REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 marca 2020, 14:16 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Pływalnia Aqua Relaks przy ul. Pod Strzechą 3

  Pływalnia Aqua Relaks przy ul. Pod Strzechą 3 (UCSIR)

  Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zamyka wszystkie swoje pływalnie, sauny i kluby fitness. Multikino działające w naszej dzielnicy przerywa pracę od czwartku. Co jeszcze zostanie w najbliższym czasie zamknięte?

  W najbliższych dniach, a może nawet tygodniach, życie społeczne i kulturalne na Ursynowie może niemal całkowicie zaniknąć. Wszystko ze strachu przed koronawirusem. Kolejne miejskie jednostki oraz obiekty komercyjne zapowiadają przerwy w swojej pracy.

  - W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, w tym dzieci i młodzieży, prezydent m. st. Warszawy podjął decyzję o zamknięciu pływalni saun i siłowni od 12 marca do odwołania - czytamy w komunikacie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Oznacza to zamknięcie takich obiektów jak: baseny przy Hirszfelda, Aqua Relaks czy - i tak od niedawna zamkniętą z powodu awarii - pływalnię na Koncertowej. Nieczynne będą też kluby fitness w Arenie Ursynów i Twoje Centrum Aktywności przy Hirszfelda oraz sauna w Arenie.

  SGGW zamknęła też swoje obiekty sportowe przy ul. Ciszewskiego. 

  Kina, teatry, ośrodki kultury, biblioteki...

  W ursynowskim Multikinie jeszcze dziś odbędą się wszystkie zaplanowane seanse, ale już jutro (12.03) kino zostanie zamknięte, zgodnie z decyzją rządu o zawieszeniu działalności instytucji kultury. Zakupione bilety można zwrócić przez stronę https://multikino.pl/zwrot_biletu.

  Również wszystkie stołeczne teatry informują o odwołaniu spektakli i wydarzeń w najbliższych dniach, a w szczególności w weekend. Zrobił to także Dzielnicowy Ośrodek Kultury na Kajakowej.

  Przypomnijmy, dziś rano dzielnica odwołała również wszystkie spektakle Ursynowskiego Kalejdoskopu Teatralnego oraz czwartkowy seans filmowy w Multikinie z budżetu obywatelskiego. Pieniądze za bilety zakupione przez platformę biletyna.pl zostaną zwrócone w ciągu 10 dni.

  Do 25 marca nieczynne będą również wszystkie biblioteki Ursynoteki. - Czytelnicy, którzy z powodu zamknięcia placówek nie będą mogli zwrócić wypożyczonych materiałów na czas, nie będą ponosili opłat za ich przetrzymanie. Zamówienia składane przez elektroniczny katalog od 12 marca 2020 roku nie będą realizowane - informuje Ursynoteka.

  Ogród Botaniczny PAN w Powsinie jest czynny i można go odwiedzać, ale od 12 marca - decyzją dyrektora - nie wejdziemy do pomieszczeń zamkniętych czyli galerii artystycznej w Willi Janówek oraz oranżerii.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 99

  • 26
   BARDZO PRZYDATNY
  • 7
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 18
   WKURZONY
  • 35
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Marcel 3 2 miesiące temuocena: 100% 

   Moim zdaniem powinny być zamknięte bez dwóch zdań a opłaty za abonamenty wstrzymane jak u nas w OK system. Gdy chodzi o zdrowie masowe lepiej podjąć wszystkie nawet te najbardziej drastyczne środki, żeby uniknąć zagrożenia. I choć wielu czy klubom czy innym ośrodkom będzie ciężko to jednak takie rozwiązanie jest najlepsze i wielkie uznanie dla nich że nie próbują obejść systemu chociażby nagrywając domowe treningi. Przecież nie wszyscy chodzą na siłownie dla fitnessu...

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~milosz 2 2 miesiące temu

   zgadzam sie w stu procentach. dla mnie troche paranoja ze multisport tego nie zrobil, dlatego zaraz po pandemii zamierzam sie przeniesc.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Light 1 2 miesiące temuocena: 60% 

   Sauny i silownie ktore zwiekszaja odpornosc zamknoete? A galerie handlowe z centralna klimą beda dalej otwarte? Każde centrum handlowe to praktyce impreza masowa . Maly rozproszony handel wroci do łask jalo dobro narodowe?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3975 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020