REKLAMAA1 TEFAL 18.06.2021 - 17.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 listopada 2020, 16:46 komentarzy 59

  (Narodowy Ursynów)

  „Ursynów wolny od LGBT”. Taki baner pojawił się dziś rano na wiadukcie nad al. KEN. Szybko zniknął. Termin wybrany przez nieznaną osobę, która zawiesiła transparent, był nieprzypadkowy. Dziś Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Część mieszkańców zaproponowała, by urząd dzielnicy został podświetlony na tęczowo.

  „Ursynów wolny od LGBT”, a litery LGBT przekreślone czerwonym krzyżykiem. Taki widok mieli dziś kierowcy wyjeżdżający aleją Komisji Edukacji Narodowej do centrum stolicy. Zdjęciem pochwaliła się dziś organizacja "Narodowy Ursynów".

  - Prawi ludzie na Ursynowie jak widać działają i mają się dobrze, pozdrawiamy twórców! - napisali lokalni narodowcy na swoim profilu społecznościowym.

  Baner szybko zdjęty, Strajk Kobiet chce tęczy na ratuszu

  Baner wisiał krótko. Został już zdjęty, a jego wywieszenie ma związek z dzisiejszym Międzynarodowym Dniem Tolerancji. Wywieszenie takiego hasła skomentował burmistrz Robert Kempa. - Nie chcę wierzyć w to, że to byli mieszkańcy Ursynowa, a nawet Warszawy - mówi w rozmowie z Haloursynow.pl.

  Jeden z mieszkańców zgłosił się do burmistrza, by - z okazji dzisiejszego dnia - podświetlił urząd dzielnicy na tęczowo. Takie iluminacje pojawią się w centrum stolicy, m.in. na Pałacu Kultury i Nauki.

  - Jednym z postulatów Strajku Kobiet jest równość, szacunek, tolerancja. Tyczy się to tak samo osób LGBT, jak i kobiet – podkreśla pomysłodawca podświetlenia urzędu, biorący udział w protestach kobiecych.

  Burmistrz odpowiada, że inicjatywa została zgłoszona za późno, choć pojawiła się w ostatni piątek. - Fizycznie nie jesteśmy w stanie podświetlić dzisiaj budynku - poinformował naszą redakcję.

  Jego zdaniem potrzebna jest "dalsza edukacja w kwestii równości i tolerancji", skoro mamy do czynienia z tego typu akcjami jak poranne wywieszenia banera z hasłami anty-LGBT. 

  To Kempa zlikwidował "Tydzień Równości"

  Inaczej twierdził jeszcze w 2015 roku, kiedy to dzielnica zrezygnowała z organizowania corocznego Tygodnia Równości na Ursynowie. Kempa uznał wtedy, że mieszkańcy są już "nasyceni" tym tematem.

  Tydzień Równości został wprowadzony za kadencji Piotra Guziała, gdy współrządził dzielnicą z lokalnym PiS. Każdego maja od 2011 do 2014 roku na Ursynowie prowadzono rozmowy o tolerancji, równości, sprawiedliwości i prawach człowieka, a na maszcie przed ratuszem pojawiała się tęczowa flaga.

  Dziś, jak twierdzi burmistrz Kempa, na ten moment nie są planowane tego rodzaju wydarzenia. Niewykluczone jednak, że - gdy wywieszanie banerów dyskryminujących kogokolwiek będzie się powtarzało - urząd powróci do tego pomysłu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 80

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 7
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 7
   NIEPRZYDATNY
  • 10
   WKURZONY
  • 28
   BRAK SŁÓW

  59Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Srissa 59 8 miesięcy temuocena: 67% 

   Wolałbym wolny od słoików ale w sumie niech bedo

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tęczowy paproch 58 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Ależ Ursynów wcale nie jest od nas wolny!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~śpiwój34 57 8 miesięcy temuocena: 20% 

   Czyja to prowokacja ten baner?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 56 8 miesięcy temuocena: 14% 

