REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GDDKiA)

  REKLAMA

  Kupcy z bazarku "Na dołku" podpisali umowę na dzierżawę zlikwidowanej pętli autobusowej Natolin Płn. Do 11 marca targowisko będzie działać jeszcze w obecnym miejscu, tydzień później przedświąteczne zakupy klienci zrobią już na pętli. - Koalicja rządząca Ursynowem całkowicie się skompromitowała - komentują społecznicy z "Otwartego Ursynowa".

  - Mamy podpisaną umowę! - cieszy się Małgorzata Siarkiewicz, od kilku dni nowa szefowa Stowarzyszenia Kupców-Inwestorów Giełdy "Na dołku". Poprzedni prezes - radny ursynowskiej PO Piotr Karczewski złożył rezygnację, ze względu na konflikt interesów. Zarząd Mienia m. st. Warszawy w piątek wydzierżawił handlowcom zlikwidowaną pętlę na 3 lata, za 5 złotych netto za metr kwadratowy miesięcznie. Kupcy muszą też wpłacić kaucję oraz zorganizować podłączenia mediów.

  Najważniejsze, że bazarek nie będzie już dłużej blokował budowy Południowej Obwodnicy Warszawy. Kupcy zapowiadają, że od 12 marca rozpoczną przeprowadzkę stoisk weekendowych, a stojące od nawet 30 lat "na dołku" pawilony będą stopniowo rozbierane.

  - Ktoś kto obserwuje bazarek, wie, że już od dawna pawilon po pawilonie znika z Braci Wagów - mówi Siarkiewicz i zapowiada, że tydzień przed świętami wielkanocnymi, uruchomiony zostanie tymczasowy bazar weekendowy.

  - Chcieliśmy negocjować, by pozwolono nam zostać na dołku do świąt, bo u nas Wielkanoc to jak tłusty czwartek u cukierników, ale przepisy są ważniejsze. Astaldi potrzebuje tego terenu jak najszybciej - dodaje prezeska kupców.

  Jak będzie wyglądał bazar na pętli?

  Pewne jest, że nie wszyscy kupcy, których spotkamy w soboty i niedziele na dołku, zmieszczą się na pętli. 

  - Ze względu na brak miejsc parkingowych, stoisk będzie mniej - muszą się zmieścić zarówno auta, jak i miejsca do handlu - mówi Małgorzata Siarkiewicz.

  Kupcy chcą ogrodzić teren półtorametrową siatką. Wejścia zlokalizowane mają być od strony Płaskowickiej, al. KEN i od Polaka, tak, aby było swobodne przejście do przystanku autobusowego. Stoiska mają stanąć w rzędach, w odległości najmniej 50 metrów od najbliższego bloku. 

  Pracownicy targowiska liczą, że w ciągu dwóch miesięcy, a więc do maja, uda się uruchomić docelowe targowisko - czyli z nowymi pawilonami. Wymaga to jednak uzyskania pozwolenia na budowę w urzędzie dzielnicy. Na pętli ma się zmieścić 20 obiektów o pow. 15 m2 i 20 o pow. 30 m2. Stowarzyszenie stara się o wydzierżawienie pasa drogowego wzdłuż alei KEN, gdzie po postawieniu pawilonów na pętli, mają się przenieść stoiska weekendowe.

  - Powstanie tam także ogólnodostępny parking - zapowiada prezes bazarku. Na razie Zarząd Dróg Miejskich pozostawił wniosek kupców o pas drogowcy bez rozpoznania, ze względu na braki w dokumentach. Ale jak twierdzą kupcy, w końcu lutego komplet dokumentacji trafił do urzędników, i procedura rozpocznie się na nowo. 

  Będzie uzupełnienie wniosku do prokuratury

  Lokalizacja bazarku na pętli nie podoba się okolicznym sąsiadom z bloków przy ul. Polaka. Wraz ze stowarzyszeniem "Otwarty Ursynów" zaskarżali decyzje administracyjne w sprawie targowiska, a nawet zgłosili sprawę do prokuratury, oskarżając radnego Piotra Karczewskiego oraz władze miasta i dzielnicy o korupcję polityczną.

