REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Poważna awaria wodociągu przy ul. Rosoła. Woda sięga już miejscami do kostek i nie przestaje wypływać uszkodzonej rury podziemnej. Wodociągowcy nie spieszą się jednak z naprawą. - Czekamy już 30 godzin! - grzmią mieszkańcy.

  Na Ursynowie pojawił się nowy zbiornik wodny. Niedaleko skrzyżowania ulic Rosoła i Jeżewskiego na Natolinie z ziemi wybiło "źródełko". Woda szybko rozlała się po pasie zieleni i dotarła aż do wjazdu do pobliskiego Centrum Ogrodniczego. 

  - Woda stoi po kostki, przelewa się przez podjazd. Samochody często tędy przejeżdżają i teraz to wszystko wygląda jak wygląda - mówi pan Marek, właściciel Centrum Ogrodniczego.

  Pas zieleni na wysokości Centrum zamienił się w bajoro. Natomiast nieco już wyjeżdżony trawnik po bokach wjazdu w bagno. Mieszkaniec zgłosił awarię miejskim służbom. Te jednak nie spieszą się z naprawą usterki. Od czasu przyjęcia zgłoszenia minęło już ponad 30 godzin. 

  - Przyjechali i postawili tylko barierkę - opowiada pan Marek. Tymczasem woda cały czas wypływa. 

  Źródełko wyschnie także w okolicznych blokach

  Wodociągowcy zapewniają, że niedługo przystąpią do prac. Dziś w nocy - z piątku na sobotę - rozpoczną się przygotowania do naprawy. Prace będą kontynuowane w sobotę od rana. Przyczyną wycieku jest awaria magistrali i do pozbycia się usterki potrzebne będzie ograniczenie jej pracy.

  - Mieszkańcy zabudowy jednorodzinnej odczują obniżone ciśnienie wody, natomiast w zabudowie wielorodzinnej na wyższych kondygnacjach, w zależności od intensywności poboru wody, może występować jej całkowity brak - informuje MPWiK.

  Komunikat ten dotyczy budynków w rejonie osiedla Kabaty. W razie potrzeby mieszkańcy mogą zgłaszać się do MPWiK z prośbą o podstawienie beczkowozu. Wystarczy zadzwonić na numer 994 i podać swoją lokalizację. Telefon jest czynny całą dobę.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 73

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 20
   WKURZONY
  • 32
   BRAK SŁÓW

  8Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4508 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022