REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Daria Pogorzelec ze złotym medalem

  Daria Pogorzelec ze złotym medalem (PZJ)

  REKLAMA

  Biało-czerwone zwyciężyły w klasyfikacji medalowej European Open w judo. Zawody przez weekend odbywały się w Arenie Ursynów. Polki przebiły najśmielsze oczekiwania - wywalczyły aż 7 krążków.

  W sobotę, w pierwszym dniu zawodów, Polki wystąpiły w finałach 3 z 4 kategorii, a złote medale zdobyły Karolina Pieńkowska (-52kg) i Arleta Podolak (-57kg), pokonując Annę Borowską. Srebro zdobyła Agata Zacheja, a brąz Karolina Tałach (obie 63 kg). 

  W niedzielę, startująca w wadze -78kg Paula Kułaga sprawiła sobie prezent na 22. urodziny i zdobyła srebrny medal podczas European Open w Arenie Ursynów. Brązowy krążek wywalczyła z kolei Daria Pogorzelec w kategorii -70kg.

  Łącznie biało-czerwone zdobyły aż 7 krążków – po 2 złote i brązowe oraz 3 srebrne – i zdecydowanie wygrały klasyfikację medalową w Warszawie. Za naszą drużyną ulokawały się: Mongolia - 2 medale (1-1-0) i Niemcy - 2 medale (1-0-1). Złote medale zdobywały też reprezentantki Austrii, Ukrainy oraz Izraela.

  Zapowiedzi i oczekiwania wobec występów Polek udało się wypełnić z nawiązką. W poprzedniej edycji European Open, dwa lata temu, udało się zdobyć trzy złota i jeden brąz. Tegoroczny dorobek judoczek budzi szacunek.

  Rozgrywane na Ursynowie zawody, to jeden z najstarszych turniejów w Europie, organizowany co roku na zmianę z Pragą. Tym razem Arena Ursynów gościła 185 zawodniczek z 24 krajów świata.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.256 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-03----10-04-2019