   Najwyraźniej zwolenników Rosji i Białorusi - tam jest takie podejście do tolerancji.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wiochmen 55 8 miesięcy temuocena: 31% 

   Rzeczywistości są dwie. Jedna wasza lewacka zbudowana na afirmacji odchyleń i zboczeń oraz zaprzeczeniu Polskości i jej korzeni ludowych, chłopskich i chrześcijańskich oraz druga ta faktyczna oparta na życiowej niezniszczalnej tkance narodu czyli na chamstwie. My chamy mamy taką przewagę, że w ryj umiemy dać. A wy co najwyżej możecie tym ryjem kłapać. Nikt nas tu nie będzie wyzwalał ani uświadamiał. Nie podoba wam się w Polsce białej, katolickiej to wypad do UK albo do Francji albo gdzie tam chceta.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pozdrowienia od Dziwisza 54 8 miesięcy temuocena: 49% 

   Zgłaszam cię na policję za groźby wobec innych prostaku

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~a 53 8 miesięcy temuocena: 58% 

   Białej ? - przecież jak popatrzymy wstecz w naszą historię, to za czasów polskiej świetności (na której kołki narodowo-katolickie się bazują), Polska była bardziej multikulti niż dzisiejsze Niemcy. Nie ma w tym logiki.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 52 8 miesięcy temuocena: 57% 

   @wiochmen - interesująca analiza i wyrażona takim prostym językiem jak na polskiego nacjonalistę przystało. Ale powiedz mi kotku dwie rzeczy, bo coś mi się nie zgadza. Skoro to wy tak pięknie potraficie dać w ryj, to czemu ostatnio przy okazji każdej manifestacji piszczycie jak dziewczynki, że was niemiecka antifa leje? Niemcy was biją? I to tego lewackie geje??? To znaczy, że jednak mięciutkie bułeczki jesteście? A po drugie, skoro mamy dwie rzeczywistości to czemu lewacy maja się wynosić do Londynu a nie wy do Moskwy?? Jak zauważył przedmówca Polska od setek lat jest multikulti, a twardogłowyzm religijny to na wschodzie. A zatem czy nie zechciałbyś uszanować, jako patriota, polskiego dziedzictwa i razem z łysymi kolegami nie wyniósłbyś się na wschód? W stajniach Putina na pewno byłoby wam dobrze. I tam z pewnością nikt was nie będzie wyzwalał ani uświadamiał.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Człowiek z Ursynowa 51 8 miesięcy temuocena: 86% 

   Co tam jeden baner Piękne kolory jesieni wokół... Kiedyś Czesław Niemen śpiewał: "Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to, że ten świat Nie zginie nigdy dzięki nim..."

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~65+ 50 8 miesięcy temuocena: 66% 

   Wielu współczesnych ludzi jest przekonanych, że integralną częścią bycia człowiekiem jest odczuwanie pociągu seksualnego wyłącznie do płci przeciwnej. Jest to naturalne , a pociąg do osobnika tej samej płci jest nienaturalny. W rzeczywistości jednak matki natury nie obchodzi czy np. mężczyźni odczuwają do siebie pociąg seksualny. Biologia toleruje szerokie spektrum możliwość. To kultura zmusza ludzi do akceptowania jednych możliwość i zabrania innych. Biologia umożliwia parom homoseksualnym czerpania przyjemność z uprawiania seksu - urzeczywistnienia tej możliwość zabrania im kultura . Kultura z reguły twierdzi , że zakazuje tylko tego co jest ninaturalne. Jednak z biologicznego punktu widzenia nic nie jest nienaturalne. Wszystko co jest możliwe , z definicji jest naturalne . W rzeczywistości nasze pojęcie "naturalnego " nie wywodzi się z biologii, ale teologii chrześcijańskiej. W ujęciu teologicznym "naturalny" znaczy zgodny z intencją Boga, który stworzył naturę.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~65+ 49 8 miesięcy temuocena: 72% 

