REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2020, 14:30

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Zakład Profilaktyki Nowotworów przy Roentgena 5

  Zakład Profilaktyki Nowotworów przy Roentgena 5 (SK)

  Koronawirus spowodował problemy z dostępem do lekarzy wielu specjalności. Wielu pacjentów boi się odwiedzać gabinety lekarskie, mimo niepokojących objawów. Zaniedbywana jest także profilaktyka. Październik - pomimo pandemii - jest miesiącem walki z rakiem piersi. Ursynowska Onkologia zaprasza kobiety na badania profilaktyczne bez skierowania.

  Rak nie poczeka. Mimo pandemii i kolejnych obostrzeń, trzeba się badać i - w razie potrzeby - rozpoczynać odpowiednie leczenie. Zachęcają do tego lekarze onkolodzy. Październik co roku jest miesiącem walki z nowotworami piersi. W tym roku bardzo wyjątkowym.

  Bezpłatne badania, bez skierowania

  Narodowy Instytut Onkologii - Państwowy Instytut Badawczy, czyli ursynowska Onkologia, zaprasza bez skierowania wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat, które nie mają wykonanych aktualnie badań profilaktycznych, na badania mammograficzne w ramach "Programu profilaktyki raka piersi". Wizytę kontrolną można mieć bezpłatnie raz na dwa lata. Program finansuje NFZ.

  Mammografię można wykonać w Zakładzie Profilaktyki Nowotworów przy ul. Roentgena 5. To oddzielony od kompleksu Onkologii nowoczesny budynek położony trochę dalej w kierunku ul. Płaskowickiej.

  - Profilaktyka jest najskuteczniejszą formą zapobiegania nowotworom, więc badajmy się i zachęcajmy wszystkich do regularnego wykonywania badań profilaktycznych i dbania o siebie - przypominają organizatorzy akcji.

  Szczegółowe informacje o badaniach mammograficznych i cytologicznych można uzyskać pod numerem telefonu: (22) 546 30 67

  Poradnia Profilaktyki Chorób Piersi czynna jest w poniedziałki i środy od 8:00 do 18:00, we wtorki czwartki i piątki od 8:00 do 15:30 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 72

  • 49
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3768 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020