REKLAMAA1-CUK-od-14-12-2017-do-14-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MZ)

  REKLAMA

  Kierowcy korzystający z popularnego skrótu do Raszyna od dziś muszą się liczyć z utrudnieniami. Na przejeździe kolejowym przy Baletowej ruszyła przebudowa odwodnienia. Przez kilka kolejnych weekendów ruch będzie się odbywał wahadłowo.

  Trwa modernizacja linii kolejowej Warszwa-Radom. Po raz kolejny budowlańcy wkraczają na przejazd kolejowy przy przystanku Warszawa-Dawidy. Na Baletowej właśnie ruszyła przebudowa.

  W weekendy 7-8 października, 14-15 października, 21-22 października i 28-29 października wprowadzony zostanie ruch wahadłowy - jedna nitka jezdni zostanie zajęta przez ekipę remontową. 

  Dodatkowo prace będą prowadzone w nocy od 16 do 20 października (poniedziałek-piątek). Przejazd może być utrudniony w godzinach od 22:00 do 5:00.

  Jak informują mieszkańcy Baletowej, prace już dzisiaj ruszyły na dobre, a kierowcy mają do dyspozycji tylko jeden pas ruchu.

  - Dzisiaj budowlańcy pracują nad drenażem pomiędzy torami. W weekend utrudnienia będą przez cały dzień. W następne weekendy wymieniane zostaną płyty i nawierzchnia - mówi Marzena Zientara, społeczniczka z Zielonego Ursynowa.

  Trwające prace nie mają nic wspólnego z odwodnieniem dojść do peronów. Mieszkańcy od wielu miesięcy narzekają na dziury i potężne kałuże po każdym deszczu. Za udrożnienie odpływów odpowiada jednak Zarząd Dróg Miejskich, który administruje ul. Baletową. Do zlikwidowania zastoisk wody wzywała drogowców dzielnica i radni. Na razie bezskutecznie.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZEBUDOWY PRZEJAZDU PRZY BALETOWEJ:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1178 sekundy
  REKLAMA