REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Tegoroczny koncert noworoczny

  Tegoroczny koncert noworoczny (Orkiestra Reprezentacyjna SGGW)

  Już jutro w Auli Kryształowej SGGW zabrzmi prawdziwie bajkowa muzyka. Wraz z Orkiestrą Reprezentacyjna SGGW przeniesiemy się do magicznego świątecznego świata. – To wydarzenia to taki przedświąteczny prezent dla rodzin - mówi Dawid Olewnicki, kierownik orkiestry.

  Wielu z nas nie wyobraża sobie świąt bez karpia, śledzia czy piernika. Są także tacy, którzy nie wyobrażają ich sobie bez muzyki. Jest jednym z nieodzownych elementów, które budują świąteczną atmosferę. Kiedy w tle słyszymy radosne piosenki robienie zakupów czy sprzątanie od razu staje się przyjemniejsze. A przy wigilijnym stole towarzyszą nam zazwyczaj znane polskie kolędy.

  Właśnie dlatego układając repertuar czwartkowego koncertu, jego twórcy sięgnęli po znane, lubiane, świąteczne i bajkowe kompozycje. - Ten koncert to taki nasz prezent przedświąteczny dla rodzin, żeby wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój – mówi Dawid Olewnicki.

  Podczas koncertu usłyszymy zarówno utwory wokalne i instrumentalne, świąteczne i okołoświąteczne. Znajdzie się też coś dla miłośników melodii z bajek Disneya.

  Ten ponadgodzinny występ będzie przedsmakiem tradycyjnego koncertu noworocznego, który od lat odbywa się w styczniu na terenie SGGW. Za niecały miesiąc - 15 stycznia - usłyszymy utwory świąteczne i karnawałowe z całego świata.

  Tymczasem koncert „Bajkowe Święta” odbędzie się 20 grudnia w Auli Kryształowej SGGW (ul. Nowoursynowska 166) o godz. 19:00. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3988 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020