  - Możemy mieć do czynienia z bezprecedensowym nadużyciem władzy przez dzielnicowy i miejski ratusz. Dodam też, że obecna koalicja PO-PU-IMU w tej sprawie całkowicie się skompromitowała i etykieta korupcji politycznej od dziś będzie na trwale im towarzyszyć - mówi Piotr Skubiszewski, przewodniczący "OU".

  - W poniedziałek uzupełnimy nasze wcześniejsze zawiadomienie do prokuratury. W tej sprawie została postawiona kropka nad „i”, zmaterializowały się nasze wcześniejsze przypuszczenia. Podpisanie umowy może być kluczową okolicznością. Dodatkowo uzupełnimy zawiadomienie dotyczące blokowania budowy obwodnicy, gdyż interes publiczny mógł zostać narażony na poważną szkodę - dodaje Skubiszewski.

  Burmistrz Robert Kempa "cieszy się iż sprawą zajmują się śledczy, bo jest pewien, że w sprawie bazarku wszystko jest zgodne z prawem i procedurami". Zapowiada też rozmowy ze spółdzielnią "Na Skraju" w sprawie minimalizacji uciążliwości targowiska na pętli dla jego sąsiadów. Na spotkaniu w ratuszu, które odbyło się 13 lutego kupcy mieli się zobowiązać do ustępstw na rzecz mieszkańców ul. Polaka i Rodziny Ulmów (dawnej Kulczyńskiego).

  Wszystkie nasze artykuły o sprawie bazarku znajdziesz tutaj.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 159

  • 65
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 22
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 20
   WKURZONY
  • 38
   BRAK SŁÓW

  70Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~lilek 70 ponad rok temuocena: 56% 

   Tę budowę należy jak najszybciej powstrzymać. Po pierwsze , to nie żadna obwodnica Warszawy, gdyż biegnie przez ogromne warszawskie osiedla. Po drugie jak byśmy jej nie nazywali to w rzeczywistości jest to po prostu autostradą , czyli fabryką smogu, co spowoduje zdecydowane pogorszenie warunków zdrowotnych mieszkańców.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lilek 69 ponad rok temuocena: 60% 

   Tę budowę należy jak najszybciej powstrzymać. Po pierwsze , to nie żadna obwodnica Warszawy, gdyż biegnie przez ogromne warszawskie osiedla. Po drugie jak byśmy jej nie nazywali to w rzeczywistości jest to po prostu autostradą , czyli fabryką smogu, co spowoduje zdecydowane pogorszenie warunków zdrowotnych mieszkańców.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Helena_56 68 ponad rok temuocena: 94% 

   Dziękuję zwłaszcza Skubiszewskiemu i Lenarczykowi z Otwartego Ursynowa, że zangażowali się w tę sprawę po stronie mieszkańców Polaka.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 67 ponad rok temuocena: 83% 

   Ale namioty indiańskie niestety będą,taki wstyd.byla doskonała okazja to dziadostwo zlikwidować na dobre i niestety...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ 66 ponad rok temuocena: 100% 

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~x 65 ponad rok temuocena: 77% 

   Przecież obok Megasam na Ursynowie jest tyle pustych bud tam to nikomu nie przeszkadza można też cześć przenieść przy Metro Imielin i po sprawie po co zaśmiecać nową przestrzeń publiczną Ursynowa?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 64 ponad rok temuocena: 95% 

   Czy w ramach zajmowania pasa zieleni wzdłuż alei KEN wytną te dwa rzędy posadzonych drzewek :( ???????

