REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AZS SGGW)

  Dobrze idzie w ekstralidze futsalu, więc jest szansa na dobry wynik w akademickich mistrzostwach Polski. Drużyna AZS SGGW awansowała do rozgrywek finałowych mistrzostw kraju. Piąte miejsce w półfinałach mistrzostw rozgrywanych w Poznaniu dało awans do grona 16 najlepszych ekip w futsalu kobiet w roku 2020.

  Trener Robert Kraska skorzystał w turnieju półfinałowym z wielu zawodniczek występujących na co dzień w rozgrywkach Ekstraligi futsalu kobiet. W kadrze na turniej znalazły się Justyna Borawska, Klaudia Dymińska, Agata Kucharska, Aleksandra Orzechowska, Paulina Piątkowska, Patrycja Rola, Eliza Stawicka oraz Marta Witoń.

  Podczas turnieju rozgrywanego w obiektach AZS UW w Warszawie nastąpił podział na cztery grupy. AZS SGGW znalazł się w grupie B. Przeciwniczkami miały być ekipy Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Politechniki Gdańskiej. SGGW rozpoczęło turniej od remisu 2:2 w małym derbowym starciu z drużyną UW. W takim samym stosunku drużyna Roberta Kraski zremisowała z WSG Bydgoszcz. Decydujący okazał się trzeci mecz. SGGW wygrało 4:0 z Politechniką Gdańską. Trafiło tym samym w drabince turniejowej do rywalizacji o miejsca 5-8.

  Nakręcone zwycięstwem w ostatnim meczu grupowym zawodniczki AZS SGGW dobrze poradziły sobie w drugiej fazie turnieju. Wygrały spotkanie z Uniwersytetem Łódzkim 4:1. W meczu o piąte miejsce pokonały z kolei Politechnikę Poznańską 1:0. Tym samym zajęły miejsce premiowane awansem do finałów akademickich mistrzostw Polski i zakończyły turniej półfinałowy bez poniesionej porażki.

  Turniej finałowy mistrzostw Polski zostanie rozegrany w dniach 20-23 lutego w Poznaniu, w obiekcie AZS UAM. AZS SGGW rozegra zresztą właśnie w stolicy Wielkopolski ostatni mecz fazy zasadniczej Ekstraligi kobiet już w najbliższą sobotę, 15 lutego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3363 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020