REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Kino za darmo? Czemu nie! W tym roku, w ramach realizacji dwóch projektów z budżetu partycypacyjnego, czeka nas aż 30 bezpłatnych seansów w Multikinie Ursynów. Wystarczy wysłać maila i mieć trochę szczęścia.

  Trójka mieszkańców Ursynowa dzięki swojemu pomysłowi zagwarantowała sąsiadom aż 20 darmowych seansów kinowych dla dzieci. A społeczniczka z Zielonego Ursynowa zadbała w tym roku o rozrywkę na dużym ekranie dla starszych mieszkańców – obejrzą za darmo 10 filmów.

  Pomysł wspólnego, rodzinnego oglądania filmów i bajek zrodził się z obserwacji rzeczywistości, w której często dzieci w samotności oglądają bajki nie mając możliwości wspólnego przeżywania tego, czego doświadczają. Wspólne z rodzicami wyjście do kina jest odpowiedzią na tę potrzebę, przyczyni się do wzmocnienia relacji rodziców z dziećmi

  - tłumaczą pomysłodawcy i dodają, że są rodziny, które nie chodzą do kina między innymi z przyczyn finansowych i także z myślą o nich powstał ten projekt. Podobny pomysł z podobnych pobudek zgłosiła również Marzena Zientara. Poparło ją w głosowaniu do budżetu partycypacyjnego ponad 2200 mieszkańców.

  Ruszają właśnie pierwsze seanse. Z wyjątkiem wakacji w każdym miesiącu będzie można obejrzeć dwa filmy dla dzieci i jeden dla dorosłych. Obowiązują bezpłatne karty wstępu losowane spośród e-mailowych zgłoszeń.

  Najbliższy seans dla dzieci odbędzie się w czwartek, 10 stycznia o godz. 18:00 w Multikinie przy al. KEN. Aby otrzymać dwa jednoosobowe bilety na film „Mary Poppins powraca”, należy między 4 a 6 stycznia wysłać zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl w tytule wpisując MARY oraz swoje NAZWISKO i IMIĘ.

  Do osób, których zgłoszenie zostanie wylosowane, 7 stycznia urząd dzielnicy wyśle e-mail z informacją o terminach odbioru kart wstępu.

  Kolejne seanse dla dzieci to „Chłopiec z Burzy” – 24 stycznia oraz „Jak wytresować smoka 3” – 21 lutego o godz. 18:00, a dla dorosłych „Zabawa, zabawa” – 17 stycznia o godz. 20:00 i „Planeta Singli 3” – 15 lutego o godz. 20:00. Będziemy na bieżąco przypominać o zbliżających się terminach wysyłania zgłoszeń.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 55

  • 32
   BARDZO PRZYDATNY
  • 10
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2892 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019