   Ciąg dalszy powyższego postu. Chrześcijańscy teologowie przekonują, że Bóg stworzył ludzkie ciało po to, aby każdy jego członek i organ służył określonemu celowi. Kiedy używamy naszych członków i organów do celów przewidzianych przez Boga, postępujemy naturalnie. Używanie ich wbrew zamysłowi Boga jest nienaturalne. Jednak organy nie wyewulowały w jakimś konkretnym celu. Nie ma organu w ludzkim ciele który wykonywałby wyłącznie zadania swojego pierwowzoru sprzed milionów lat. Organy ewoluują w celu spełnienia określonej funkcji, ale kiedy już istnieją można wynajdywać im inne zastosowania.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 48 8 miesięcy temuocena: 63% 

   Dwie sprawy: zawsze mnie to śmieszyło, że to co stworzyła natura ma niby być niezgodne z naturą, jakby homoseksualiści pojawili się z równoległego wymiaru i druga sprawa - gdyby to był tylko przypadkowy błąd to natura już dawno by go wyeliminowała na drodze doboru naturalnego. Ale ten "błąd" się powtarza i występuje też u innych gatunków, więc jakiś cel musi mieć. Najwyraźniej by wkurzać "katolików".

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 47 8 miesięcy temuocena: 67% 

   A mnie zawsze zastanawiało to, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo. Skoro cześć ludzi jest homoseksualnych to znaczy, ze Bóg częściowo jest homoseksualny? Czy zdaniem prawaków homoseksualista to nie człowiek i należy go podlać do gazu... no ale co zrobić wówczas z tymi wszystkimi księżmi, którzy są gejami, nie mówiąc o tych co wykorzystują seksualnie nieletnich chłopców. Kto wówczas odprawiał by msze? A kto byłby biskupem?? Tak mało przyzwoitych, prawdziwych księży by zostało.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Puławianin 46 8 miesięcy temuocena: 67% 

   Ursynow wolny od prowokacji! Krajewska i Skubiszewski - weźcie się do roboty, zamiast dzielić mieszkańców!!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~do roboty! 45 8 miesięcy temuocena: 78% 

   Przypominam, że rolą burmistrza dzielnicy jest służyć jej mieszkańcom, a nie komentować ich zachowanie. Wychodząc z tej roli ośmieszasz się człowieku jak stróż Anioł z serialu "Alternatywy".

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KEN 44 8 miesięcy temuocena: 60% 

   Ursynów NIE jest wolny od LGBT. Pozdrawiam wszystkich, a narodowców zapraszam na "pokojowy marsz" za rok, ciekawe ile pieniędzy z moich podatków będzie trzeba zmarnować na wasze rozruby. Was nie pozdrawiam :) ***** ***

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam123 43 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Boleję nad tym, że nie jest wolny od LGBT itd. Tolerancja to nie jest zgoda na deprawacje.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 42 8 miesięcy temuocena: 58% 

   @Adam123 - przestań publicznie się wyżywać na katolickich księżach. Wbrew twojej opinii, nie wszystko są zdeprawowani, choć ci zdeprawowani zasługują na potępienie, masz rację.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marabella 41 8 miesięcy temuocena: 44% 

   pracowałam kilka lat w korporacji gdzie szefowa i jedna z jej zastępczyń były z "zachodu" i obydwie homo, co tam się działo ciężko wspominać, to było polowanie na dziewczyny, żarłoczne, okropne kobiety polujące na młode, biedniejsze i naiwne dziewczyny z Polski, coś strasznego

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~disco relax 40 8 miesięcy temuocena: 14% 

   Polskie Słowianki jak w teledysku Cleo: "My Słowianie wiemy jak nasze na nich działa. Lubimy jak poruszasz tym co mama w genach dała". A te 'z zachodu' szefowe słuchały i próbowały też Disco Polo? Tam też niezłe doopy są.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 39 8 miesięcy temuocena: 62% 

   @marabella - ale cierpisz, bo nikt na ciebie nie chciał spojrzeć i nie załapałaś się nawet na raszple ze zgniłego zachodu?? No tak mi przykro

