REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 czerwca 2020, 08:50 komentarzy 52

  (SK)

  Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - taką nazwę dla ronda u zbiegu ul. Płaskowickiej i Roentgena przyjęli w czwartek miejscy radni. Nie obyło się bez ostrej dyskusji. Opozycyjni radni z PiS byli niechętni podjęciu uchwały, proponując uhonorowanie wszystkich organizacji niosących pomoc.

  Bezimienne rondo przy Centrum Handlowym Ursynów będzie nosiło nazwę jednej z najbardziej znanych i cenionych organizacji społecznych - Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomysł uhonorowania orkiestry rzuciło Warszawskie Forum Samorządowe, a podchwycili radni Koalicji Obywatelskiej. Wybór padł na ursynowskie rondo. Po pierwsze - nie miało dotąd nazwy, po drugie - idealnie pasowało, twórca WOŚP Jurek Owsiak jest mieszkańcem Ursynowa.

  Tematem na czwartkowej sesji zajęli się miejscy radni. Wcześniej, 27 maja swoją pozytywną opinię uchwalili - nie bez ostrej dyskusji - radni dzielnicowi. Za pomysłem była też komisja ds. nazewnictwa miejskiego, a przeciwny był zespół ds. nazewnictwa złożony z ekspertów, który podnosił, że nazywanie ronda imieniem działającej organizacji byłoby precedensem.

  "WOŚP to fenomen naszych czasów"

  Sławomir Potapowicz z Koalicji Obywatelskiej, wiceprzewodniczący Rady Warszawy wymieniał zasługi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  - To fenomen społeczny, który od 28 lat gra dla Polski i Polaków. Zebrał ponad 1,2 mld dla służby zdrowia. To zasługa Jurka Owsiaka i wielu ludzi, którzy każdego dnia wspierają WOŚP. Dzięki WOŚP mamy wiele programów wczesnego wykrywania i profilaktyki. To jest okazanie szacunku dla wszystkich, którzy zbierają pieniądze, ale też dają pieniądze na wsparcie służby zdrowia. Chciałbym, abyśmy w tym głosowaniu pokazali jedność - mówił Potapowicz.

  Piotr Mazurek z PiS, który zaznaczył, że wrzuca pieniądze do puszek WOŚP, przypominał, że o tym, głosami Koalicji Obywatelskiej odrzucono pomysł upamiętnienia wszystkich organizacji pomagających ludziom.

  - Dlaczego chcecie uhonorować tylko jedną organizację, bardzo zasłużoną, a kompletnie nie chcecie uhonorować ogółu polskich organizacji charytatywnych? - pytał Mazurek.

  - To jest fenomen naszych czasów, nie organizowani przez biura, przez rządy, tylko przez jednego człowieka, niezależnie od polityki - odpowiadała Anna Nehrebecka z KO.

  "Pomnik dla Jerzego Owsiaka i jego idelogii"

  Argumentacja radnych Koalicji Obywatelskiej nie przekonywała radnych Prawa i Sprawiedliwości. Zarzucali oni entuzjastom projektu uchwały upolitycznienie.

  - Problem nie polega na tym, że jest to upamiętnienie działań charytatywnych milionów Polaków, ale jest to pomnik, który stawia środowisko PO i Nowoczesnej Jerzemu Owsiakowi i ideologii przez niego promowanej. Nie chodzi o ideologię dobra, jaką jest dzielenie się czymś, aby pomóc drugiemu człowiekowi - grzmiał radny Filip Frąckowiak z PiS.

  Wnioskodawca - radny Sławomir Potapowicz odpowiadał: - To pomnik wszystkich, którzy budując WOŚP zbierają pieniądze i dają pieniądze. Jesli ktoś z Was pomaga, to jest to pomnik dla Was wszystkich.

  Radny Błazej Poboży z PiS zaproponował jeszcze zmianę nazwy na Ofiarodawców i Wolontariuszy WOŚP, ale pomysł nie został rozwinięty. 

