REKLAMAURZAD-31-01--09-02
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2022, 20:17

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Szybkie tempo życia w dużych miastach często nie sprzyja trosce o siebie i swoje zdrowie. Z tego powodu mieszkańcy Warszawy, pomimo dużej dostępności laboratoriów diagnostycznych, mogą mieć problem ze znalezieniem chwili na wykonanie badań profilaktycznych lub diagnostyki pod kątem przyczyn występujących dolegliwości. Na szczęście istnieje możliwość wykonania badań w domu w Warszawie. Poznaj usługę ALAB w domu i dowiedz się, jak przebiegają badania krwi z dojazdem do pacjenta.

  Na czym polegają badania w domu w Warszawie?

  Nie masz czasu, aby udać się do laboratorium diagnostycznego? A może przez chorobę, zaawansowany wiek bądź niepełnosprawność masz ograniczone możliwości w przemieszczaniu się? Mimo to nie musisz rezygnować z troski o swoje zdrowie. Dzięki badaniom w domu w Warszawie możesz oddać próbkę krwi do analizy laboratoryjnej w komfortowych dla siebie warunkach, bez poświęcania czasu na dojazd do Punktu Pobrań.

  Wystarczy, że odwiedzisz stronę ALAB w domu, znajdziesz zakładkę badania w domu Warszawa i umówisz się telefonicznie lub przez formularz elektroniczny na konkretny termin, w którym przyjedzie do Ciebie wykwalifikowany personel medyczny. Po wybraniu konkretnych badań pozostanie Ci tylko czekać na umówiony termin i przygotować się do badań.

  Badania w domu Warszawa – jak przebiega pobranie krwi?

  Wykwalifikowany personel medyczny, wyposażony w niezbędny sprzęt, zjawi się u Ciebie w umówionym terminie. Po pobraniu materiału zostanie on przetransportowany do laboratorium.

  Badania w domu w Warszawie – dla kogo?

  Badania z dojazdem do pacjenta mogą wykonać wszyscy mieszkańcy Warszawy, dla których jest to najwygodniejsza forma poddania się diagnostyce laboratoryjnej. Szczególnie dotyczy to osób starszych, schorowanych i z niepełnosprawnościami, dla których dostanie się do stacjonarnego Punktu Pobrań, może okazać się problematyczne, a także osób zapracowanych, posiadających mało czasu, czy dla dzieci, stresujących się wizytami w placówkach medycznych (badania w domu w Warszawie w ramach usługi ALAB w domu są wykonywane u dzieci od 5. roku życia).

  Przygotowanie do badania krwi w domu w Warszawie

  Badanie krwi wymaga od pacjenta prostego przygotowania. Należy pamiętać o tym, aby:

  • być na czczo, co najmniej 12 godzin od ostatniego posiłku (przed badaniem można wypić szklankę niegazowanej wody);
  • wykonać badania przed przyjęciem porannej porcji leków, chyba że lekarz zaleci inaczej (w przypadku innych zaleceń poinformować o tym pielęgniarkę);
  • wyspać się i wypocząć, a na 24 godziny przed badaniem unikać intensywnego wysiłku fizycznego;
  • nie spożywać alkoholu i nie przyjmować innych używek na 2–3 dni przed badaniem, a także ograniczyć w tym czasie kawę;
  • bezpośrednio przed badaniem odpocząć w pozycji siedzącej przez 15 minut.

  Badania w domu Warszawa – nie zaniedbuj swojego zdrowia

  Dzięki usłudze ALAB w domu możesz badać się regularnie pomimo braku czasu lub innych trudności. Pamiętaj, że profilaktyka zdrowotna i monitorowanie leczenia chorób są bardzo ważne dla osób w każdym wieku. Możliwość wykonania badań krwi w domu w Warszawie to duże ułatwienie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie.

  Artykuł załadowany: 0.5725 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023