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 32 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~POLAKmały 38 8 miesięcy temuocena: 42% 

   Jak widać na forum, stado wytresowanych lemingów zrobi wszystko, żeby dopchać się do pierwszej linii postępu postępaków. To ta sama "szkoła" co słynna dr.Płatek, która twierdzi, że w "związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo a nawet więcej dzieci niż w związkach heteroseksualnych". Myślę, że oni święcie wierzą, ze człowiek rozmnaża się przez masturbację...Warto poczytać komentarz- świetny ubaw!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 22 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fafnucy 37 8 miesięcy temuocena: 70% 

   Mamy rozumieć, że gdyby szefem był mężczyzna, a do tego najlepiej Polak, to z pewnością nikogo by nie obłapiał? ;> (sprawdzić, czy nie ksiądz...)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 16 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marabella 36 8 miesięcy temuocena: 50% 

   mnóstwo lekceważących i prześmiewczych komentarzy, moi mili jeśli przykładowo wasza córka skończy studia, pójdzie do pracy i będzie musiała zmagać się ze skłonnościami swojej szefowej, która do 'dzikiego' kraju przyjechała sobie polować na dziewczeta to może zmądrzejecie i przyejrzycie na oczy, a teraz się śmiejcie i lekceważcie jeśli tylko na taką refleksję możecie się zdobyć

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~stop glupocie 35 8 miesięcy temuocena: 59% 

   widze ze to Twoj mokry sen...czas wrocic do rzeczywistosci i przestac wypisywac senne marzenia na forum :)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marabella 34 8 miesięcy temuocena: 36% 

   sami homo na tym forum?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick_znik 33 8 miesięcy temuocena: 63% 

   Ale jak szef facet obmacuje kobietę, to już jest OK? Nie kumam

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiadka- 32 8 miesięcy temuocena: 44% 

   mnóstwo lekceważących i prześmiewczych komentarzy, moi mili jeśli przykładowo wasz syn - uczeń szkoły podstawowej - pójdzie do parafii i zostanie ministrantem to będzie musiał zmagać się ze skłonnościami ksieży, którzy seminarium ukończyli by sobie polować na chłopców to może zmądrzejecie i przejrzycie na oczy, a teraz się śmiejcie i lekceważcie jeśli tylko na taką refleksję możecie się zdobyć

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Suweren 31 8 miesięcy temuocena: 45% 

   Bardzo ładny baner, nie tak wulgarny, jak hasło zwolenników aborcji i obalenia rządu. Oburzenia na ich niesmaczne hasła ne zauważyłem na forum. Nie krytykował tego również Kempa. PiS ma swoich wyborców na Ursynowie, których również należy szanować. Jeśli chodzi o ideologię LGBT, to jest ona bardzo szkodliwa, szczególnie dla młodych. Ludzkość musi przetrwać, czego nie zapewnią homoseksualiści, czyli lesbijki i pederaści.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ciekawa 30 8 miesięcy temuocena: 61% 

   Wytłumacz mi proszę ideologię LGBT.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ar 29 8 miesięcy temuocena: 40% 

   Jest bardzo prosta. Chłop chłopu wklada od tyłu.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 28 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Ar, serio? Cała stworzona przez was ideologia zawiera się w tym, kto komu wkłada od tylu? I o to tyle krzyku? A twój tatuś mamusi tak nie robi? I wówczas jest półgejem??? A ty kotku jesteś owocem tego? To chyba musisz popracować trochę nad ta swoją ideologią.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ar 27 8 miesięcy temuocena: 46% 

   Oh tania prowokacja. I tu rodzi się najbardziej fundamentalne pytaniw waszej ideologii... czy już wypada, czy też jeszcze trochę wytrzyma... kotku.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 26 8 miesięcy temuocena: 47% 

