REKLAMAA1_AUCHAN-28-06---31-12-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. organizatora)

  REKLAMA

  Szczytny cel i dobra zabawa, tak w skrócie można opisać planowany na początek stycznia, charytatywny recital znanego artysty – Artura Andrusa. Pieniądze ze sprzedaży biletów w całości zostaną przekazane na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa.

  - Po raz pierwszy w życiu zabawiłam się w impresariat i podjęłam organizacji koncertu charytatywnego – opowiada radna Goretta Szymańska, pomysłodawczyni i organizatorka wydarzenia. – Pomysł zrodził się podczas rozmowy z koleżanką zaledwie trzy tygodnie temu, a już 6 stycznia będziemy gościć na Ursynowie cudownego artystę.

  Artur Andrus - dziennikarz, artysta kabaretowy bez wahania zgodził się na udział w akcji niosącej pomoc hospicjum. Jego nazwisko zadziałało jak magnes, bo jak mówi Szymańska – sprzedano już połowę z 250 biletów.

  - Bilety to idealny prezent pod choinkę – zachęca radna. – A w planach mamy kolejne kulturalno-charytatywne projekty. Już wiem, że w lutym zaprosimy na występ Rafała Rutkowskiego. Rozmowy z kolejnymi gwiazdami są w toku – dodaje.

  Koncert odbędzie się 6 stycznia o godz. 18:00 w Domu Kultury SMB „Imielin”. Wystąpią: Artur Andrus, Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon. Cena biletu to 40 zł. Do kupienia na tej stronie internetowej.

  Spieszcie się ursynowianie, bilety znikają bardzo szybko. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.151 sekundy
  REKLAMA