REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Przy kabackiej fontannie rozbrzmiały kompozycje Bacha, Chopina, Liszta i Szymanowskiego. Kilkudziesięciu mieszkańców w skupieniu przysłuchiwało się interpretacjom Andrzeja Wiercińskiego. Młody artysta podbił serca ursynowian.

  23-letni Andrzej Wierciński z marszu "kupił" gości a wykonanie Franciszka Liszta zostało wielokrotnie skomplementowane tuż po koncercie.

  - Mam podstawowe wykształcenie muzyczne, więc trochę wiem w tej materii. Liszt był wspaniały, zrobił na mnie ogromne wrażenie - mówi Adam.

  Pogoda dopisała a artysta pochwalił publiczność i plenerowe okoliczności. - Bardzo miło mnie powitano, grało się swobodnie. To mój debiut na Ursynowie, ale w plenerze już miałem przyjemność występować - mówi Andrzej Wierciński.

  Niedzielny koncert udowodnił, że muzyka klasyczna doskonale sprawdza się w plenerze. Kolejny z cyklu "Muzyczne Lato na Ursynowie" już w niedzielę za tydzień. O 19:00 na scenie przy urzędzie dzielnicy wystąpi gwiazda - Ewa Bem.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z DZISIEJSZEGO KONCERTU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1133 sekundy
  REKLAMAA2_JOY_PrimarySchool-od21-02-2018-do-07-03-2018