   Nie mów do mnie „waszej” bo to nie moja „ideologia”. Ale wyjaśnij mi kotku o co chodzi z tym „czy już wypada czy wytrzyma”. Wyglądasz na światłego prawaka, pisać nawet umiesz, wiec objaśniaj mi proszę tą tajemnicza sentencje.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ar 25 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Skonczmy te małą wojenke bo i tak nic z niej nie wyniknie - jak ze wszystkich sporów ideologicznych zresztą. Słyszałeś żeby w takiej pyskowce ktos kogoś przekonał? Ja nie. A wracając do mojego 1 postu. To co napisałem jest główną osią sporu. Wszystko się sprowadza do oceny zjawiska wzajemnego sobie wkladania. Cała reszra konfliktu jest rego pochodną. Drugi post jest prymitywny, dalem się ponieść przepraszam.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 24 8 miesięcy temuocena: 20% 

   lał, prawak, a mówi z sensem. Masz rację w pyskówce nikt nikt nikogo nie przekonał jeszcze. Ale naprawdę uważasz, że to kto komu gdzie wkłada definiuje człowieka? Chcesz mierzyć człowieczeństwo seksualnością? A co z cesarzami rzymskimi, którzy lubili chłopców? Co ze średniowiecznymi papieżami, którzy lubili chłopców? Co ze współczesnymi księżmi, którzy lubią chłopców? Czy każdemu z nich odmówisz człowieczeństwa? A co z twoimi kolegami z prawicy (pis, konfederacja), którzy, jak pokazują badania, są również gejami. Będziesz ich palił na stosie? Pytam z ciekawości, bo wydajesz się mądrzejszy niż koledzy. Chętnie poznam twoją opinię, nawet jeśli mieli byśmy nieco zaśmiecić to forum prywatną rozmową.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ar 23 8 miesięcy temuocena: 80% 

   A wiesz, że ja kiedyś byłem lewakiem i to mocno skrajnym. Ale z czasem zmieniłem poglądy. Spór o lgbt jest jest tylko elementem szerszego konfliktu, o kształt świata, państwa, społeczeństwa. Lewica zawsze była nieco utopijna i nieco totalitarna - zawsze był w niej nurt poszukujący prostych rozwiązań - ctyujac moich znajomych "żeby przyszedł Stalin i wziął za mordę". Widziałem ewolucje postulatów lewicy w stronę absudu i skrajności. Z czasem zrobiło się to dla mnie zbyt niestrawne, dlatego przeszedłem na drugą stronę.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 22 8 miesięcy temuocena: 25% 

   Jeśli miałeś znajomych podziwiających Stalina, to nie dziwie się, że ich opuściłeś. Ale widzisz różnicę między Stalinem a Hitlerem? Każda skrajność, lewa czy prawa, czarna czy czerwona jest tak samo zła i chora. Skóra znasz obie strony, znasz pewnie przypadek Irlandii. Głęboko i tradycyjnie katolicki kraj, który swoimi skrajnościami doprowadził do tego, że nie tylko aborcja jest tam możliwa, ale również małżeństwa homoseksualne. A za chwile może adopcja dzieci. Dlaczego? Bo tradycyjni katolicy chcieli narzucić swoje wartości wszystkim a księża pedofile masowo molestowali dzieci. Polska zmierza w tym samym kierunku.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ar 21 8 miesięcy temuocena: 100% 

   No i widzisz spotkaliśmy się w centrum. Są jednak dwa problemy. Jeden. Jak ustalimy, które postulaty są centrowe, a ktore skrajne? Dwa. Centrum to tnąca wyspa. Dochodzi do skrajnej polaryzacji poglądów w społeczeństwie, a w takiej sytuacji centrum zanika. Kończę dyskusję, dobranoc.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ojciec 20 8 miesięcy temuocena: 41% 

