REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Inwentaryzacja śmietników na Ursynowie

  Inwentaryzacja śmietników na Ursynowie (SK)

  Firma, która wygrała przetarg na wywóz odpadów z Ursynowa, zapuka do domów jednorodzinnych. Pracownicy będą liczyć śmietniki. Pierwsze kontrole zaczną się najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu.

  Pracownicy "Sity" zapytają mieszkańców o liczbę pojemników, sprawdzą, jakiej wielkości są potrzebne oraz zapytają jak często śmieciarka powinna przyjeżdżać.

  Ankieterzy poproszą też mieszkańców o podanie numeru telefonu. Dzięki temu firma ma zadzwonić, gdy będzie chciała postawić nowe kosze.

  Pracownicy będą mieli specjalny identyfikator ze zdjęciem, imieniem, nazwiskiem oraz numerem dowodu osobistego. Ich tożsamość można też sprawdzić dzwoniąc na miejską infolinię 19115.

  Po co taka akcja? To efekt zmian w wywozie śmieci. Zmieniają się firmy i pojemniki. Przedsiębiorstwo "Sita", które będzie obsługiwało Ursynów, musi postawić własne kosze na odpadki.

  W blokach czy kamienicach wszystkie szczegóły uzgodnią przedstawiciele wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych lub zarządcy nieruchomości. Lokatorzy nie będą musieli się tym zajmować.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4286 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021