REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  REKLAMA

  Ostatki - czyli ostatnią okazję do hucznej zabawy w karnawale świetnie wykorzystali podopieczni ursynowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy jak co roku, wyprawili wspaniały bal. Tym razem udali się w podróż do Wenecji.

  Tajemnicze maski, szykowne suknie i garnitury, kapelusze i obcasy – uczestnicy „Wenckiego balu karnawałowego” w OPS przy ul. Cybisa, prezentowali i bawili się świetnie w tej ostatni dzień karnawału.

  Niezawodny DJ Mariusz, porwał gości do tańca, grając zarówno włoskie przeboje, jak i stare dobre „My Cyganie” czy „Żono moja”. Seniorzy rozpoczęli bal tradycyjnym polonezem, nie zabrakło też (bezalkoholowego) szampana i konfetti. Był także słodki poczęstunek – ciasta i ciasteczka, dodały energii do dalszych tańców, do których nikogo nie trzeba było namawiać.

  - Przyszłam tu na miesiąc, na próbę – opowiada pani Genowefa. - I jestem już dziesiąty rok! To mój kolejny bal i bawię się świetnie – mówi.

  Karnawałowe bale to w OPS tradycja. Był już motyw wiktoriański, biało-czarny, lata 20. XX wieku i "dzieci kwiaty". Kierownictwo stara się, aby przy okazji przygotowań, podopieczni zawsze mogli się czegoś nauczyć.

  - W tym roku mamy gości z Wilanowa, z którymi często się widujemy – mówi Lucyna Pieszyńska-Gąsiorowska, kierowniczka ośrodka. - Wszystkie dekoracje przygotowaliśmy sami. A niedługo szykujemy się do Wielkanocy – opowiada.

  W ośrodku życie tętni cały czas. Seniorzy śmieją się, że czasem mają aż za dużo zajęć. Ale wszyscy chętnie włączają się do wspólnych działań. W ubiegłych latach z okazji świąt wielkanocnych szykowali paradę kapeluszy, poznawali tradycje Wyspy Wielkanocnej, w tym roku szykują motyw... czekolady.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z BALU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.235 sekundy
  REKLAMAA2-SUSHI-Royal----DODATKOWO