REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Pętla przy Polaka zostanie zlikwidowana

  Pętla przy Polaka zostanie zlikwidowana (SK/ZTM)

  Zniknie linia 195 a linie 136 i 503 będą miały nowe trasy. Pojawią się nowe przystanki w alei KEN. Takie będą konsekwencje zamiany pętli autobusowej przy Polaka na bazarek. 

  Zarząd Transportu Miejskiego w odpowiedzi na nasze pytania przedstawił plan zmian w komunikacji miejskiej po zapowiedzianej likwidacji pętli Natolin Płn. Jej miejsce zajmie targowisko - konkurs na zagospodarowanie terenu w celach handlowych właśnie został ogłoszony. Skąd taka decyzja, skoro jeszcze rok temu informowano, że pętla jest konieczna?

  - Otrzymujemy poprzez dzielnicę wiele sygnałów od mieszkańców, którzy oczekują utrzymania handlu na świeżym powietrzu w tej części dzielnicy - tłumaczy Igor Krajnow z Zarządu Transportu Miejskiego.

  Listy do ZTM w tej sprawie wysyłali kupcy oraz burmistrz Ursynowa. Urząd dzielnicy załączył przekazane mu wcześniej przez kupców 5 tysięcy podpisów pod petycją o zachowanie bazarku.

  - Mieszkańcy chcą robić zakupy na bazarku a spory polityczne ich nie obchodzą - tłumaczy burmistrz Robert Kempa.  - Zmiany w komunikacji nie będą znaczące, to i tak niewielkie utrudnienia w porównaniu do tych związanych z budową POW - dodaje.

  Stowarzyszenie kupców miało opuścić teren przy Braci Wagów do 30 czerwca, ze względu na budowę POW. Nie zrobiło tego z braku miejsca do przenosin. Propozycję stworzenia miejsca handlowego przy Arenie Ursynów kupcy odrzucili jako nieatrakcyjną. Z kolei burmistrz odrzucił propozycję "Otwartego Ursynowa", by weekendowy bazarek utworzyć na parkingu za ratuszem.

  - To droga pożarowa, a po drugie - miejsce koncertów, nie wspominając już o parkingu dla Urzędu Stanu Cywilnego. Nie ma możliwości połączenia tak różnych funkcji w tym tak niewielkim obszarowo miejscu - mówi Kempa.

  Kwestia być albo nie być bazarku "Na Dołku" stała się sprawą polityczną. Miasto przestraszyło się konsekwencji likwidacji popularnego na Ursynowie targowiska, postanowiło więc oddać pętlę.

  Co się zmieni w komunikacji na Natolinie?

  Wszystko wskazuje więc na to, że od września, gdy zniknie pętla autobusowa przy Polaka, zmienią się także trasy autobusów. Jak informuje ZTM, z Ursynowa zniknie linia nr 195 - czyli jedno z połączeń z Mokotowem. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, możliwe jest utworzenie dodatkowej linii tymczasowej obsługującej podobną relację - decyzje zapadną we wrześniu.

  Linia 136 będzie zawracała krążąc po Natolinie. Stracą mieszkańcy okolic Cynamonowej, którą autobus będzie jeździć tylko w jednym kierunku. Autobus pojedzie aleją KEN - na wysokości bloków nr 55 i 57 powstanie nowy przystanek. Autobus będzie miał postój na nowej zatoczce na Płaskowickiej przed Lanciego.

  TRASA LINII 136 - Obecnie i po zmianach:

  Podobnie zmiany czekają linię 503. Autobus będzie jechał Dereniową tylko w jednym kierunku (kierunek: Konwiktorska). Wracać będzie aleją KEN - z dodatkowym przystankiem pomiędzy blokami 55 i 57. Postój autobusu - w dodatkowej zatoczce przy Płaskowickiej przy Freshmarkecie - dokładnie naprzeciwko ogrodzenia dzisiejszego bazarku.

  - Po 3 latach przewidujemy powrót pętli - mówi Igor Krajnow z Zarządu Transportu Miejskiego.

  "Każdy korzysta, oprócz mieszkańców"

  Z decyzją o lokalizacji bazarku na Polaka nie mogą się pogodzić mieszkańcy pobliskich bloków, którzy protestują przeciwko przenosinom od momentu, gdy taki pomysł się pojawił. Piotr Skubiszewski z "Otwartego Ursynowa" twierdzi, że działania burmistrza Ursynowa oraz radnego Piotra Karczewskiego z PO - szefa bazarku to "kolesiostwo".

  - W normalnych warunkach, nie podjęto by decyzji o likwidacji pętli, która jest przecież potrzebna. Piotr Karczewski reprezentuje w radzie Platformę Obywatelską, Robert Kempa także, Warszawą rządzi Platforma. To może prowadzić do powstania korzystnego dla Karczewskiego układu towarzyskiego i pomyślnych decyzji. Każdy na tym korzysta, oprócz mieszkańców - komentuje Skubiszewski.

