REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Wybór szkoły językowej to dla przyszłego słuchacza pierwszy trudny egzamin. Gdzie nauka języka pójdzie gładko, bez znużenia i w sposób zupełnie naturalny? O to zapytaliśmy metodyka szkoły językowej ENGLISH BEST WAY na Ursynowie, Katarzynę Krasnodębską.

  Jaką metodę wybrać aby efektywnie uczyć się języka obcego?

  Jako specjalista polecam metody bezpośrednie pomagające w przełamaniu bariery językowej. W szczególności  polecam system Authentic Direct & Multi-Teacher, który wykorzystuje bardzo skutecznie i oryginalne metody bezpośrednie: Callan Method, Direct Language Lab. Podczas lekcji prowadzonych metodą bezpośrednią lektor mobilizuje każdego uczestnika do aktywnego udziału prowadząc kontrolowaną konwersację.

  Na czym opiera się Authentic Direct & Multi-Teacher System?

  System nauczania ADMTS uczy języka obcego w naturalny sposób, w jaki wszyscy uczymy się języka ojczystego. Szybkie tempo eliminuje dekoncentrację czy znużenie, a precyzyjnie zaplanowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona. Nauka przypomina trochę trening "ping-ponga" - zawodnik błyskawicznie odbija piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawia się jak trzymać rakietkę.

  Czy uczycie również gramatyki?

  Trudności w przyswajaniu zasad gramatycznych powstrzymują nas często przed mówieniem. Boimy się popełniać błędy dlatego wolimy nic nie mówić. System nauczania ADMTS uczy gramatyki, ale nie stawia jej na pierwszym planie. Priorytetem jest dla nas nauczyć naszych słuchaczy umiejętności swobodnej komunikacji w języku obcym, która jest najtrudniejszą z kompetencji językowych.

  Co jest takiego w ursynowskiej ENGLISH BEST WAY czego nie ma w innych szkołach językowych?

  Plusem jest fakt, że zatrudniamy kilkudziesięciu nauczycieli języków obcych (również native speakers) i w systemie nauczania ADMTS stosujemy rotację lektorów. Na kolejnych lekcjach zobaczysz i usłyszysz innego lektora, dzięki temu lekcje są atrakcyjne a Ty szybko przełamujesz barierę mówienia.

  Jak zachęci Pani nowe osoby do odwiedzin w szkole ENGLISH BEST WAY?

  Warto przyjść do naszej szkoły i samemu przekonać się jak wysoki standard nauki oferujemy. Każdy nowy słuchacz przed wniesieniem jakiejkolwiek opłaty ma możliwość uczestnictwa w 8 lekcjach próbnych. Dopiero po ich wykorzystaniu nowy słuchacz podejmuje decyzję czy będzie kontynuował kurs w naszej szkole.

  Dziękuję za rozmowę!

  ENGLISH BEST WAY School of English

  • al. Komisji Edukacji Narodowej 97 lok. UH31A
  • tel. (22) 641 11 11
  • www.ebw.pl

  (mat. promocyjny) 

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.261 sekundy
  REKLAMAA2_JOY_PrimarySchool-od21-02-2018-do-07-03-2018