REKLAMAA1-FortSłużew-20-05----31-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Fundacja Akademia Iwony Kalaman)

  „Popołudnie z ferajną na Ursynowie” to stare gry i zabawy, rodzinne gotowanie i budowanie z klocków Lego, a także spektakl teatralny i zabawy z animatorami. To wszystko czekać będzie w Parku Przy Bażantarni już w najbliższą niedzielę.

  Rodzinny piknik w rytmie „Karuzeli”, „Warszawa da się lubić” i innych szlagierów przed- i powojennej stolicy to jedno z wydarzeń w ramach programu Warszawa Rodzinna.

  W niedzielę w Parku Przy Bażantarni, tuż obok placu zabaw, od godz. 13:00 do 18:00 będzie można zagrać w gumę i w kapsle, spotkać prawdziwą Babę Jagę i przygotować posiłek wspólnie z dziećmi.

  Największą atrakcją będzie z pewnością strefa animacji, w której dzieci będą budować z klocków, tworzyć filcowe ozdoby i sadzić roślinki – oczywiście, wszystko pod okiem animatorów, ale wspólnie z rodzicami.

  - Na niedzielę planujemy m.in. twórcze budowanie z klocków Lego pod dużym namiotem. Ze starszymi dziećmi będziemy budować park na dużej makiecie, a na maluszki będą czekały klocki XXL – mówi Iwona Kalaman, z fundacji, która poprowadzi zajęcia. – Ponadto na dzieci będzie czekało 100 sadzonek, "Chińczyk" w wersji XXL i możliwość uszycia filcowych broszek – dodaje.

  Przez całe popołudnie dla uczestników będzie także dostępna wypożyczalnia strojów, sprzętu rekreacyjno-sportowego oraz książek.

  Szczegółowy program imprezy:

  13:30-15:30 "Stare gry i zabawy podwórkowe"
  Pamiętacie grę w gumę, kapsle czy państwa-miasta? Dziś większość dzieci zna je tylko z opowiadań. Spróbujmy je sobie przypomnieć!

  15:30 spektakl „Zaczarowani Bracia”
  Bajka opowiadająca o zwycięstwie dobra nad złem i przebiegłością. Baba Jaga zaczarowała dwóch braci w drzewa. Ich Mama wyrusza na poszukiwania synów. W lesie zwierzęta są jej przyjaciółmi. Droga przez las jest pełna przygód. Mamie pomagają zwierzęta, tak jak ona pomaga im. Wspólnie jest im łatwiej zwyciężyć zło. Bajka kończy się odczarowaniem synów, którzy znów stają się ludźmi.

  16:00 – 18:00 "Rodzinne gotowanie"
  Zapraszamy do wspólnego stołu. Przygotowywanie posiłków to jeden z najlepszych sposobów na integrację, rozmowy i poczucie wspólnoty.

  13:30 – 18:00 "Strefa animacji dla dzieci - Fundacja Akademia Iwony Kalaman"
  Będziemy budować z klocków Lego i klocków XXL, grać w gry planszowe, tworzyć przypinki i aplikacje z filcu oraz sadzić sadzonki.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 49

  • 32
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Aedea 3 10 miesięcy temu

   Najbliższa niedziela to nie data, zwłaszcza kiedy się pisze w sobotę. To kiedy to ma się wydarzyć?

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~damnIt 2 10 miesięcy temu

   hahaha no ciekawe kiedy. :) pewnie za rok,

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KabackaFerajna 1 10 miesięcy temu

   Pogoda będzie też, idziemy!

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3117 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019