REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (https://www.facebook.com/PomocDlaDawidaWisniewskiego)

  REKLAMA

  Koncerty, kiermasz charytatywny oraz pokazy karate. 24 lutego cały Ursynów włącza się w akcję pomocy 9-letniemu Dawidowi! Chłopiec walczy o życie, pół roku temu wykryto u niego guza mózgu.

  16 sierpnia 2017 roku dowiedzieli się, że u chłopca wykryto guz robaka móżdżku i komory IV, Medulloblastoma anaplastyczna IV stopień złośliwości z ostrym wodogłowiem wewnętrznym. Sama nazwa przyprawia o gęsią skórkę...

  Diagnoza była dla Dawida tragedią. Przez lata trenował karate tradycyjne, a sprawność fizyczna była dla niego najważniejsza. Ponad rok temu wywalczył brąz podczas krakowskiego "II Pucharu Świata Dzieci".

  Już kilka dni po diagnozie chłopiec przeszedł długą i skomplikowaną operację usunięcia guza. Gdyby nie błyskawiczna reakcja rodziców i lekarzy, dziś chłopiec by nie żył. Na szczęście jest inaczej, choć każdy dzień to walka z bólem i niemocą.

  Każdy pobyt w szpitalu, koszty leczenia, rehabilitacji, opatrunków, leków, dodatkowych konsultacji i suplementów różnego typu niosą za sobą spore obciążenie finansowe dla rodziny. Dlatego też trwa zbiórka na rzecz Dawida.

  Wielki koncert dla wspaniałego chłopca!

  Na szczęście na Zielonym Ursynowie, gdzie Dawid mieszka z rodziną, nie brakuje ludzi dobrego serca.

  - Dla tak wspaniałego chłopca postanowiliśmy zorganizować koncert , który zorganizowany zostanie 24 lutego w Domu Kultury na Zielonym Ursynowie przy ul. Kajakowej 12b - zapowiada współorganizatorka, Marzena Zientara.

  Na dziś wiadomo, że w DOK zagrają zespoły: Center Positive, Zjazd do Zajezdni oraz InDoor. Trwają rozmowy z kolejnymi grupami muzycznymi. Być może pojawi się również wielka niespodzianka!

  W przerwach między koncertami na scenie występować będą dzieci ze szkół i przedszkola z Zielonego Ursynowa, odbywać się będą pokazy karate oraz kiermasz.

  - Rodzice dzieci z Zielonego Ursynowa, organizują tego dnia kawiarenkę z własnoręcznie upieczonymi ciastami, kawą i herbatą. Do tego zadania angażują się rodzice ze wszystkich szkół z Zielonego Ursynowa - mówi Marzena Zientara. Będzie też kiermasz kartek wielkanocnym i rękodzieła - cały dochód przekazany zostanie na leczenie Dawida. 

  Organizatorzy apelują do wszystkich ludzi dobrej woli oraz firm o fanty i przedmioty na kiemasz. Mogą to być płyty z autografami, koszulki, smycze itp. Można się zgłaszać mailowo: zielonyursynow@wp.pl.

  Więcej szczegółów już wkrótce. Haloursynow.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 26

  • 23
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2618 sekundy
  REKLAMA