  - Nie ma mowy o żadnych „kolesiostwie”. Skubiszewski mówi chyba o tym, jak urząd dzielnicy funkcjonował w latach 2010-2014, gdy królował nepotyzm, niekompetencja i zatrudnianie kolegów a on był radnym rządzącego Naszego Ursynowa. Ja nie popełniam takich błędów - odpowiada burmistrz Robert Kempa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  91Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~aaaa 91 ponad rok temuocena: 52% 

   Powiem tak, w Warszawie jest takie kolesiostwo ze zygac mi sie chce jak to czytam, gosc z ZTMu mowi ze likwiduje petle bo BAZAREK !!!! - gosc ktory odpowiada za to zeby ludzie mieli wygodniej/szybciej/lepiej (kazdy z nas za to placi kupujac bilet miesieczny) usuwa petle BO BAZAREK I jeszcze te 5 tysiecy podpisow !!! OLABOGA TAKA ILOSC - MASA PRZEMOWILA DOKONAJMY POTRZEBNYCH MODYFIKACJI, Tusk co prawda w sprawie 6 latkow idacych do szkoly banke podpisow schowal do piwnicy, ale tu Pan z ZTMu, obronca ucisnionych wydaje werdykt, aby zbylo sie lepiej, a na pewno bedzie zylo sie lepiej bo PO tylko dazy do tego zeby bylo lepiej, czy dla dokonujacych zmian czy dla ludzi z tych zmian korzystajacych - tego jeszcze nie ustalono Zbiore 6 tys podpisow i wysle w sprawie likwidacji metra na Kabatach, rządam aby byl tam teraz małpi gaj - myslicie ze przejdzie ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~b0b 90 ponad rok temuocena: 38% 

   Karczewski, Kempa i Jurczyńska-Owczarek to taka dobra zmiana na miarę możliwości Ursynowa. Nachapią się, dzielnicę zepsują i tylko mieszkańcom życie utrudnią. Szkoda, że nasza chciwie panująca prezydent miasta nie chce jakoś zauważyć tego nepotyzmu i korupcji. Ale co się dziwić, wszyscy warci siebie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 89 ponad rok temuocena: 27% 

   Skoro pani prezydent nie chciała zauważyć wielomilionowych wałków reprywatyzacyjnych to raczej nie zainteresuje się takim małym lokalnym przewałem...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 88 ponad rok temuocena: 33% 

   Panie Robercie KEMPO, w kontekście ostatniego akapitu Pan powinien zmienić imię na "BŁĄD" ew. "PORAŻKA" bo takiego kolesiostwa, nepotyzmu, niekompetencji, zaturdniania kolegów co ledwo maturę zrobili. zakłamania i pogardy dla mieszkańców to NIGDY WCZEŚNIEJ NA URSYNOWIE NIE BYŁO. NIGDY.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~-Romuald Stokłosy 87 ponad rok temuocena: 41% 

   To jest jawna korupcja! nie ma żadnej procedury pozwalającej partii wpływać na niezależne jednostki miejskie, jaką jest ZTM. O sądy ludzie walczycie a tu taki wał pod oknem? Czy CBA nie ogląda kuriera warszawskiego? ktoś za to powinien siedzieć, jeżeli to się wydarzy. Niewiarygodny skandal!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olaf 86 ponad rok temuocena: 34% 

   Mam podobne zdanie. To jest korupcja. Dziwne, że ZTM wszedł w tę grę. ZTM najwięcej ryzykuje w tej sprawie. Żygać się chce, jak się patrzy, w jakim kraju żyjemy. PO wali w tv w PiS, a robią wałki, taki jak ten. Czy w końcu PiS zrobi z nimi porządek?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 85 ponad rok temuocena: 36% 

   *Rzygać ;P ale podejrzewam, że nie tylko Tobie Olaf się zbiera na takie odruchy przyglądając się tej sprawie. Szef ZTM też widocznie z klucza partyjnego ma fuchę, skoro idzie na takie układy...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Romuald Stokłosy 84 ponad rok temuocena: 22% 

   To jest niewiarygodne. KArczewski radny PO, burmistrz KEMPA z PO, Kaznowska z PO (zastępca Prezydenta nadzorująca ZTM). To jest mafijny układ dbający o prywatny biznes! No w biały dzień!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bea 83 ponad rok temuocena: 43% 

   Ręce opadają w jak chorym i skorumpowanym mieście mieszkamy :( Dużo siły i odporności psychicznej Panie Piotrze Skubiszewski życzę w związku z tą kampanią nienawiści skierowaną w Pana osobę. Szkoda, że w naszej dzielnicy nie ma więcej takich osób jak Pan. Nie możemy się poddawać, musimy walczyć o swoje bo prawda i dobro koniec końców musi zwyciężyć!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jawor 82 ponad rok temuocena: 36% 

   Niech się Pan trzyma. Propaganda Karczewskiego nie działa. Ludzie widzą teraz ten przekręt. Nie zdziwię się jak Pan Karczewski i Pan Kempa poniosą odpowiedzialność karną za to co robią. Platforma Obywatelska straciła wiarygodność. Kempa, Karczewski, Jurczyńska - bardzo szkodą tęj partii. Oj bardzo.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mańka 81 ponad rok temuocena: 44% 

   Dla ZTM najważniejszy jest pasażer!!! Bazarek można przenieść w inne miejsce albo go zlikwidować. Z komunikacji miejskiej korzystamy codziennie, z bazarku przeważnie w soboty i niedziele. Bez bazarku można się obejść. Kupcy niech nie grymaszą, miejsce przy Arenie Ursynów jest ok. Teren przy ul. Polaka jest przystosowany jako pętla autobusowa i niech tak zostanie! My pasażerowie żądamy zachowania status quo, jeśli chodzi o linie 136, 195 i 503.Ręce precz od pętli przy ul. Polaka

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 34 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~teo 80 ponad rok temuocena: 42% 

