REKLAMAA1 ZIELENIACZEK.PL 15.04.2021 - 15.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (www.facebook.com/NOK)

  „Baby, ach te baby”, czyli najbardziej znane i przebojowe piosenki poświęcone paniom, już w niedzielę na scenie Natolińskiego Ośrodka Kultury. Są jeszcze bezpłatne wejściówki. 

  Jeśli komuś brakuje pomysłu jak ciekawie świętować Dzień Kobiet, Natoliński Ośrodek Kultury proponuje wieczorny spektakl muzyczny, którego premiera miała miejsce trzy lata temu w kultowej Piwnicy Pod Baranami.

  Pierwszy raz na Ursynowie wystawiona zostanie pełna humoru, wartka, dowcipna opowieść przeplatana najpopularniejszymi szlagierami o kobietach. Artyści zaśpiewają m.in. takie przeboje jak:  „Baby, ach te baby”, „Brunetki, blondynki”, „Najwięcej witaminy”, „Będziesz moją panią”, „Sex Appeal” czy „Pani dziś jest bez koszulki”. Wystąpią: Ewa Warta-Śmietana, Małgorzata Westrych, Krzysztof Drozdowski, Adrian Domarecki i Łukasz Wroński.

  Spektakl odbędzie się w niedzielę 7 marca dwukrotnie - o godz. 16:30 i 18:00. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny, ale za okazaniem wejściówki. Można je odbierać codziennie w sekretariacie Natolińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Na Uboczu 3 w godzinach 8:00-20:00.

  Ze względu na pandemię podczas spektaklu na widowni będzie mogła przebywać tylko połowa publiczności, obowiązkowo w maseczkach.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~EKONOMIAcodzienności 2 miesiąc temuocena: 88% 

   Rozumiem, że dzielnica nie ma co z kasą robić dlatego sponsoruję jakieś chałtury w tym dziadowskim blaszaku? Czy naprawdę nie ma ważnych wydatków w dobie pandemii tylko jakieś spędy na dzień kobiet? To impreza podwyższonego ryzyka - tam od lat chodzą tylko starcy. Nie bardzo rozumiem kto ma interes w marnowaniu publicznej kasy na coś takiego?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pozdroDLAkumatych 1 miesiąc temuocena: 91% 

   Bezpłatne wejściówki? Znaczy że ja płace a jakaś stara klempa będzie łapać koronę na mój koszt?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4682 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021