REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-03----31-03-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Łazienka to pomieszczenie, które musi być funkcjonalne i praktyczne. W zależności od potrzeb, niektórzy korzystają z niej czysto utylitarnie, inni urządzają niemal domowe SPA. Bez względu na indywidualne potrzeby, warto zainwestować w dobrej jakości urządzenia, które pozwolą na komfortowe korzystanie z łazienki. Zadbajmy również o estetykę. W ładnym pomieszczeniu przyjemniej się myć i relaksować. Jednym z elementów, na który warto zwrócić uwagę, jest bateria prysznicowa.

  Dyskrecja i prostota - bateria podtynkowa

  Podczas urządzania łazienki postarajmy się zadbać o detale. Od nich bowiem zależy, jak będzie wyglądał efekt wykonania aranżacji. Niewątpliwie bateria podtynkowa to prosty sposób na to, aby wszystkie niezbyt estetyczne elementy zostały schowane. Korzystając z baterii podtynkowych stawiamy na funkcjonalny minimalizm, który pozwala na wkomponowanie go do łazienki w dowolnym stylu.

  Istnieją baterie, które pozwalają na jednoczesne kontrolowanie dwóch wyjść wody. Do baterii tego typu należy m.in. GROHE Grohtherm SmartControl, będący termostatyczną baterią do montażu podtynkowego. Urządzenie posiada funkcję zapamiętywania wybranych ustawień. W przypadku baterii podtynkowych możemy wybierać spośród modeli prysznicowych, wannowych i wannowo-prysznicowych, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do swojej łazienki.

  Nie rezygnuj z wysokiej jakości

  Wybierając poszczególne elementy wyposażenia łazienki, stawiajmy na produkty wysokiej jakości, które będą z nami przez lata. Pozwoli nam to uniknąć konieczności remontu w momencie, w którym urządzenie średniej jakości zacznie sprawiać problemy. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, zastanówmy się, co dokładnie jest nam potrzebne. Chcąc znaleźć inspirację albo zorientować się w ofercie rynkowej, warto przejrzeć oferty różnych sklepów. Dzięki temu będziemy mieli możliwość porównania różnych produktów. Jednym ze sklepów, oferujących produkty wysokiej jakości, cechujące się minimalistycznym, eleganckim designem jest viverto.pl. Każda znajdująca się w tym sklepie bateria podtynkowa cechuje się dobrą jakością i stosunkowo długim czasem gwarancji.

  Urządzenie dostosowane do twoich potrzeb

  Choć mogłoby się wydawać, że bateria podtynkowa to taki element wyposażenia łazienki, któremu nie trzeba poświęcać szczególnej uwagi - nic bardziej mylnego. Różnorodność dostępnych modeli może zaskakiwać. Choć wszystkie mają takie samo przeznaczenie, różnią się m.in designem oraz materiałami, z których zostały wykonane. Większość baterii prysznicowych jest chromowana, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do wystroju naszej łazienki.

  Podejmując decyzję o tym, który model baterii wybrać, uwzględnijmy swoje potrzeby. Czy zależy nam na termostacie? Czy chcemy baterię wannowo-prysznicową? Jaki kształt uchwytu preferujemy? Od takich szczegółów będzie zależało, czy będziemy zadowoleni z wyboru. Zanim więc dokonamy zakupu, postarajmy się jak najprecyzyjniej określić swoje potrzeby. Pomoże nam to w podjęciu decyzji, z której będziemy zadowoleni.

  Artykuł załadowany: 0.2025 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020