   Nie rozumiem, dlaczego wciąż są manewry przy linii 195!? To na prawdę potrzebna trasa! Tym bardziej, że dowoziła ludzi do Szpitala Onkologicznego! To nie tylko pacjenci, ale też często starsi, odwiedzajacy bliskich, przyjeżdżający na konsultacje, zajęcia itp. Zaś w drugą stronę - dawała szansę dojazdu do Cmentarza na Służewie, Szpitala na Stępińskiej itd.! O nieodżałowanym połączeniu Ursynowa z Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem i Starówką - nie wspomnę. Jak ograniczać liczbe samochodów w mieście, tnąc tego typu połączenia komunikacyjne!? Jestem przeciwko likwidacji linii 195!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xavier 79 ponad rok temuocena: 58% 

   Skiblaszewski też nic niewarty półinteligent spod Wielunia. Marny niedoszły polityk z kompleksem niższości kierujący się plugawą zemstą za swoje życiowe porażki. Człowiek zawistny i mały, z problemami psychicznymi, który wszędzie dopatruje się działań przeciw sobie. Takie mam zdanie, od kiedy obserwuje jak próbuje zniszczyć bazarek.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 78 ponad rok temuocena: 32% 

   Rozumiem, że to jakieś hobby pana Karczewskiego? Podszywać się pod nicki czy tożsamości innych osób i hejtowanie swoich wrogów? Czy redakcja mogła by pokasować wszystkie hejty jakie się tu przewijają? Z góry dziękuję.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olaf 77 ponad rok temuocena: 29% 

   Widocznie Karczewskiemu brakuje już nicków do hejterki. Panie Karczewski i Panie Kempo, żadnego bazarku nie będzie. Robią Pana w balona, tylko po to aby był Pan radnym, aby Pan utrzymał ten syfiasty, korupcyjny układ na Ursynowie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jawor 76 ponad rok temuocena: 33% 

   Panie Karczewski, jak patrzę na Skubiszewskiego, słucham jego wypowiedzi, czy też patrzę na jego działalność, to gościu wygląda na poważną osobę i wiele zrobił dobrego dla dzielnicy. Jak patrzę na Pana w tych koralikach, to nie znam Pana dokonań, wypowiada się Pan jak ten półinteligent i nie budzi Pan żadnego zaufania. Totalna poracha.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~j23 75 ponad rok temuocena: 48% 

   195 jest bardzo potrzebne. Zamiast likwidować należy zwiększyć częstotliwość kursowania!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Pomianowski 74 ponad rok temuocena: 24% 

   Mamy inne propozycje zmian tras, które są znacznie bardziej przyjazne dla mieszkańców. Zachęcamy do zapoznania się z nimi pod adresem www.imu.waw.pl/autobusy...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misia 73 ponad rok temuocena: 69% 

   Panie Pomianowski chyba się Pan urwał z choinki. Pan też pilnuje stołeczna w Ratuszu i czeka kto się z niego podniesie,albo z niego spadnie a Pan to miejsce zajmie. Bazar to niech Pan sobie zabierze pod swoje okna. Sprzyja Pan Karczewskiemu od samego początku. Tak jak lisek po cichutko.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 40 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bea 72 ponad rok temuocena: 70% 

   Panie Pomianowski, proszę Pana niech Pan oszczędzi wstydu sobie i nam mieszkańcom, bo jest Pan kompletnie niewiarygodny, a próbowanie ugrać coś politycznie dla siebie przy okazji tego tematu jest żenujące. Mieszkańcy liczą, że ich Pan wesprze w rozwiązaniu prawdziwego problemu, którego skutkiem m.in. jest zmiana rozkładu tras autobusów.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 71 ponad rok temuocena: 62% 

   Podzielam zdanie przedmówców. Za dużo polityków i tak miesza w sprawie pana politykiera Pomianowskiego tym bardziej nam nie trzeba, zwłaszcza jak nie masz pan jaj postawić się Karczewskiemu tylko przyzwalasz na ten cały syf. Odejdź chłopcze.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 24 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xavier 70 ponad rok temuocena: 34% 

   Pytanie czy jest jakaś granica, której Piotr Karczewski nie przekroczy? Jak na razie mamy na koncie tego pana: korumpowanie urzędników państwowych, nie liczenie się z mieszkańcami przenosząc im syf pod okna, podszywanie się pod innych ludzi (patrz niżej - "Janusz Nowakowski), hejtowanie w sieci i szczucie na ludzi za pomocą trolli z wynajętej agencji pr, hejtowanie za pomocą papierowego szmatławca, kłamliwą propagandową kampanię przyczepkową i tak dalej. Pytam się Panie Karczewski do czego jest pan zdolny się posunąć w imię swojego biznesu? Co będzie dalej? Wynajmnie pan zbirów, żeby zastraszyli mieszkańców Polaka? A może wzorcem Jolanty Brzeskiej pozbędziecie się Skubłaszewskiego i upozorujecie jego samobójstwo? DO CZEGO JESZCZE DOPROWADZI TO PANA ZACIETRZEWIENIE PANIE KARCZEWSKI????

