REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  To nieprawda, że baseny ogrodowe znajdują się poza finansowym zasięgiem przeciętnego człowieka. Większość z nas może sobie pozwolić na własny basen w ogrodzie lub na działce. Dzięki idealnie zrównoważonemu stosunkowi jakości do ceny, basen ogrodowy firmy INTEX z łatwością może znaleźć się także w Twoim ogrodzie, na zawsze zmieniając jego charakter.

  W ofercie firmy INTEX, która jest światowym liderem w tej dziedzinie, znajdują się baseny ogrodowe niemal w dowolnym możliwym przedziale cenowym. Ich montaż nie wymaga fachowej wiedzy ani uciążliwych robót budowlanych – basen ogrodowy INTEX możesz po prostu ustawić w wybranym przez siebie miejscu i korzystanie z niego stanie się możliwe niemal od razu.

  Basen stelażowy

  W naszym sklepie dmuchane.pl dostępne są baseny różnych typów – znajdzie się tu i basen stelażowy, i rozporowy. Niezależnie od rodzaju, marka INTEX cieszy się opinią gwaranta najwyższej światowej jakości – z produktów tej firmy korzystają miliony użytkowników na całym świecie, którzy zaufali jej ze względu na szeroki wybór modeli, zaprojektowanych zgodnie z różnorodnymi potrzebami klientów oraz na wysoką jakość wykonania.

  Basen stelażowy marki INTEX zawsze oparty jest na trwałej, metalowej konstrukcji, która usztywnia ściany zbiornika i jest w stanie wytrzymać napór olbrzymich nieraz ilości wody wody – dlatego tego rodzaju baseny najczęściej wybierane są przez klientów. Basen ogrodowy stelażowy może być w przekroju prostokątny bądź okrągły. Wśród tych pierwszych znajdują się nawet takie, w których da się nurkować, a także przepłynąć spory kawałek i nawracając swobodnie trenować pływanie na dłuższym dystansie.

  Basen rozporowy

  Basen ogrodowy rozporowy jest łatwiejszy w montażu niż basen stelażowy i łatwiej go przenosić z miejsca na miejsce. Zwykle jest jednak mniejszy, nadaje się więc idealnie do małych ogrodów. Basen taki ma okrągły przekrój i nabiera kształtu oraz wysokości w miarę napełniania go wodą.  Zapewnia to dmuchany kołnierz znajdujący się u góry, który zawsze unosi się na powierzchni. Przy okazji można go używać w celu wygodnego oparcia głowy o ścianę basenu podczas kąpieli. Ustawienie takiego basenu w ogrodzie jest dziecinnie proste – równie łatwe, jak w przypadku dziecięcego dmuchanego baseniku, a jedynie trwa nieco dłużej; wystarczy nalać wody, a basen rozstawi się sam. Jeśli nie masz czasu ani ochoty na dłuższe prace przy stawianiu basenu – baseny rozporowe INTEX są w sam raz dla Ciebie.

  Ogrodowe party

  Basen ogrodowy stelażowy występuje nawet w gigantycznej wersji, porównywalnej rozmiarem do basenu murowanego. Basen INTEX potrafi sobie liczyć prawie 10 metrów długości i 5 metrów szerokości oraz pomieścić z górą 50 tys. litrów wody. Korzystanie z takiego basenu daje więcej możliwości: poza dostępnością opcji naprawdę swobodnego pływania, taki basen znakomicie nadaje się do zorganizowania ogrodowego party dla kilkunastu nawet gości. Ale i mniejszy basen stelażowy czy rozporowy INTEX nada się na bardziej kameralne imprezy dla przyjaciół.

  Dzieci same zechcą wyjść na dwór

  Wszyscy wiemy, że dzieci powinny jak najwięcej bawić się na dworze, ale w obecnej dobie często wolą spędzać czas przed ekranami urządzeń elektronicznych. Dopiero naprawdę duża atrakcja jest w stanie je od nich oderwać – a taką właśnie może się okazać basen ogrodowy INTEX. To idealny sposób, by zapewnić dzieciom udane wakacje, zwłaszcza jeśli nie uda się w lecie wyjechać gdzieś dalej.

  Co więcej,  jeśli pogoda będzie ładna, basen równie dobrze przyda się wiosną czy w ciepłe, wrześniowe dni – choćby jako sposób na odstresowanie po finale roku szkolnego bądź pierwszych dniach w nowej klasie.

  Zamiast aquaparku

  Nie każdy ma blisko nad morze, jezioro czy do aquaparku. Basen ogrodowy INTEX jest tańszy niż wyjazd do popularnego kurortu i zwróci się szybciej niż częste wypady do aquaparku. A będzie służył przez lata, codziennie zapraszając do wody w naszym przydomowym ogrodzie. W upalne dni okaże się zaś niezastąpiony!

  Basen ogrodowy stelażowy lub rozporowy jest często w stanie dorównać pobytowi na kąpielisku czy na publicznym basenie. Baseny ogrodowe wolne są od tłumów – to prywatna atrakcja dla nas oraz dla dzieci, dostępna za darmo i w każdej chwili. W dodatku z wodą czystą tak, jak sami o to zadbamy, bez ryzyka, że ktoś obcy ją zanieczyści albo wniesie do niej jakieś zarazki.

  Dobra marka się opłaci

  Baseny INTEX, dzięki przyjemnej kolorystyce i eleganckim projektom, świetnie wkomponują się w scenerię każdego ogrodu czy działki rekreacyjnej. Mogą być wykorzystywane zarówno do prywatnego użytku, jak też na przykład w charakterze dodatkowej atrakcji w gospodarstwie agroturystycznym. Nie należy zapominać, że na samym basenie sprawa się nie kończy – potrzebny będzie szereg uzupełniających akcesoriów, zarówno niezbędnych do utrzymania basenu w należytym stanie, jak też po prostu wygodnych czy uprzyjemniających kąpiel w nim.

  Projektanci INTEX, opierając się na swoim długoletnim doświadczeniu oraz prowadzonych badaniach, nieustannie udoskonalają produkty firmy, poprawiając z generacji na generację jakość używanych materiałów, funkcjonalność produktów oraz ich estetykę, a także obmyślając nowe akcesoria INTEX dla wygody swych klientów, często zgodnie z ich postulatami. Warto zaopatrzyć się w wyroby tak sprawdzonej marki – ze względu na komfort, jakość oraz bezpieczeństwo. Basen w Twoim ogrodzie ma w końcu dostarczać Ci przyjemności przez wiele sezonów.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3054 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN-02-07----31-12-2020---DODATKOWO