REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  Już w sobotę kolejna w tym sezonie potańcówka. Tym razem na Zielonym Ursynowie, przy ul. Kajakowej. Oprócz świetnej muzyki można liczyć na wiele atrakcji dla całej rodziny. Start o 17:00, wstęp wolny. 

  Na miłośników tańca będzie czekał parkiet oraz mnóstwo przebojów, począwszy od tych z lat 60-tych aż po współczesne. Każdy znajdzie dla siebie piosenkę, przy której będzie mógł poszaleć.

  Potańcówka potrwa co najmniej do godz. 21:30. Jak zwykle, oprócz muzyki będą atrakcje dla dużych i małych. Konkursy, animacje i nauka tańca. Po szaleństwach na parkiecie będzie można odpocząć na leżakach, kupić coś do jedzenia czy picia. Dzieci będą mogły poskakać na dmuchanej zjeżdżalni.

  Początek zabawy przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej 12 b o godz. 17:00. Wstęp wolny.

  Kto nie będzie mógł bawić się w tę sobotę, ma jeszcze szansę na dwie potańcówki - 10 sierpnia w Sadku Natolińskim oraz 24 sierpnia w Lasku Brzozowym. Patronat medialny nad potańcówkami sprawuje portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2975 sekundy
  REKLAMAA2-LiveHealthy-06-11----06-12.2019