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 48 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stefek 69 ponad rok temuocena: 65% 

   widać że porażki bardzo cię bolą skubi :) na szczęście ty jesteś jedną wielką porażką, więc nie ma czym się przejmować

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bea 68 ponad rok temuocena: 29% 

   Akurat Xavier zadaje bardzo zasadne pytania, bo Karczewski chyba przed niczym się nie cofnie żeby tylko osiągnąć swój cel :(

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bea 67 ponad rok temuocena: 26% 

   Akurat Xavier zadaje bardzo zasadne pytania, bo Karczewski chyba przed niczym się nie cofnie żeby tylko osiągnąć swój cel :(

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 66 ponad rok temuocena: 30% 

   @Bea Też mi się wydaje, że to są zasadne pytania, bo ten człowiek jest niebezpieczny i chyba zrobi wszystko by po trupach do celu. Śmieszy mnie to, że ten żałosny biznesmen myśli, że ja jestem Skubiszewskim i mi pisze, "że przegrałem", ale jak widać właśnie tak do tego karczewski podchodzi - jako do biznesowej rozgrywki, którą musi wygrać. bo co tam mieszkańcy, co tam korzystający z autobusów, przecież to ciemna masa, a pan radny musi kosić hajs i tylko to jest ważne.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Nowakowski 65 ponad rok temuocena: 61% 

   Pan Skubiszewski kompromituje się każda kolejną wypowiedzią. Wstyd, że ktoś taki wypowiada się za mieszkańców Ursynowa. Ręka rękę myje, ciekawe kto nim steruje? Pewnie wojewoda z PiS, który poluje na radnych z PO zamiast myśleć o ludności Warszawy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kazimierz Jaworski 64 ponad rok temuocena: 68% 

   Kierowcy muszą mieć na końcu tak długiej trasy mozliwośc skorzystania z toalety. Dlatego pomysł na postój na Płaskowickiej jest bez sensu. Właściwym miejscem jest przystanek na KEN naprzeciw Multikina. W budynku obok, pod zegarem, w pokoju 237 jest toaleta. Trzeba im ją udostepnić.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kasia 63 ponad rok temuocena: 8% 

   Ja pracuję w szkolnej świetlicy i nie mam możliwości skorzystania z WC po 5-6 godzin dziennie. To i oni wytrzymają.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 62 ponad rok temuocena: 45% 

   Aby bazarek mógł zostać zrobiony zgodnie z zasadami – najpierw powinny być wydane prawomocne warunki zabudowy, powinno być pozwolenie na budowę. Każdy inny sposób będzie próbą obejścia przepisów, a to zawsze ma swoje konsekwencje. Zatem nawet, jeśli kupcy będą chcieli zbudować nowy tymczasowy bazarek na tzw. zgłoszenie robót budowlanych, to po pierwsze od tego urząd powinien wnieść sprzeciw, a po drugie na tzw. zgłoszenie robót budowlanych można wznieść tylko tymczasowe obiekty budowlane i to na maksymalny okres do 180 dni – po tym czasie trzeba je obowiązkowo rozebrać. Może kupcom nikt nie mówi, że rozwiązania na zgłoszenie to partyzantka i brak stabilności. Nie tak powinien być robiony – podobno nowoczesny bazar. Wstyd mi jest za to, że Burmistrz Robert Kempa pozwala na taką amatorkę i nie zapewnił kupcom stabilności. Przecież dzisiejszy bazarek nawet nie posiada odpowiednich zgód dla obecnej lokalizacji.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 81 100 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~czujesz oddech? 61 ponad rok temuocena: 61% 

   i co skubi, nie nadazasz klikac?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 51 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 60 ponad rok temuocena: 43% 

   Według mojej wiedzy, w aktualnym stanie prawnym wątpliwe jest wydzierżawienie pętli na bazarek, ponieważ ZTM dysponuje pętlą na zasadzie tzw. trwałego zarządu jednie na cele statutowe (w szczególności publiczne), co oznacza że nie może go wydzierżawić na cele inne niż związane z komunikacją, w szczególności wyłączone jest dzierżawienie pętli na cele handlowe. Jeśli ZTM wydzierżawi pętle pod bazarek, to z dużym prawdopodobieństwem zrobi to naruszając warunki decyzji o trwałym zarządzie. Jeśli miasto nie wyciągnie wtedy konsekwencji wobec ZTM, to będzie to co najmniej podejrzane. Ale w tej sprawie jest wiele podejrzeń.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 73 96 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 59 ponad rok temuocena: 41% 

   Od tamtego czasu proponowaliśmy wiele alternatywnych rozwiązań dla bazarku, m.in.: • stworzenie miejskiego targowiska w modelu partnerstwa prywatno-publicznego we współpracy ze środowiskiem kupców i stworzenie kilku weekendowych mini-bazarków, bliżej mieszkańców; • przeniesienie bazarku za Megasam, na działki przy ulicy Rolnej naprzeciw jednostki Straży Pożarnej, • a ostatnio przeniesienie bazarku na teren pomiędzy Areną Ursynów a ulicą Gandhi i Pileckiego oraz • stworzenie weekendowego targu owocowo-warzywnego na parkingu za Urzędem Dzielnicy Ursynów. Niestety wszystkie te propozycje zostały zignorowane przez Zarząd Dzielnicy Ursynów i prezesa kupców.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 69 100 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 58 ponad rok temuocena: 67% 

   Panie Piotrze, chyba jednak dobrze, że nie został Pan burmistrzem. Wymienione wyżej przez Pana alternatywne lokalizacje dla bazarku maja zbyt wiele wad: kłopoty z dotarciem, problemy własnościowe, zbyt mała powierzchnia. Dlatego twierdzę, że jest Pan hipokrytą, który pod pozorem ratowania bazarku faktycznie dąży do jego likwidacji, a prywatne zacietrzewienie opisuje Pan jako walkę dla dobra mieszkańców. Szkoda, bo był Pan naprawdę bardzo dobrym radnym.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 74 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 57 ponad rok temuocena: 26% 