  43 radnych zagłosowało za uchwałą o nadaniu imienia WOŚP ursynowskiemu rondu, 12 radnych z PiS się wstrzmało od głosu, a 4 pozostałych z PiS było przeciw. Tabliczka z nazwą na rondzie pojawi się za kilka tygodni.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 84

  • 21
   BARDZO PRZYDATNY
  • 11
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 11
   NIEPRZYDATNY
  • 17
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW

  52Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ziemba 52 8 miesięcy temu

   Dlaczego został usunięty komentarz , pytający o to kto odpowiada za zamordowanie 13 stycznia 2019 roku, prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza ??? Kto odpowiada za wpuszczenie nożownika na scenę podczas finału WOŚP - "światełko do nieba" i dopuszczenie do mordu Prezydenta Gdańska na oczach publiczności i milionów telewidzów, podczas finału WOŚP - "światełko do nieba"?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~:-))) 51 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Na mapach jest Google jest zwyczajnie błąd. Nie było tu oficjalnie ronda Religi. Ja wiem, że trudno niektórym uwierzyć, że poza fb, google i ogólnie internetem oraz TVPiS są inne źródła informacji ale tak jest i przyjmijcie to do wiadomości. Mało tego - i te źródła potrafią się mylić (szczególnie TVPiS). Czekam teraz na materiał w pseudoWiadomościach TVPiS jak to rondo Religi zostało skasowane na rzecz skandalicznej nazwy WOŚP przez Radę Warszawy - czy też może już taki materiał poleciał?? :-) Tylko nie wiem, czy skrót WOŚP przyjedzie im przez gardło - choć w negatywnym kontekście pewnie będzie im łatwiej - wszak serduszka czerwone z płaszczy już zamazywali :-))))

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kąśtytucja 50 8 miesięcy temuocena: 44% 

   Jeżeli już chcą upamiętnić ten proceder, to sądzę że nazwa rondo "ZŁOTEGO MELONA" byłaby bardziej adekwatna.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 85 108 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Robson 49 8 miesięcy temuocena: 61% 

   I popatrz ... Tyle lat już PiS u władzy i jakoś Jurek nie siedzi... "A panieeeee tyleeee krad!". Wiesz co ich boli? To że WOŚP JEDNOCZY Polaków, a temu żoliborskiemu pokrace i jego orsydoopasom to nie na rękę. Ale wy tylko opluwać umiecie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 121 76 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Śmiesznie 48 8 miesięcy temuocena: 39% 

   @rodson nic dziwnego jak sędziowie są PO.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 41 65 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mef 47 8 miesięcy temuocena: 62% 

   @robson - nic dziwnego, minister ZERO jest z PiS, a oni o ile pianę bić potrafią, to już z realizacją gorzej. Skoro tyle zarzucają, niech rozstrzygnie to sąd. Tylko pewnie dowodów brak. Ale co się powie w TVPiS to się powie i już u wielu ćwierć-widzów w mózgach zostanie. A wiecie co najbardziej boli PiS? Że nie oni akcję jak WOŚP organizuję, ze zbiórka caritas ogłoszona kiedyś w ten sam dzień co WOŚP zakończyła się - mówiąc delikatnie - z mizernym skutkiem. Gdyby nie było tej pisowskiej nienawiści... Przecież niezależnie kto akcję prowadzi, cel jest słuszny i doposaża nasze szpitale. No ale przecież nie PiS przetargi organizuje, więc nachapać się przy okazji nie mogą, tak jak w przypadku organizacji wyborów 10 maja do których nie doszło: bezprawnie wydawali kasę na pakiety wyborcze (70 mln!!), a za każdy worek na głosy zapłacono sporo ponad 116 zł, podczas gdy standardowo worek taki (albo i lepszy) kosztuje 4-13 PLN. Ale grunt, że poszło do kieszeni znajomego...

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 63 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~TM66 46 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Dobra decyzja, bardzo się cieszę. Z dwóch powodów: 1. Nagrodzono szlachetną organizację, mało kto tyle zrobił dla innych. 2. Dokuczono pisiorom, niech ich boli jak będą widzieć tabliczki.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 55 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 45 8 miesięcy temuocena: 64% 

   Ja mam 3 powód. Ja się cieszę że tacy jak Pan mają już odfajkowane że "dokuczono" i może moooooże, będzie można zająć się czymś istotnym a nie patrzeniem gdzie i komu wbić szpilę.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 64 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 44 8 miesięcy temuocena: 39% 

   Trzeba przyznać, że patrząc od lewo-liberalnej strony, WOŚP to socjologiczny majstersztyk. Doklejenie ideologii do niewątpliwie szlachetnej działalności, skierowanie sporów politycznych na demagogiczne argumenty typu "jak nie jesteś z nami, znaczy że masz w d... chore dzieci", którymi byle przygłup może skasować bardziej konserwatywnego rozmówcę.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 60 94 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 43 8 miesięcy temuocena: 61% 

   nie to co caritas i matka teresa. Nie ma nie tylko ideologii, ale i rozliczeń finansowych!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 75 48 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 42 8 miesięcy temuocena: 48% 

   Oprócz Mroziaka, czy ktoś jeszcze czytając mój wpis czuje się wywołany do tablicy? :)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 45 49 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Zły_porucznik 41 8 miesięcy temuocena: 49% 