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 63 ponad rok temuocena: 100% 

   na bank wytną drzewka,po co rządzącym zieleń,bardziej potrzebne latające kartony i szczury z bazarku.radziecki rozum u kempy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Antini 62 ponad rok temuocena: 86% 

   bazarek,ale nie przy głównej ulicy i nie w zasyfiałej formie rodem z 19 wieku

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kibol 61 ponad rok temuocena: 46% 

   Trzeba koniecznie zatrzymać budowę fabryki smogu na Ursynowie jaką będzie POW!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 60 ponad rok temuocena: 80% 

   Polacy, zwłaszcza ci starsi, mają sentyment do bazarów, bo przypomina im czasy młodości (PRL), gdy w sklepach nic nie było a na bazarze Różyckiego można było kupić prawie wszystko. A z likwidacją bazarów w Warszawie od zawsze był problem. Tak było z placem Defilad, jarmarkiem Europa na stadionie 10-lecia.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~patyx 59 ponad rok temuocena: 26% 

   W końcu rozsądna decyzja. Jestem mieszkańcem Ursynowa od jego powstania i bazarek na dołku jest jego częścią od zawsze. Wszyscy mieszkańcy będą się cieszyć jeszcze w świetle zakazu handlu w niedzielę. Skubiszewski wykorzystuje kilku krzykaczy z Polaka, bo mogą coś o nim napisać w gazecie przed wyborami. Dajcie już spokój i tak z siatami na bazarek będziecie latać :)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 64 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Helena_56 58 ponad rok temuocena: 83% 

   Jako mieszkańcy Polaka jesteśmy bardzo wdzięczni Skubiszewskiemu. Zrobił dla nas bardzo dużo.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~meander 21 57 ponad rok temuocena: 100% 

   też jestem mieszkańcem Ursynowa od jego początku i w końcu doczekałem się tej pięknej chwili usunięcia śmierdzących bud ... mam nadzieje że nie przetrwa bazar próby czasu i słuch o nim zaginie...płakałem ze szczęścia gdy dziś likwidowali ten syf

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 56 ponad rok temuocena: 23% 

   Zwolennicy pozostawienia bazarku na Ursynowie mogą odetchnąć z ulgą. Chociaż bazarek będzie mniejszy to jednak będzie :) Teraz trzeba zadbać o to, by dzielnica i administrator dopilnowali porządku i regularnie sprzątali teren. Kupcy ponoszą opłaty także w tym celu by bazarek nie był zbytnio uciążliwy dla sąsiadów.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 60 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~b0b 55 ponad rok temuocena: 86% 

   Czyli na najbliższe kilka lat w miejsce pętli tymczasowo postawią paskudne blaszaki i tojki, a kartony będą na wietrze hulać po alejkach niczym krzaki w spaghetti westernie... Jarmark Europa na Ursynowie :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 62 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 54 ponad rok temuocena: 84% 

   Do duuupy z takim burmistrzem,kadencja jego ostatnia.poleci że stołka to będzie marchewkę na bazarku sprzedawać

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 59 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lala 53 ponad rok temuocena: 100% 

   ...dożywotnio tam ma zostać

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Majk 52 ponad rok temuocena: 87% 

   Patrzac na łapki w górę i łapki w dół pod komentarzami, to jednak przeciwników jest znacznie więcej. Ja też jestem przeciw śmietnisku na głównym skrzyżowaniu Ursynowa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 71 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~drogomaniak 51 ponad rok temuocena: 22% 

   a dlaczego "społecznicy" z Otwartego Ursynowa zapominają powiedzieć, że robiąc ciągłą zadymę o ten bazar próbują zbić swój polityczny kapitał??