   Chyba jednak nie dobrze. Gdyby został prawdopodobnie: nie było by takiej chamskiej korupcji, projekty do budżetu partycypacyjnego byłyby realizowane, nie kasowano by drzew i zieleni pod budowę nowych bloków i ślepych ulic, i tak dalej i tak dalej, ale mogę się zgodzić z ostatnim akapitem - Skubiszewski byl dobrym radnym, w odróżnieniu od Karczewskiego, który powinien siedzieć w kiczmanie, a nie się uwłaszczać na państwowym. Eloszka

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 56 ponad rok temuocena: 45% 

   Mieszkańcy ulicy Polaka, ale także okolicy, są zbulwersowani postawą władz dzielnicy i Warszawy. Ci mieszkańcy od lat próbowali nawiązać dialog, ale zostali zignorowani. W 2015 r. kupcy stchórzyli i nie przyszli na spotkanie organizowane w ratuszu, a w 2016 r. chcieli zorganizować spotkanie z burmistrzem – do tej pory Pan Burmistrz nie zorganizował tego spotkania, mimo iż jest zobowiązany do spotkania się z mieszkańcami, choćby przepisami KPA. Ale to, że się z nimi nie spotkał, to problem burmistrza. Pokazuje po prostu jak jest stronniczy w tej sprawie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 76 93 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 55 ponad rok temuocena: 42% 

   Niedopuszczalne jest, aby władze dzielnicy, władze Warszawy sprzyjały, tak jak jest to robione na Ursynowie, radnemu, jego działalności gospodarczej (osobistej lub wspólnej). Należy pamiętać, że radnego i generalnie funkcjonariuszy publicznych, wiążą reguły, prawo. Mam wrażenie, że w tym wypadku to prawo jest naginane, a być może nawet naruszane. Na pewno działania naruszają dobre praktyki i normy społeczne i są to działania wymierzone w interes publiczny. Byłem radnym 12 lat i takiej patologii, jaka jest teraz za burmistrza Roberta Kempy nigdy nie byłem świadkiem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 68 93 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 54 ponad rok temuocena: 43% 

   Pozdrawiam hejterów. Fajnie jest pisać pod nickami i nie brać za to odpowiedzialności. Ale ad rem. Nie za bardzo rozumiem, czym sobie zasłużyłem na tą złość wylewaną w moim kierunku przez osoby związane z bazarkiem. Od 2013 r. podejmowałem liczne działania dla znalezienia dobrej, niebudzącej kontrowersji lokalizacji dla Bazarku na Dołku. Uważam, że bazarek powinien istnieć na Ursynowie. Niemniej jednak, uważam, że lokalizacja przy ul. Polaka jest złą lokalizacją i skandalem jest, że zarząd dzielnicy nie potrafił rozwiązać problemu. Pretensje, że ta sprawa jest tak rozgrzebana, możecie mieć Państwo właśnie do burmistrza Roberta Kempy i prezesa bazarku Piotra Karczewskiego, a nie do mnie. Ktoś Państwem manipuluje.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 70 93 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkańcy Polaka 53 ponad rok temuocena: 58% 

   Wprowadza Pan swoimi komentarzami ludzi w błąd. Manipuluje Pan faktami, nie znając się na prawie. ZTM może wynająć teren i trwały zarząd nie ma tu nic do rzeczy. Od początku Pan upolitycznił sprawę bazarku, ignorując tych, którzy są za targowiskiem. Zaszkodził Pan sprawie. Gdyby mieszkańcy Polaka działali samodzielnie, tego bazaru na Polaka by nie było. Zbyt dużo jadu, fałszywych oskarżeń, bełkotu na Facebooku dały efekt. Wszyscy już rzygają Pana propagandą. To Pan jest winny tej niefortunnej lokalizacji. Zapamiętamy to przy urnie wyborczej. Mieszkańcy Polaka.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 93 66 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Piotr Skubiszewski 52 ponad rok temuocena: 42% 

   Do Mieszkańcy Polaka - każdy może sobie tak napisać, że jest mieszkańcem Polaka. Sztuka polega na pisaniu pod swoim nazwiskiem. Nie wprowadzam ludzi w błąd. ZTM otrzymał działkę w 2016 r. na cele publiczne i jedynie na cele statutowe, po preferencyjnych stawkach. Proszę wczytać się w decyzję. Gdyby nie wsparcie polityczne, to pętla nie zostałaby zlikwidowana, bo jest ona potrzebna. Likwidacja pętli oznacza gorszą obsługę komunikacyjna dla mieszkańców. Szkoda, że Pan/Pani o tym nie pisze. Co do wymiotów - myślę, że raczej odrazę budzi propaganda w Gazecie Punkt, pisanie tam nieprawdy, pixelowanie twarzy radnych, kolportowanie jej w budynku urzędu dzielnicy. Sprawa została upolityczniona przez PO, a nie nikogo innego. Przypominam - 2014 r. radni sprzeciwili się bazarkowi przy ulicy Polaka. To stanowisko rady obowiązuje do dziś. Mieszkańcy Polaka działają samodzielnie, a do nas zwrócili się o pomoc.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 66 93 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 51 ponad rok temuocena: 25% 