   Skoro rozmówca jest "bardziej konserwatywny", to za leczenie swoje i swoich dzieci może zapłacić sam. Wcale nie musi korzystać z usług państwa ani z pomocy innych organizacji. Jeśli p, to q.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 38 40 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~UrsynowskiGad 40 8 miesięcy temuocena: 31% 

   @porucznik: Że jak komuś nie podoba się polityczne zaangażowanie Owsiaka, bo ma bardziej konserwatywne (mniej liberalne niż on) poglądy, to ma "honorowo" rezygnować z publicznej służby zdrowia? Kompletnie nie widzę związku.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 39 88 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mef 39 8 miesięcy temuocena: 71% 

   Ursynowski Gad - nie, ale jeśli jest przeciwnikiem WOŚP i ma honor, niech nie korzysta z urządzeń z logo WOŚP. Takiego człowieka - mimo że sam jestem bardzo za WOŚP - szanowałbym za konsekwencje w działaniu. W przeciwnym przypadku to dla mnie człowiek bez honoru - kompletne zero.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 72 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 38 8 miesięcy temuocena: 56% 

   Nienawistni PISlamiści. Sami NIC nie zrobią ,tylko innych szkalujaęcenie i nienawiść do drugiego Polaka. Uzurpatorzy.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paweł W-wa 37 8 miesięcy temuocena: 55% 

   Bardzo ważne rondo a w okolicy mieszkają fajni ludzie :-)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 34 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MocnyLewy 36 8 miesięcy temuocena: 46% 

   WOŚP zasługuje na uznanie, ale widocznie jest tutaj wykorzystywany do nawalanki politycznej. Postepuje dewaluacja pojęc i przestrzeni, bo trochę głupio upamiętniac kogos, kto jeszcze "żyje". Bardziej stosownie byłoby nazwać to rondo imieniem WOLONTARIUSZY WOŚP. No ale że w KO sami ćwierćinteligenti a w PiS tylko półgłowki, no to należy olać temat, nie ma się czym ekscytować :)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 35 8 miesięcy temuocena: 59% 

   W mojej ocenie zła decyzja. Jeśli KO chciała coś komuś pokazać, to pokazała. Kolejny precedens w nazewnictwie. I znów z politycznym przesłaniem. Może za kilkanaście, dwadzieścia lat, będzie to świetny pomysł, ale na razie odczytuję to jako odgrzanie tlącego się konfliktu, bez patrzenia na szerszy kontekst. W ogóle brak szerszego horyzontu to stała cecha dzisiejszych polityków. Nie wiem, jak jest w innych krajach (wiadomo, że tam jest dobrze, gdzie nas nie ma), ale od ok. 20 lat jakość "życia politycznego" spada po równi pochyłej. I przy tym każdy płacze, że młodzi mają wybory w głębokim poważaniu... Trzeba zacząć od siebie, klaso polityczna!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 41 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 34 8 miesięcy temuocena: 55% 

   WOŚP nie jest organizacją polityczną kołku. To chore pisuary dorobiły do tego politykę.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 62 51 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawda 33 8 miesięcy temuocena: 35% 

   Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane.Proszę o usunięcie wpisu MrFrosty, jest niezgodny z regulaminem to są słowa wulgarne i obrażliwe!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 33 62 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 32 8 miesięcy temuocena: 56% 

   co, już nie lubimy wolności słowa?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 47 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawda 31 8 miesięcy temuocena: 38% 

   wolność słowa tak ,ale zgodny z regulaminem!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 37 60 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 30 8 miesięcy temuocena: 85% 

   Prosiłbym o merytoryczne odnoszenie się do komentarzy, bez inwektyw. Mam wywalone, że określasz mnie kołkiem, nie znając mnie zupełnie. Jednak używanie tego rodzaju określeń być może niepotrzebnie pozycjonuje Twoją osobę nie w tej grupie, w której byś chciał się widzieć...

