REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Kultureska)

  REKLAMA

  Zabawa w otoczeniu przyrody, czyli to co dzieci lubią najbardziej! Dziś przedostatni występ plenerowy dla najmłodszych mieszkańców Ursynowa. Spektakl „Z legendą przez Polskę” wystawi Federacja Grup Kreatywnych.

  Spektakl odbędzie się w niedzielę o godz. 16:00 w kabackim Parku Moczydełko. Jest to jeden z czterech występów w ramach cyklu "Bajki w Parku", organizowanym przez dzielnicę Ursynów.

  Artyści z Federacji Grup Kreatywnych przedstawią alternatywną opowieść o dobrym Smoku Wawelskim, który rusza w podróż przez Polskę, podczas której widzowie poznają polskie legendy. To ich drugi występ na Ursynowie. 16 lipca wprowadzili widzów w świat teatru - pokazali jak wyglądają kulisy oraz przedstawili rekwizyty.

  Spektakle w ramach cyklu przedstawia także Teatr Kultureska. Dwa tygodnie wystąpiła na łące Olkówki, gdzie za tydzień zakończy się letni sezon przedstawień dla dzieci.

  Aktorka Natalia Piekarz przekonuje, że na występach panuje bardzo dobra atmosfera. - Dzieci były przeszczęśliwe. Nauczyły się nowych tekstów oraz kroków tanecznych. W zabawach wzięło udział 100 osób - mówi.

  Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2809 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018