   @Mieszkańcy Polaka jak nie jesteście ściemionym trollem pana Karczewskiego to ja poproszę o konkrety: 1. w którym miejscu SKubłaszewski manipuluje? 2. Ilu mieszkańców Polaka jest za bazarem pod oknami? Jeden, dwóch? 3. Jakiś dowód, że mieszkańcy nie działają samodzielnie? 4. W jaki sposób niby Skubłaszewski jest winny? *Nie odpowiesz na te pytania tępy kapiszonie bo to jest stek farmazonów, korupcyjny duet Karczewski&Kempa odpowiada za to co się odprdl w naszej dzielnicy. A od Skubłaszewskiego wara trolle przebrzydłe, skąd Was ten Karczewski rekrutuje z Rosji? Czy podkupił Was od pis-u?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hmm 50 ponad rok temuocena: 50% 

   Ciekawe kiedy Karczewski i Kempa pójdą siedzieć za przekręty.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 55 55 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lex 49 ponad rok temuocena: 49% 

   Art. 231 Nadużycie uprawnień przez funkcjonariusza - też może pasować. Przecież w tej sytuacji, może dojść do przekroczenia uprawnień i działanie na szkodę interesu publicznego. Kim jestem? Jestem mieszkańcem Polaka i wspieram sąsiadów. Jeżeli stwierdzimy naruszenie tych i innych przepisów, to podejmiemy działania prawne. Nie tylko z prawa administracyjnego, ale z prawa karnego. Na ten moment wszystko układa się w całość. W zeszłym roku Zarząd Dzielnicy przegrał w SKO.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 45 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lex 48 ponad rok temuocena: 45% 

   Kodeks Karny - CD. Płatna protekcja bierna. KK Par. 1. Kto, powołując się na wpływy w instytucji państwowej, samorządowej (...) podejmuje się pośrednictwa w załatwieniu sprawy w zamian za korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lex 47 ponad rok temuocena: 47% 

   Kilka artykułów z Kodeksu Karnego można tu zastować: Np. 228 - Sprzedajność: Par. 3. Kto, w związku z pełnieniem funkcji publicznej, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę za zachowanie stanowiące naruszenie przepisów prawa, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10; par 4. Karze określonej w w par. 3 podlega także ten, kto w związku z pełnieniem funkcji publicznej, uzależnia wykonanie czynności służbowej od otrzymania korzyści majątkowej lub osobistej albo jej obietnicy lub takiej korzyści żąda.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zając 46 ponad rok temuocena: 50% 

   Bazarek na Polaka – poroniony pomysł. Obok budują obwodnicę, ludzie nie będą tam robili zakupów. Dojazd będzie makabryczny. Przecież jak nie będzie pętli, to będzie trudno dostać się w to miejsce.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 49 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec Kulczyńskiego 45 ponad rok temuocena: 53% 

   Jestem mieszkańcem ulicy Kulczyńskiego. Czuje się upokorzony, że ponad naszymi głowami, podejmowane są takie decyzje. Mieszkańcy Polaka i Kulczyńskiego mają uzasadnione, bardzo logiczne argumenty dlaczego miejsce przy Polaka jest złe. Przecież obok będzie budowana obwodnica (w zasadzie już jest) – to będzie miało negatywny wpływ dla nas mieszkańców. Gdy postawimy bazar, będzie jeszcze gorzej. Bazar pewnie oznacza, że cała zieleń wzdłuż al. Komisji Edukacji Narodowej zostanie zniszczona. Miejsc parkingowych u nas nie ma, to będzie masakra. Można było zrobić przecież ten bazar w innym miejscu, np. przy Arenie Ursynów. Mam nadzieje, że nasza okolica zapamięta jak nas potraktował burmistrz z Platformy Obywatelskiej. Dziękujemy Panu Skubiszewskiemu i Otwartemu Ursynowowi za zaangażowanie. Jedynie Państwo nas wspieracie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 57 51 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawy RP 44 ponad rok temuocena: 48% 

   Może niedługo zobaczymy Kempę, Dyrektora ZTM i ZDM na dołku. Ale innym dołku. Niech tak Panowie dalej działają.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 45 49 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dj Kox 43 ponad rok temuocena: 47% 

   Karczewski i Kempa tacy pewni. A co jeżeli ktoś inny wygra konkurs. Ale będą jaja. Nie wierzę w ten bazarek. Kempa i Karczewski to idioci. Na 100% coś schrzanią. Już tyle razy ten bazark miał być i wciąż go nie ma.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 41 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miśka 42 ponad rok temuocena: 53% 

   Pętla jest potrzebna. Budowa POW będzie dla ludzi uciążliwa i jeszcze likwidują pętlę. Przecież to jest nielogiczne.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin Lisiewicz 41 ponad rok temuocena: 49% 

   Facet w koralikach na czele ursynowskiej Platformy Obywatelskiej. Niezłe. Czy Ci ludzie nie mają innych liderów? Co za krótka ławka. Żenada. Ta sprawa śmierdzi na odległość.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 43 45 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elżbieta z Polaka 40 ponad rok temuocena: 48% 