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 34 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 29 8 miesięcy temuocena: 55% 

   znam cie zatroskany pisi pseudointelektualisto Ciao!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 42 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 28 8 miesięcy temuocena: 81% 

   Skoro tak Ci się wydaje... Widzę, że koniecznie musisz sobie rozmówców wkładać do szufladek. Rozumiem, że tak jest łatwiej. Cóż, powodzenia!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olek 27 8 miesięcy temuocena: 34% 

   @Jaro patrzysz wyłącznie przez pryzmat własnych poglądów politycznych. Tu widzisz odgrzewanie konfliktu, brak horyzontu itd. Ale już nazywanie ulic nazwiskiem budzącego spory nieżyjącego prezydenta zaraz po jego śmierci z pewnością uważasz za właściwe. Powinno minąć z 50 a może i 100 lat by nazywać ulicę czyimś nazwiskiem lub nazwą. Osobiście byłbym za całkowitą apolitycznością nazw ulic. Czyli bez nazwisk i nazw organizacji. Byłyby tylko ulicę typu Kwiatowa, Dzików, Słoneczna itp.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 11 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 26 8 miesięcy temuocena: 89% 

   Nigdzie nie pisałem o nazywaniu ulicy imieniem nieżyjącego prezydenta i moim stosunku do tego. Mogę się tylko domyślać, że chodzi Ci o Prezydenta RP, a nie jednego z dużych miast na pomorzu ;-) Bo to kolejny precedens. Każdy z nas patrzy przez pryzmat czegoś. Uważam, że obie strony dzisiejszego politycznego sporu w dość niewyszukany sposób hodują sobie grono wiernych wyznawców. Co w efekcie przekłada się na to, że coraz trudniej nam się rozmawia. I coraz ciężej czyta się komentarze pod wszelkimi artykułami, gdzie roi się od określeń typu pislam, leming itp... Pozdrawiam!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 25 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 25 8 miesięcy temuocena: 58% 

   Mniej PISlamu i nienawiści. Co twój jaruś zrobił dla szpitali?????????

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 43 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aaaaaaa 24 8 miesięcy temuocena: 73% 

   Do Prawda - apropos komentarzy i ich usuwania: to twój gdzieś tam poniżej też by się nadawał do usunięcia. Tez wmawiasz komuś chorobę :-) No tak, ale prawo powinno przecież być takie: jak coś pasuje PiS i pisim zwolennikom to może być, a jak tylko coś nie po ich myśli - zmieniać, usuwać, chować i udawać że tematu nie ma (patrz materiały TVP i podobnych zakłamanych pisich mediów, temat księży pedofili, 2milionowa społeczność LGBT w Polsce itd, itd). Taka jest właśnie wasza Prawda :-))))

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 61 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawda 23 8 miesięcy temuocena: 35% 

   Napisałem zgodnie z regulaminem i tyle.Tego też wymagam od innych!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 38 70 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawda 22 8 miesięcy temuocena: 37% 

   Minusuj ile chcesz prawdy nie oszukasz :-))))

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 36 62 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mef 21 8 miesięcy temuocena: 74% 

   Hehe, Prawda - nie ośmieszaj się. Masz problem z komentarzem o treści "WOŚP nie jest organizacją polityczną kołku. To chore pisuary dorobiły do tego politykę. a sam dałeś wcześniej taki oo treści: "@rrr nie zwracaj uwagi na trola on to robi na tym portalu od lat pod wieloma nickami aba azx itd. Ma problem psychiczny i tyle . Redakcja przestała usuwać jego wpisy bo siedzi w domu i Troluje za PO." Takie masz pisie, podwójne standardy? Jak pasuje, może być, jak tylko nie pasuje - zasłaniasz się regulaminem, nerwowo dygocząc. Dobrze Cię tu punktują :-)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 79 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wac999 20 8 miesięcy temuocena: 32% 

   "od ok. 20 lat jakość "życia politycznego" spada po równi pochyłej" Czy to znaczy że pomiędzy rokiem 1989 a 2000 była taka wspaniała? Czy tęż Pan Jaro wraca do wcześniejszych lat z pełnym puralizmem społecznym?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 19 8 miesięcy temu

   To oznacza, że dawniej polityka nie była nacechowana taką zaciętością, w najgorętszych okresach politycy potrafili rozmawiać ze sobą. Teraz odnosi się wrażenie, że jedyne wyjście to anihilacja jednej strony przez drugą. Zero pola do dialogu, zero kompromisów. I to przenosi się na elektorat, co coraz bardziej widać m.in. na tym forum. Zamiast dyskusji - ciągłe wycieczki osobiste. Oczywiście to moja subiektywna ocena. Możesz mieć swoją. Możemy podyskutować o naszych odczuciach. Ale jak chcesz widzieć we mnie trolla, zleceniobiorcę W. W. Putina, poszukiwać u mnie objawów choroby psychicznej, to dajmy sobie spokój. Szkoda cennych minut życia i mojego i Twojego. Pozdrawiam.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawda 18 8 miesięcy temuocena: 47% 

   Na mapach google jest to rondo dr.Religi !!!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 43 48 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam Gmoch 17 8 miesięcy temuocena: 37% 