   Ależ my tolerujemy tych zboczeńców. Niech robią co chcą - u siebie w domach, łózkach, klubach etc. Natomiast nie zgadzamy się na ich parady, nie zgadzamy się na wchodzenie do szkół i deprawowanie naszych dzieci, nie zgadzamy się na nazywanie związków homo małżeństwami i nie zgadzamy się na adopcję dzieci. I nigdy się nie zgodzimy.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 19 8 miesięcy temuocena: 73% 

   twoje wrogie nastawienie do kościoła katolickiego jest porażające. Ale z jednym się nie zgadzam - to nie jest ich sprawa co robią z młodymi chłopcami u siebie w domach. Taka deprawacja jest niedopuszczalna. No i te parady - w kościele to się nazywa procesje. No trochę szacunku dla wiernych.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 40 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 18 8 miesięcy temuocena: 64% 

   ja toleruje, że ktos lubi zamawiac piwo czy tam stawiać szubieniece, ale niech to robi u siebie w domu a nie w publicznyych miejscach. Nie zgadzam sie na ich marsze, nie zgadzam się na dewastowanie miasta, ktorego infrastukture utrzymuje ze swoich podatkow (czyli taki bąkiewicz mnie okrada, zwyczajnie). Nie zgadzam sie na zaglądanie pod nasze kołdry przez obrońców kościołów - niech zagladaja pod swoje koldry i pod koldry swoich sukienkowych idoli . Nie zgadzam się na gwalcenie naszych dzieci przez owych niwyżytych sukienkowych, ktorym zabroniono fizjologicznych czynnosci w imie jakichś chorych doktryn

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Haha 17 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Mów za siebie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zwykły obserwator 16 8 miesięcy temuocena: 25% 

   A część mieszkańców proponuje zamknięcie parkingu Tesco dla WPI, inni chcą progów co 15m na KEN, inni nie chcą POW, Płaskowickiej, a inni chcą więcej słupków i mniej chodników i więcej rurków i betonków.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~POLAKmały 15 8 miesięcy temuocena: 36% 

   Bardzo dobra inicjatywa. Czas najwyższy postawić tamę wszelkiej maści dewiantom i promotorom dewiacji. Wszystkich terroryzują i oczekują pełnej akceptacji swoich zboczeń. Wolność Tomku w swoim domku. Jak ktoś chce komuś wmówić, że jest Napoleonem, trafia do psychiatry, facet, który twierdzi, że jest kobietą- nie. W obu wypadkach to dysfunkcja psychiczna-warto o tym pamiętać i się leczyć.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 57 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 14 8 miesięcy temuocena: 63% 

   tama dewiantom i zboczeńcom? Znaczy się chodzi ci o to, żeby powstrzymywać wszystkich pisowców, narodowców i księży pedofilii? Słuszna inicjatywa kolego. Ale czy to nie znaczy, że zamkną także i ciebie? Ups...

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 40 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiadka- 13 8 miesięcy temuocena: 63% 

   Oooo, faktycznie „POLAKMAŁY” i „tak” to ta sama osoba, to samo IP. Dzięki, że zauważyłeś! Szkoda, że jeszcze ze sobą nie rozmawiają sami, bo i takie akcje bywały :-) Nie wiadomo już czy lepiej zgłaszać do moderacji czy lepiej by zostało i ośmieszało te puste dzbany.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 24 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ksiedzu 12 8 miesięcy temuocena: 52% 

   A co myslisz o ksiezach w kosciolach?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 11 8 miesięcy temuocena: 63% 

   @Sąsiadka - poczekajmy, wieczór dopiero się zaczyna. Jeszcze chłopak wypije, najara się i może rozkręci. Może będzie dyskutował sam ze sobą, jak tu już bywało. A to najlepsze dyskusje :-)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 26 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~65+ 10 8 miesięcy temuocena: 73% 

   Widzę Polakumały, że jesteś zwolennikiem humanizmu ewolucyjnego (przedstawicielami którego byli w przeszłości naziści). Wg nich surowcem doboru naturalnego jest konflikt, dzięki któremu wyeliminowani zostaną między innymi ci o których piszesz. Do czego taka polityka w przeszłości doprowadziła ( pamiętasz z historii). Sądząc po twoim wpisie to chyba raczej nie wiesz. Przypomnę ci. Do wojny w której zginęło wiele milionów ludzi, w tym wielu polskich patriotów (nie myl ich z tymi którzy bili się z policją 11.11 br). Nawiasem mówiąc nie wiadomo czy ze względu na stan twojego umysłu nie zostałbyś podczas takiego konfliktu zakwalifikowany do tej grupy która jest mniej przystosowana do życia w silnym społeczeństwie, a więc.. . domyśl się co dalej .