   Nie wierzę, w jakim żyję kraju. Przecież to w głowie się nie mieści, aby w polityce odchdziła taka praywata. Platforma Obywatelska to jednak dno. Robert Kempa ma gdzieś mieszkańców i od samego początku działał na rzecz interesu Karczewskiego. Przecież, gdyby nie głos Karczewskiego, to nie byłby burmistrzem. W pełni popieram działania Skubiszewskiego, Lenarczyka i Dominiaka. Oni mają w pełni rację. Przecież to co się dzieje to jest jakaś niezdrowa sytuacja.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krysia 39 ponad rok temuocena: 48% 

   Korupcja.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Nowakowski 38 ponad rok temuocena: 54% 

   Skubiszewski tylko kompromituje się kolejnymi wypowiedziami. Zupełnie tak jakby nie widział, że zdecydowana większość mieszkańców demokratycznie chce bazarku na Polaka. Czy to czas na obronę demokracji na Ursynowie?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka Polaka 37 ponad rok temuocena: 44% 

   Myli się Pan. Pan Skubiszewski ma rację. Jesteśmy mu wdzięczni, że mimo tego hejtu wylewanego na niego, on się nie poddaje. n się kompromituje i podaje się Pan za inną osobę.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 41 53 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 36 ponad rok temuocena: 11% 

   Ale beka teraz wielki białoruski demokrata ze szczęką na bazarze chce bronić demokracji na Ursynowie???? XD Co za mózgi XD XD rotfl

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~NU 35 ponad rok temuocena: 56% 

   Skubiszewski zapomniał, że Ursynów to inteligencka dzielnica, która tak łatwo zmanipulować się nie da. Bazarek jest potrzebny jak najbliżej, czyli na ulicy Polaka.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Neo 34 ponad rok temuocena: 33% 

   Stefek i NU to ta sama osoba. Sprawdź sobie IP durniu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 42 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 33 ponad rok temuocena: 6% 

   Bazarowe trolle nie są zbyt bystre.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Otvvarty Ursynów 32 ponad rok temuocena: 53% 

   Odcinamy się całkowicie od bzdur wypisywanych bez pokrycia przez pana Skubiszewskiego. Bazark powinien zostać w obrębie skrzyżowania na ulicy Polaka.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Otwarty Ursynów 31 ponad rok temuocena: 18% 

   To nie jest wpis stowarzyszenia Otwarty Ursynów. Nie ładnie jest się podszywać pod kogoś. Jako stowarzyszenie Otwarty Ursynów będziemy bacznie przyglądali się tej sprawie dalej będziemy wspierać mieszkańców ulicy Polaka i Kulczyńskiego (ale także innych, kiedy ich prawa będą naruszane przez władze samorządowe), gdyż uważamy, iż decyzje władz dzielnicy i miasta pogłębiają konflikt interesów i nie służą one, ani interesowi publicznemu, ani społecznemu. Zapowiadamy także, że będziemy monitorowali decyzje władz dzielnicy i miasta, czy są one podejmowane zgodnie z prawem. Nasze stanowisko w tej sprawie znajduje się pod linkiem: http://otwartyursynow.pl/oswia... oraz: http://otwartyursynow.pl/chcem...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sium 30 ponad rok temuocena: 56% 

   Dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do zachowania bazarku! Hańba i wstyd tym, którzy z bazarkiem walczyli!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 71 56 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hossa 29 ponad rok temuocena: 43% 

   To jest żenada. Kempa i PO śmieją się ludziom w twarz. Platforma jest gorsza niż PiS.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 66 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stefek 28 ponad rok temuocena: 53% 

   Skubiszewski śmiał się w twarz tysiącom klientów bazarku

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 50 45 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 27 ponad rok temuocena: 33% 

   Ten hejt na Skubiszewskiego też jest strasznie prostacki, ale on jest chyba odporny na atak cebulowych klonów :D

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Piotr S 26 ponad rok temuocena: 25% 

   może i przegrałem bazarek ale wygram wybory

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 77 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hanna z imielina 25 ponad rok temuocena: 57% 

   nie wstyd panu?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 45 34 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwerty 24 ponad rok temuocena: 55% 

   Skubiszewski draniu co przedkładasz swoj polityczny interes ponad zycie mieszkancow

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 47 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Nowakowski 23 ponad rok temuocena: 56% 

   żenada lokalny politykierze

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 46 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 22 ponad rok temuocena: 32% 

   Podszywanie się pod Pana Janusza Nowakowskiego, znanego społecznika i tępiciela ursynowskich patologii to szczyt głupoty panie Karczewski. Pan zrobił coś w ogóle w życiu - nie kłamiąc, nie oszukując czy nie podszywając się pod kogoś innego?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nicki minaj 21 ponad rok temuocena: 53% 

   Skubi sobie w kulki leci ze swoją polityczną zemstą za wygaszenie jego własnego mandatu. Można się tylko domyślac, jakie ciemne interesy za tym stały. Szkoda, że za cel obrał sobie radnego walczącego o jakość życia tysięcy mieszkańców.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 77 68 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sejson 20 ponad rok temuocena: 50% 

   Nikt nie zwróci uwagi na prywatę Skubiszewskiego, który na pewno będzie kandydował do rady z obwodu na ulicy Polaka? Koleś buduje sobie negatywny elektorat i tyle.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 76 76 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marzena 19 ponad rok temuocena: 50% 

   Ten Skubłaszewski to się chyba zapomniał i myśli, że może wypowiadać się za tysiące klientów bazarku, ktorzy chcą mieć go po prostu blisko

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 78 77 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 18 ponad rok temuocena: 53% 

