REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 września 2018, 12:29

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  To jeden z najczęściej poszukiwanych elementów w budynkach użyteczności publicznej i w przestrzeni wspólnej. Jeśli go brakuje, zmuszeni jesteśmy pójść do sklepu, szukać stacji benzynowej albo restauracji, ale czas goni i nie zawsze decydujemy się na ten krok. Zirytowani pędzimy dalej, marząc o kawie albo zimnym napoju.

  Maszyna do napojów zrewolucjonizowała nasze myślenie nie tylko o kawie na wynos. To automat oddający nieocenione usługi uczniom, pracownikom korporacji, bywalcom imprez na obiektach sportowych czy podróżującym. Gwarantuje to, co lubimy najbardziej - samoobsługowość, duży asortyment i niskie ceny. Jakość oferowanych produktów w niczym nie ustępuje napojom i przekąskom oferowanym w sklepach spożywczych czy sieciowych kawiarniach. Mało tego, w szkołach i placówkach oświatowych można spotkać automaty vendingowe Stop&Go zawierające wyłącznie zdrową żywność w ramach programu Zdrowa Żywność dla Szkół.

  Kto może zaopatrzyć się w automat vendingowy?

  Automaty vendingowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie natężenie duże natężenie ruchu ludzi czyni nieracjonalnym nabywanie napojów i przekąsek w sposób tradycyjny - czyli w punkcie zakupu, w którym konieczna jest obecność sprzedawcy i/lub kasjera. Jeśli w grę wchodzi sprzedaż napojów butelkowanych, można by jeszcze polemizować, ale kawa, herbata czy czekolada na wynos wymagają dodatkowych rąk do pracy. Łatwo sobie wyobrazić przerwę na lunch w korporacji, czas tuż przed odjazdem pociągu na dworcu czy chwilę w przerwie meczu i tłum ludzi czekających w kolejce na swoją kawę... Automaty do napojów pozwalają prędko kupić to, na co mamy ochotę. Można je zakupić bądź dzierżawić taką liczbę, żeby ludzie przewijający się przez lotnisko, uczelnię czy firmę zawsze mogli bez kłopotu kupić ciepłe bądź zimne napoje albo przekąski.

  Decyzja o ustawieniu urządzeń vendingowych znacznie ułatwia życie pracownikom, klientom i przypadkowym przechodniom. Wszystkie serwowane przez automat przekąski typu kanapki i napoje zawsze są świeże i najwyższej jakości. Tu nie ma mowy o rozmiękłych kanapkach i zimnej kawie - automaty vendingowe idealnie chronią swoją zawartość przed wilgocią, zmianami temperatury i, co chyba najważniejsze, są uzupełniane na bieżąco.

  Upalne lato? - automaty na napojów zimne zawsze w gotowości!

  Automaty na napoje zimne zachowują temperaturę lodówki w najgorętsze dni. Nie musisz już sprawdzać czy napoje ustawione w supermarketowej lodówce zdążyły się schłodzić, czy wstawiono je tam na chwilę przed twoim przyjściem. Lepiej szukaj automatu vendingowego i wybieraj zimne puszki albo butelki niewielkich rozmiarów - żeby nie zdążyły ogrzać się w dłoniach. Upalne lato zawsze skłania do zwiększania liczby automatów w biurach, instytucjach czy na dworcach. Normą stają się tzw. ściany vendingowe czyli kilka automatów ustawionych obok siebie - w takich warunkach klienci w jednym miejscu mają dostęp do wszystkich rodzajów napojów i przekąsek, a kolejki nie tworzą się nigdy.

  Mróz na dworze? - automat z kawą to idealne rozwiązanie

  Kiedy doskwiera nam mróz, automat z kawą, gorącą herbatą albo czekoladą jest pierwszą linią obrony dla grabiejących dłoni i marznących stóp. Nie ma znaczenia, czy czekamy na autobus na przystanku, czy kilka godzin spędzamy za biurkiem - w zimne dni organizm wciąż domaga się "czegoś ciepłego". Automat do kawy i gorących napojów oraz automat z kalorycznymi sycącymi przekąskami niejednokrotnie pomaga nam wrócić do równowagi i po prostu robić swoje. Kawa z automatu może być tak sam mocna i aromatyczna jak ta parzona w ekspresie. Produkty instant z linii Stop&Go w niczym nie ustępują smakiem i jakością od kawy w papierowym kubku nabytej w jakiejkolwiek popularnej sieciówce. 

  Serwis automatów vendingowych, komu zlecić?

  Żeby maszyny do napojów i przekąsek zawsze dysponowały pełnym asortymentem towarów i były sprawne, koniecznie musimy wybrać rzetelnego i sprawdzonego operatora automatów vendingowych.

  W ramach serwisu operatorskiego otrzymasz:

  • dbałość o bieżące zaopatrzenie automatów w świeże produkty
  • systematyczne mycie i czyszczenie maszyn vendingowych
  • wymianę filtrów
  • regularne przeglądy techniczne

  W ramach serwisu technicznego otrzymasz ekspresowe usuwanie poważnych awarii oraz konserwację automatów.

  PGV.pl czyli Polska Grupa Vendingowa działa w segmencie B2B oferując swoim klientom kompleksowe rozwiązania zaopatrzenia w oparciu o urządzenia vendingowe. Oferta handlowa PGV kierowana jest do biur, firm, instytucji, zakładów pracy, uczelni, służby zdrowia oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy indywidualne rozwiązania logistyczne oraz fachowe doradztwo dla wszystkich, którzy zwrócą się do nas o pomoc w wyborze miejsca instalacji oraz rodzaju automatów vendingowych. Sieć naszych oddziałów obejmuje 21 miast na terenie całego kraju. Jesteśmy blisko naszych klientów i doskonale rozumiemy jakie trudności mogą się pojawić, kiedy automaty do napojów i przekąsek szwankują. Jeśli serwisowanie popsutych urządzeń oznacza konieczność ich wyłączenia z użytku na dłużej, gwarantujemy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2676 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO