REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Krewki Ursynów)

  REKLAMA

  Coraz więcej ursynowian bierze udział w akcji 40 listrów krwi na 40-lecie Ursynowa. W sobotę klub honorowych dawców "Krewki Ursynów" zebrał ponad 19 litrów tego bezcennego leku. Podczas zaledwie trzech zbiórek osiągnięto cel z naddatkiem. Ale będą następne - zapowiadają organizatorzy.

  W sobotę przed urzędem dzielnicy znów stanął ambulans Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Zbiórka krwi organizowana jest wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi „Krewki Ursynów”.  

  Jak zwykle, mimo wakacji, ursynowianie nie zawiedli. Zarejestrowano 53 dawców a krew oddały 43 osoby - w sumie 19,35 litra. Łącznie podczas trzech zbiórek oddano już ponad 53 litry krwi. Czyli, jak żartują krwiodawcy z Ursynowa - wykonano już 153% normy.

  - Cała pozyskana podczas tej akcji krew została oddana dla ratowników z Łodzi, którzy ulegli ciężkiemu wypadkowi.
  Wszystkim dawcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy również na naszą kolejną akcję która odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia -
  mówi Tomasz Mazur z klubu "Krewki Ursynów".

  Podobne akcje planowane są także w następnych miesiącach: 30 września, 28 października i 25 listopada. O działalności ursynowskiego klubu honorowych dawców krwi można poczytać na stronie: www.krewkiursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1207 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018