REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Już najbliższą sobotę na Zielonym Ursynowie odbędzie się kolejna edycja „Baby Mama Wymiana”. Przez trzy godziny mieszkańcy będą kupować, sprzedawać i wymieniać ubranka oraz zabawki. Zainteresowanie rośnie z każdym kolejnym wydarzeniem, będzie z czego wybierać!

  Wiosenna edycja BMW to świetny pretekst do wiosennych porządków. Podczas sobotniego wydarzenia będzie można zarówno pozbyć się zalegających w szafach ubranek i zabawek, jak i nabyć nowe, oczywiście po okazyjnych cenach.

  Podczas poprzednich edycji, które odbyły się zarówno na Zielonym, jak i na Wysokim Ursynowie, pojawiły się sprzedawczynie z prawdziwego zdarzenia. Mamy już „wyczuły” rynek i wiedzą, z czym warto przychodzić, a co się nie sprzedaje.

  - Kiedyś przynosiłam tylko ubrania, najchętniej panie biorą odzież dla maluchów, rzeczy dla starszaków nie schodzą tak gładko. Mój synek już podrósł, więc dziś zdecydowałam się zabrać tylko gry i puzzle. Za zarobione pieniądze mam kupić nowe, trudniejsze układanki – opowiadała podczas zimowej edycji BMW jedna z mam. 

  Organizatorzy, stowarzyszenie lokalne "Projekt Ursynów", podkreślają, że Baby Mama Wymiana, to nie tylko okazja do kupna i sprzedaży, ale także możliwość spotkania się z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń.

  Na wymianę nie obowiązują wcześniejsze zapisy, wystarczy tylko przyjść i przynieść swoje rzeczy. Wstęp jest bezpłatny. BMW odbędzie się już najbliższą sobotę 14 kwietnia, w godzinach 11:00 - 14:00, w szkole podstawowej nr 384 przy ul. Kajakowej 10.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2368 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.PL-05-03----04.04.2019