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 60 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Slawek 50 ponad rok temuocena: 95% 

   Ale to jakaś tajemnica, że działacze swoją działalnością zdobywają kapitał polityczny? O ile wiem to Skubiszewski nie obudził się wczoraj ze swoim sprzeciwem wobec bazaru na Polaka tylko jest konsekwentny od dłuższego czasu. Można nie podzielać jego zdania ale pisanie takich kocopołów o zbijaniu kapitału jest raczej zabawne.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Iks69 49 ponad rok temuocena: 92% 

   Skandal! Główna Aleja Dzielnicy i "piękny" bazar, śmietniki, toalety. Super wizytówka dzielnicy!!! A dla tych którzy mówią, że będzie estetyczny to tylko wspomnę o tym ogrodzeniu - metalowa siatka o wysokości 1,5 metra!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 130 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 48 ponad rok temuocena: 25% 

   Mieszkańcy ulicy Polaka histeryzują tak, jakby ten bazar raptem przenoszono tam z księżyca... Przecież od lat funkcjonuje po drugiej stronie ronda! I stawiam dolary przeciw orzechom, że od lat robią tam zakupy - wtedy nie przeszkadza??

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 116 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 47 ponad rok temuocena: 87% 

   Do mieszkańców RONSONA i Pod Brzozami! Bazarek wystapil z wnioskiem o zajecie pasa zieleni wzdluz KEN od Płaskowickiej do Polaka. Czyli juz wkrotce bedziecie miec widók z okna na bazarkowe parkingi, smietniki, porozwalana pawilony, latajace skrzynki i rzedy toitoi.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 83 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pax 46 ponad rok temuocena: 25% 

   Ale z osiedla Pod Brzozami już w tej chwili widać bazarek, nieprawdaż?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 48 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 45 ponad rok temuocena: 88% 

   Ja rozumiem, ze z emerytami z Polaka nikt sie nie liczy, ale dlaczego nie protestuja wlasciciele mieszkan z Ronsona? Nie ma nikogo wpływowego? Zaplacili po 10 tys. za m2 a beda mieli widok na Centrum Paździerza.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 44 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pax 44 ponad rok temuocena: 18% 

   Może nie widzą w tym takiego problemu jak mieszkańcy Polaka. Powinno wam to dać do myślenia

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 43 ponad rok temuocena: 90% 

   Problem polega na tym, że nie mają świadomości, jak daleko bazarek zaplanował rozpuścić swoje syfiaste macki. Cały czas była i jest ściema, że bazarek ma być na pętli. Tylko na 1 dzień pojawił się w necie plan bazarku rozciągniętego na trawnikach wzdłuż Alei KEN- część z kontenerami na śmieci, parkingami na samochody handlarzy, zapleczem sanitarnym. Więc mieszkańcy Imielina nie mają pojęcia, że zabiorą im jeszcze jeden ocalały teren zielony (całą resztę zajęła już budowa POW)!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 37 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Demo 42 ponad rok temuocena: 22% 

   No jasne, wszyscy są głupi i nieświadomi, poza mieszkańcami Polaka. A może mysla: zabiorą kawałek pustego trawnika, wielka mi strata. Nie róbcie już z ul Polaka nie wiadomo jak luksusowej i reprezentacyjnej okolicy, sprawdzałem ceny na oferty.net

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Iks69 41 ponad rok temuocena: 93% 

   Tu nie chodzi o ul Polaka tylko spójrz (demo) ogólnie! Główna ulica Ursynowa! Wizytówka! I stojące śmietniki, toalety, blaszane pawilony i ta siatka metalowa! Szczyt piękna!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 37 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Demo 40 ponad rok temuocena: 25% 

   Ale ten bazarek przenosi się raptem o 100m, on zawsze sąsiadowal z KEN. Nie będzie tak źle. Na Belgradzkiej(Pasaz Natolinski) przez wiele lat były wolnostojace pawilony, było spokojnie, czysto, potem sm wyżyny postawiło budynek. Jeśli kupcy będą dbali o czystość to będzie ok, jeśli nie to też jestem spokojny bo widzę że lokalna społeczność jest silna i na pewno zainterweniuje. Będzie dobrze, nie martwcie się

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Iks69 39 ponad rok temuocena: 96% 

