach. Szkoła uczy według autorskiej METODY FLOW, która buduje wiedzę praktyczną i zwiększa swobodę użycia języka. Zmiana nastawienia do popełniania błędów, zachęcanie do wyjścia ze strefy komfortu i codzienny kontakt z językiem to elementy metody, dzięki którym uczniowie nabywają lekkości w posługiwaniu się angielskim.

  Artykuł załadowany: 0.2076 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020