REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zdrowe oraz gęste włosy to marzenie wielu osób - zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jednak nie każdy został obdarowany bujną czupryną - hormony, choroba, niewłaściwa dieta, a nawet wypadki mogą przyczyniać się do utraty włosów. Jednak z pomocą przychodzą nam nowatorskie technologie, takie jak robot Artas iX. Co warto wiedzieć o tej nowoczesnej metodzie przeszczepiania włosów?

  Łysienie - problem naszego społeczeństwa

  Badania pokazują, że ponad połowa mężczyzn po 50 roku życia zmaga się z łysieniem typu androgenowego. Natomiast nadmierne wypadanie włosów u kobiet nierzadko spowodowane jest problemami z prawidłowym funkcjonowaniem tarczycy. Do innych popularnych przyczyn należy również uboga w wartości odżywcze dieta, przyjmowanie niektórych leków oraz uwarunkowania genetyczne. To wszystko sprawia, że Polska plasuje się na 8 miejscu w rankingu najbardziej łysiejących narodów.

  Jednak sytuacja ta wcale nie musi tak wyglądać. Wraz z postępem technologicznym rynek oferuje nam coraz to lepsze metody, które pomogą odzyskać dawne gęste włosy, a tym samym poprawić komfort życia. Jednym z takich sposobów jest przeszczep włosów artasclinic.com/przeszczep-wlosow-artas-ix z pomocą robota Artas iX.

  Przeszczep włosów nowatorską metodą

  Transplantacja włosów za pomocą robota medycznego o nazwie Artas iX to szansa na odzyskanie doskonałego wyglądu. Najnowszej generacji sprzęt pozwala na sprawne oraz bezinwazyjne przeszczepienie włosów. Na czym polega cały proces?

  Zespoły mieszków włosowych pobiera się z tyłu głowy, a następnie przeszczepia je w miejsce, które pozbawione jest włosów. Zabieg ten doskonale sprawdza się w przypadku osób, które borykają się z łysieniem androgenicznym, plackowatym oraz przy utracie włosów pod wpływem urazów - na przykład oparzenia. Cały proces wykonywany jest za pomocą sztucznej inteligencji, co pomaga wykluczyć błędy spowodowane ludzką niedoskonałością. 

  Jak działa robot Artas iX?

  Ten nowatorski sprzęt zaprojektowany został przez amerykańską firmę we współpracy z najlepszymi naukowcami, inżynierami oraz lekarzami. Na rynku obecny jest już od 2019 roku. Na czym polega jego działanie? Robot Artas iX używany przez ArtasClinic, wykorzystuje algorytm, który oparty jest o sztuczną inteligencję. Starannie zaprogramowany system ocenia jakość poszczególnych jednostek włosowych, aby wybrać najlepsze sztuki, które nadadzą się do transplantacji. Jakie są zalety wykorzystania tej nowatorskiej technologi?

  • precyzja - dzięki temu, że zaprogramowane urządzenie działa bardzo dokładnie, gwarantuje powtarzalność ruchów, przynosząc doskonałe efekty
  • komfort - robot ocenia głębokość wkłucia igły oraz odpowiedni kąt, zapewniając pacjentom jak najlepszy komfort podczas zabiegu
  • szybkość - robot pobiera do 1000 mieszków w ciągu jednej godziny oraz jest w stanie wykonać nawet do 2000 miejsc do wczepienia nowych włosów
  • widoczne efekty - już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty, a włosy po transplantacji rosną tak samo jak naturalne, przywracając dawny wygląd

  Co warto wiedzieć o samym zabiegu?

  Co jeszcze wpływa na trwały rezultat oraz naturalne efekty przeszczepu włosów za pomocą tej nowatorskiej metody? Włosy użyte do transplantacji pobierane są tyłu głowy - z potylicy. Jest to dosyć istotne dlatego, że mieszki w tym miejscu nie są wrażliwe na działanie hormonów, zawierają więcej pigmentu oraz są mocniejsze i grubsze. Doskonale więc nadają się do przeszczepu. Pacjenci bardzo cenią sobie również krótki okres rekonwalescencji oraz ograniczenie bólu do minimum. Nowe włosy szybko odrastają - już około 9 miesięcy po zabiegu łyse miejsca są niewidoczne, a pacjenci cieszą się bujną fryzurą. 

  Artykuł załadowany: 0.1976 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020