   Przy Marszałkowskiej też były budy i na Stadionie Narodowym to może wróćmy do tego. Ludzie czasy się zmieniają.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 24 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Demo 38 ponad rok temuocena: 14% 

   Iks, a wolałbyś budynek? Wydaje mi się że tymczasowe pawilony na 3 lata to lepsza opcja. Gadka jest koperkowa bo i tak mówimy o tymczasowej lokalizacji, za 3 lata wszystko wróci do normy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Demo 37 ponad rok temuocena: 13% 

   Iks, a wolałbyś budynek? Wydaje mi się że tymczasowe pawilony na 3 lata to lepsza opcja. Gadka jest koperkowa bo i tak mówimy o tymczasowej lokalizacji, za 3 lata wszystko wróci do normy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Iks69 36 ponad rok temuocena: 91% 

   W Polsce tymczasowe i prowizorka najdłużej służą. A ja bym chciał zieleń. Może czas zacząć myśleć w ten sposób w związku z obwodnicą i smogiem

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 35 ponad rok temuocena: 93% 

   NIE CHCEMY POWROTU DO NORMY I BAZARKU W PARKU LINEARNYM!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 34 ponad rok temuocena: 89% 

   Niech bazarek przeniesie się w mniej reprezentacyjne miejsce- czy koniecznie musi być przy głównej Alei Ursynowa- gdzie będzie dużo miejsc do parkowania i dogodny dojazd!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • mieszkaniecKEN 33 ponad rok temuocena: 84% 

   Uważam to za poroniony pomysł. Kupcom szybko się sprzykrzy jak co weekend w wyniku donosu/zgłoszenia będzie wpadała Straż Miejska, Sanepid, Urząd Skarbowy. Przy tej ilości zdesperowanych przeciwników tej lokalizacji, nie zdziwię się jak taki scenariusz zostanie zrealizowany.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 82 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • mieszkaniecKEN 32 ponad rok temuocena: 86% 

   Uważam to za poroniony pomysł. Kupcom szybko się sprzykrzy jak co weekend w wyniku donosu/zgłoszenia będzie wpadała Straż Miejska, Sanepid, Urząd Skarbowy. Przy tej ilości zdesperowanych przeciwników tej lokalizacji, nie zdziwię się jak taki scenariusz zostanie zrealizowany.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 71 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Brawo Ursynów 31 ponad rok temuocena: 75% 

   @Mieszkaniec... - masz straszne kompleksy z powodu tych tzw. słoików. Skąd to się wzięło ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 30 ponad rok temuocena: 81% 

   Kwestią czasu jest to, ze ktos zginie na przejsciu dla pieszych wychodzac zza stojacego autobusu. Wtedy trzeba pamietac kto jest temu winny!!! Bazarek wraz z burmistrzem!!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 72 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kibol 29 ponad rok temuocena: 76% 

   Trzeba koniecznie zatrzymać budowę fabryki smogu na Ursynowie jaką będzie POW!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 50 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Brawo Ursynów 28 ponad rok temuocena: 27% 

   Bardzo dobra decyzja dla Ursynowa !

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 84 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 27 ponad rok temuocena: 32% 

   Hurrrrrrra!!!! Czekaliśmy na to bardzo. Dalej będzie gdzie kupić świeże warzywa i owoce, zamiast przepłacać w sklepikach, dla wielu ludzi, zwłaszcza mniej zamożnych to bardzo wazne :)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 91 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 26 ponad rok temuocena: 93% 

   Zdziwisz się bardzo. Jak handlarze będą musieli płacić za miejsce (teraz w weekendy mają darmowo) to przestanie być tak tanio. Jeżeli burmistrz dotrzyna obietnicy i będą musieli płacić za sprzątanie, to Ty pośrednio za to wszystko zapłacisz!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 66 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 25 ponad rok temuocena: 13% 

   Pożyjemy, zobaczymy. Za sprzątanie już w tej chwili płacą. Zawsze zostaną mi sklepiki w odwodzie :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 49 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 24 ponad rok temuocena: 87% 