   Nie lubie pisu, ale ziobro powinien was wszystkich wsadzić do prdla za to co robicie z tą dzielnicą. I tak do ciebie mówie Kempo i Karczewski. Nie ujdzie wam to na sucho.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 83 74 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~petrol6 17 ponad rok temuocena: 48% 

   Pan Skubiszewski to myśli że wszystkie rozumy pozjadał, a tak naprawdę nie ma żadnego kontakty z mieszkańcami

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 73 79 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Herald 16 ponad rok temuocena: 48% 

   Nareszcie ktoś pomyślał o mieszkańcach i starszych osobach. Przenosiny bazarku na ulicę Polaka to najlepsze możliwe rozwiązanie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 76 82 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 15 ponad rok temuocena: 23% 

   Dokładnie, i właśnie z tego myślenia o starszych osobach kasujecie 195 które kursowało do szpitala. Bhawo Wy phacany.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anna 14 ponad rok temuocena: 48% 

   Dziękujemy za zachowanie bazarku wbrew tym wszystkim wypocinom pewnego lokalnego polityka!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 78 84 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Neo 13 ponad rok temuocena: 50% 

   Anna i Janusz Nowakowski to ta sama osoba. Panie Karczewski niech Pan sobie daruje taką amatorkę.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 42 42 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 12 ponad rok temuocena: 48% 

   Panie Piotrze Skubiszewski, jeżeli już mówimy o kolesiostwie, to jest to kolesiostwo burmistrza z tysiącami osób, które robią zakupy na bazarku. I prawdę powiedziawszy, nie mam nic przeciwko takiemu kolesiostwu.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 72 77 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 11 ponad rok temuocena: 51% 

   Przestańcie się zasłaniać kupującymi na bazarze i wbijcie sobie do tych waszych małych skorumpowanych, postsowieckich głów że pan łże radny biznesmen karczewski nie ma monopolu na warzywa i owoce z bazaru i każdy może go zastąpić, oraz, że pan łze burmistrz jest ostatni rok na Ursynowie a potem leciii. Zważajcie na to chłopcy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~adam 10 ponad rok temuocena: 55% 

   No to przy dość kolizyjnym skrzyżowaniu KEN i Polaka teraz w wypadkach zaczną brać także autobusy 503 i 136

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 86 71 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lolek 9 ponad rok temuocena: 53% 

   No to mamy odpowiedź dlaczego PiS będzie w Polsce rządzić jeszcze przez wiele lat. PO niczego się nie nauczyła i dalej uprawia partyjniactwo i prywatę. A Kempa dokłada do tego swoją cegiełkę.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 83 74 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marek Szkarłat 8 ponad rok temuocena: 52% 

   Dlaczego linia 136 ma jeździć Cynamonową tylko w jedną stronę? Przecież to jest skandal, w ten sposób mieszkańcy całych wielkich osiedli położonych wzdłuż Cynamonowej (Grzegorzewskiej, Szolc-Rogozińskiego) stracą jakikolwiek dostęp autobusem do metra! Jazda 136 w drugą stronę - pomijając kwestię, że przystanki są w innych miejscach - będzie wiązała się z jazdą Płaskowickiej, postojem na pętli i dopiero dotarciem do metra Imielin. Proszę władze dzielnicy i redakcję HaloUrsynów o interwencję!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 78 71 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misia 7 ponad rok temuocena: 57% 

   Dlaczego ulicami Cynamonową i Dereniową komunikacja ma być w jedną stronę? BILET w jedną stronę powinni dostać Kema i Karczewski bez powrotu do Ratusza. Oprócz bazaru który działa przez dwa dni trzeba pomyśleć o mieszkańcach którzy żyją siedem dni w tygodniu i muszą dojechać do pracy, lekarza, kościoła.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 79 59 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~berry1983 6 ponad rok temuocena: 59% 

   I dlaczego Ursynów Północny zostaje skazany na jeżdżenie wyłącznie metrem?? 195 to jedyna linia którą można się stąd wydostać na Dolinkę Służewiecką. Żeby na drugim końcu Ursynowa zrobić bazarek, całe osiedle pozbawia się linii autobusowej!! Jasne, bo tak najłatwiej!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 47 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick 5 ponad rok temuocena: 50% 

   Wygrał zdrowy rozsądek, brawo!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 80 80 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 4 ponad rok temuocena: 53% 

   Wygrała korupcja, politykierstwo i bantustan.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 79 71 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick 3 ponad rok temuocena: 53% 

   a ty przegrałeś, bo jesteś największym przegranym tej dzielnicy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 60 54 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~xavier 2 ponad rok temuocena: 20% 

   Tak, jestem jednym z największych przegrywów bo mam to szczęście w nieszczęsciu, że mieszkam przy Polaka, nie mam w rodzinie żadnych peowców i właśnie tuż obok mojego bloku wyrośnie ten syf karczewskiego.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Robert K. 1 ponad rok temuocena: 59% 

   Totalne kolesiostwo Kempy, Karczewskiego i całej ursynowskiej kliki, która mieszkańców ma za nic! Przyczepki zajmujące miejsca parkingowe, burmistrz, który popiera rękami i nogami Karczewskiego, żeby tylko utrzymać koalicję i rewolucja komunikacyjna, bo Karczewski życzy sobie tylko tego miejsca na "tymczasową" lokalizację!!! SKANDAL! Informacje do ministerstwa sprawiedliwości już poszły - do innych mediów zaraz pójdą oficjalne pisma!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 113 79 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.382 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021