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 24 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiadka- 9 8 miesięcy temuocena: 64% 

   Hehe, logiczne myślenie to jednak pięta achillesowa tych niby patriotów, narodowców (jeśli coś nie jest jasne z tym Achillesem - sprawdzić sobie lub poczytać mitologię!). I nie pomogła tu nawet nagła potrzeba zaspokojenia wiedzy 11 listopada w salonie Empik :-) Wieszają baner z przekreślonym słowem „LGBT” czyli jednak są za tym, by takiej strefy nie było. Dzielne chłopaki!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~NormalnyCzłowiek 8 8 miesięcy temuocena: 73% 

   Narodowcy - pseudo patrioci, którzy zamiast łączyć tylko dzielą. Popierają marsz, który od lat służy tylko do burd i jest okazją do narozrabiania. Nie ma nic wspólnego z patriotyzmem! Normalnie niszczenie czegokolwiek to wandalizm i głupota, a niszczenie tego w dzień 11.11, czyli Święto Niepodległości(!!) zasłaniając się biało-czerwoną flagą, to dno dna!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krzysztof38 7 8 miesięcy temuocena: 75% 

   Ursynów wolny od Narodowego Ursynowa!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 53 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~młode pokolenie 6 8 miesięcy temuocena: 27% 

   powiem Ci jezykiem strajku kobiet wypier***aj

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 20 55 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tak 5 8 miesięcy temuocena: 29% 

   ...zupełnie jak ty, większość mieszkańców tej dzielnicy to postsowieckie bękarty, które nienawidzą Polski i Polaków. Ich korzenie to sowiecka zaraza, która napadła na Polskę i gwałciła absolutnie wszystko co się rusza. Stąd ich obecna miłość do wszelkiej maści dewiacji pod 6-cioma kolorami. Wszelkie przejawy patriotyzmu ich wprawiaja w drgawki. Na szczęście większość (jak nie wszyscy) z nich to niewolnicy korporacji i banków. Ich zniewolenie ma wymiar mentalny i fizyczny-a to bardzo cieszy!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiadka- 4 8 miesięcy temuocena: 68% 

   @tak - a teraz jak zaznałeś już tej słownej satysfakcji, może nawet i autoorgazmu, pójdź do kościółka i pomódl się za bliźnich. Tak po chrześcijańsku. Z wielkiej miłości. Patriotycznej!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 27 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 3 8 miesięcy temuocena: 65% 

   @tak vel. polakmały - strasznie spięty i sfrustrowany się wydajesz. nie załapałeś się do korpo z powodu łysej fryzury i szerokiego karku? ksiądz wykorzystał cię seksualnie? Ale skąd ci sowieci? Postsowieckie bękarty to teraz ponad 70 lat mają, więc raczej nie robią w korpo i nie mają kredytów w bankach. Ale rozumiem, że edukację skończyłeś na podstawówce i z liczenia nie byłeś zbyt dobry. Ale spoko, napluj jeszcze sobie na kogoś, może para ci z czachy zejdzie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 22 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lukasz436 2 8 miesięcy temuocena: 94% 

   Ale czasy. Ludzie na ludzi szczują i jeszcze biją sobie brawo. Smutne.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 50 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Urs 1 8 miesięcy temuocena: 77% 

   A jeszcze bardziej smutne jest, że często ci co szczują na bliźnich twierdzą, że robią to w imię wiary.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 50 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3672 sekundy
  REKLAMAA2-AUTO WIMAR (rekrutacja) 08.07.2021 - 07.08.2021