   Tylko Ty bedziesz robil zakupy w sklepiku obok, a syfiasty bazarek zostanie na wieki przy reprezentacyjnej, głównej alei Ursynowa. Bardzo Ci dziękujemy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 45 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 23 ponad rok temuocena: 16% 

   Dlaczego syfiasty? Normalne targowisko, Jak każde inne. To już wasz problem, ze mieszańcy Polaka uważacie się za lepszych niż inni, ze w waszej okolicy to nie wolno

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 52 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Małgosia 22 ponad rok temuocena: 90% 

   Gratuluje poczucia estetyki! Bazar Europa tez byl lepszy od Stadionu Narodowego, nieprawdaż?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 36 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Kulczyńskiego 21 ponad rok temuocena: 89% 

   Chyba tam nie kupujesz, Anatol. Wiedziałbyś, że ceny na tym bazarze nie są wcale niskie, a teraz będą jeszcze wyższe.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 31 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zadowolony Ursynowianin 20 ponad rok temuocena: 30% 

   Bardzo dobra decyzja - zgodna z wolą mieszkańców.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 41 94 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec Spółdzielni Mieszkaniowej Na Skraju 19 ponad rok temuocena: 61% 

   Chyba z terenów wsi Natolin i Kabaty tam gdzie najwięcej SŁOIKÓW mieszka którzy wypowiadają się na temat ich nie dotyczący

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 37 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~precz z bazarem! 18 ponad rok temuocena: 100% 

   wara od mieszkańców natolina...to my mamy ten syf caly czas pod oknami

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zadowolony 17 ponad rok temuocena: 38% 

   wreszcie pozytywna wiadomość , nie będą mieszkańcy 3 starych gierkowskich bloków blokować bazarku, który lepiej lub gorzej, ale od prawie 30 lat służy tysiącom mieszkańców Ursynowa

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 62 103 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 16 ponad rok temuocena: 68% 

   Zadowolony pseudo, nasze gierkowskie sto razy lepiej funkcjonują i każdy mieszkaniec dba o porządek bo z tym się urodził,ale nie wiem czy damy radę zadowolonym szczurów.Wstyd mieszkać na Ursynowie z zadowolonym

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 84 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zyzio 15 ponad rok temuocena: 80% 

   Nikt z rządzących nie pytał o zdanie mieszkańców ul. Polaka. Zostali zignorowani. Zadowolonym proponuję przenieść bazarek pod własne okna, a na bazarek proponuję nasłać SANEPID, oraz PIP na ZTM za warunki pracy kierowców. Mieszkaniec bloku gierkowskiego

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 76 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 14 ponad rok temuocena: 86% 

   Sanepid będzie na bank dzień w dzień,szybciej się swoją niż rozwiną

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 73 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec Spółdzielni Mieszkaniowej Na Skraju 13 ponad rok temuocena: 82% 

   Zadowolony - Jestem mieszkańcem gierkowskiego bloku i nie życzę sobie mieć pod oknami tego Burdelu i syfu , jak chcesz go mieć to bardzo chętnie ci go oddamy pod twoje okna i ciekawe ile wytrzymasz ze smrodem od koszy na śmieci i toi toi pod swoimi oknami .

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 75 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zpolaka 12 ponad rok temuocena: 69% 

   Dziadostwo jakiego świat nie widział.taki pierdooolnik w centrum Ursynowa.kupa brudasów i pijaków.po jajach się drapie a później kiełbasę sprzedaje.czy sanepid tego nie widzi?wstydu nie mają.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 92 42 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~benek 11 ponad rok temuocena: 24% 

   hahaha przecież największą wylęgarnią brudasów i pijaków była ta pętla z monopolem tuż obok

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 68 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec SM Na Skraju 10 ponad rok temuocena: 67% 