   Oby tak zostało ,za kilka lat będzie tam największa galeria handlowa w Polsce ,miliony osób bedzie tam przebywało i śp. profesor Religa zdecydowanie zasługuje na to rondo.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 35 60 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 16 8 miesięcy temuocena: 73% 

   Na mapach googla Krym jest ruski. Co akurat ciebie pewnie cieszy. Rondo przy Auchan nigdy nie nazwano imieniem profesora, choć były takie plany. Więc to jest błąd, powiedziałbym nawet, niestety. Ale zainteresuj się Ursynowej bardziej skoro tu masz trollować.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 22 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~:-))) 15 8 miesięcy temuocena: 100% 

   @Prawda - na mapach jest błąd. Ja wiem, że trudno niektórym uwierzyć, że poza fb, google i ogólnie internetem oraz TVPiS są inne źródła informacji ale tak jest i przyjmijcie to do wiadomości. Mało tego - i te źródła potrafią się mylić (szczególnie TVPiS). Czekam teraz na materiał w pseudoWiadomościach TVPiS jak to rondo Religi zostało skasowane na rzecz skandalicznej nazwy WOŚP przez Radę Warszawy - czy też może już taki materiał poleciał?? :-) Tylko nie wiem, czy skrót WOŚP przyjedzie im przez gardło - choć w negatywnym kontekście pewnie będzie im łatwiej - wszak serduszka czerwone z płaszczy już zamazywali :-))))

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 14 8 miesięcy temuocena: 54% 

   fatalna decyzja. Będzie znaczy wzrost kolizji. Bo kaczy lud będzie na tym rondzie po prostu szlag trafiał, albo będą bardzo przyspieszać by z niego uciec. A mogliby po prostu to rondo omijać, tak jak całą Warszawę.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 70 60 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rrr 13 8 miesięcy temuocena: 43% 

   podejrzewam że jesteś Warszawiakiem ale takim od kilku lat, nie?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 51 68 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawda 12 8 miesięcy temuocena: 41% 

   @rrr nie zwracaj uwagi na trola on to robi na tym portalu od lat pod wieloma nickami aba azx itd. Ma problem psychiczny i tyle . Redakcja przestała usuwać jego wpisy bo siedzi w domu i Troluje za PO.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 53 77 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Robson 11 8 miesięcy temuocena: 58% 

   Правда zmień chłopcze pisownię na bliższą twemu pochodzeniu. Za wpisy na HU też już szachermacher wam płaci?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 66 48 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 10 8 miesięcy temuocena: 61% 

   @rrr - nie, bardzo nie :-))) Ale twój wpis bardzo mnie rozbawił - możesz kontynuować? Na podstawie jakiego algorytmu oceniasz od ilu lat człowiek mieszka w Warszawie czytając jego satyryczny wpis na temat nazwy ronda? Jakimi ścieżkami podąża twój umysł? Możesz mi to troszkę przybliżyć? Uprzejmie proszę

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 50 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 9 8 miesięcy temuocena: 61% 

   @Prawda - zapewne jesteś zbyt głupi, aby to zrozumieć, ale spróbuję - NIE osądzaj innych własną miarką - doskonale wiemy, że wy, pisowskie trolle piszecie na tym forum pod wieloma nickami, sami do siebie, masowo dajecie minusy innym, a sobie plusiki tylko po to, by sprawić wrażenie, że ktoś was czyta i rozumie. Nauczyliśmy się dość sprawnie wyłapywać was w tłumie i generalnie wasze wpisy mamy w d.. (no między nogami, od zadniej strony). Ale zapamiętaj sobie kmiocie, że ja piszę tylko pod jednym nickiem. Od zawsze. Przypisywanie mi innych nicków jest typowym pisowskim kłamstwem. Co do problemu psychicznego - powtórz się, nie oceniaj innych własną miarką. Nie przynoś nam swoich problemów i urojeń. Szanowni Forumowicze nie raz już napisali co myślą o twoich wypowiedziach. Jeśli masz problem psychiczny z brakiem akceptacji idź na tvpinfo. Tam za każde oplucie kogoś dostaniesz brawa na stojąco.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 51 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 8 8 miesięcy temuocena: 62% 

   @Prawda - i jeszcze o syndromie oblężonej twierdzy - naprawdę jak ktoś nie lubi pisu, to musi być od razu z PO lub być ich fanem? Macie masakrycznie przeorane mózgi przekazami dnia. Spadaj więc chłopcze na szczaw, ale wcześnie idź na skargę do moderatorów, że napisałem, że pewnie głupi jesteś. Popłacz się jak dziewczynka.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 53 32 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3662 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.03.2021 - 31.03.2021