   GDDKIA CAŁY CZAS PODTRZYMUJE ŻE PĘTLA NIE MUSI BYĆ LIKWIDOWANA , A ZOSTAŁA WIĘC WIDAĆ ŻE KARCZEWSKIEMU I KĘPIE CHODZIŁO TYLKO O TO ŻEBY UTRUDNIĆ ZYCIE MIESZKAŃCOM OKOLIC POLAKA , KULCZYŃSKIEGO , I POPSUĆ JUZ TAK ZWALONĄ KOMUNIKACJĘ NA ULICACH PŁASKOWICKIEJ , CYNAMONOWEJ , DERENIOWEJ . BRAWO KEMPA , BARWO JUŻ NIE DŁUGO ZAPŁACISZ ZA TO PODCZAS WYBOROW , MOŻESZ ZACZĄĆ SIĘ JUŻ PAKOWAC . MAM NADZIEJE ŻE TĄ SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ PROKURATURA I PAN KEMPA I KARCZEWSKI BĘDA SIĘDZIEĆ NA DOŁKU W WIĘZIENIU RAZEM Z PANIĄ SIARKIEWICZ I PIJANYMI KUPCAMI Z BURDELU I SYFU ( NA SESJI RADY URSYNOWA KUPCY A ZWŁASZCZA PAN CO ROBI MEBLE BYŁ POD WPŁYWEM BO JAK PRZECHODZIŁ OBOK I KIEROWAŁ SIĘ DO DRZWI TO BYŁO CZUĆ OD NIEGO I SIARKIEWICZ ALKOCHOL)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 81 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Legionista 9 ponad rok temuocena: 59% 

   ale wyłącz już Caps Locka

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 26 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec SM Na Skraju 8 ponad rok temuocena: 18% 

   Legionista - Jak ci się coś wieśniaku nie podoba to nie czytaj , będę pisał jak mi się żywnie podoba .

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Brawo Ursynów 7 ponad rok temuocena: 48% 

   Mieszańcu z SM na Skraju - podtrzymuj co tam sobie chcesz podtrzymywać, ale nie pisz już na CapsLocku.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warsus 6 ponad rok temuocena: 67% 

   Czy Ursynowianom brak naprawdę poczucia estetyki. Ten bazar powinien DAWNO zniknąć .Złowowate budy , z wątpliwej świeżości towarem,A i ceny "środmiejskie ",Byłem na nim dwa razy , wychodząc nic nie kuoując,

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 91 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anatol 5 ponad rok temuocena: 24% 

   Nie rozumiem z czym macie problem. Identyczne targowiska istnieją w różnych miejscach Warszawy bazar Lotników, Hale Banacha itp. I jakoś nikt się nie rzuca. Syfu nie ma, zawsze po zakończeniu handlu w sb nd wchodzi firma sprzątająca, widziałem nie raz. A jeśli niby jest to zawsze możecie zgłosic odpowiednim służbom. Naprawdę, szkoda nerwów, wyluzujcie

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 69 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pax 4 ponad rok temuocena: 10% 

   Popieram Anatola. Bazar jak każdy inny w wawie, o co tyle hałasu. Jeszcze będziecie się cieszyć że macie blisko pod blokiem na zakupy zamiast ganiać na pileckiego

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iks69 3 ponad rok temuocena: 94% 

   do Pax zwłaszcza wszyscy ( nie tylko okoliczni mieszkańcy) będą się cieszyć z tych śmietników i toalet wzdłuż głównej Alei Ursynowa, rozumiem - TO TAKA WIZYTÓWKA DZIELNICY!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 46 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec09 2 ponad rok temuocena: 78% 

   Ciekawe czy Karczewski już nie będzie zarabiał na bazarku, śmiem wątpić.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 70 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • bospapieros 1 ponad rok temuocena: 76% 

   To teraz niech wszyscy co sprzedawali warzywa na ulicy wystąpią o pętle na wilanowskiej. niech będzie wszędzie sprawiedliwie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 79 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.243 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.PL-05-03----04.04.2019