REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ruszają bezpłatne szkolenia

  Ruszają bezpłatne szkolenia (SJ)

  Mieszkańcy Warszawy mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach komputerowych i kursach języka angielskiego. Projekt skierowany jest do osób nieaktywnych zawodowo bądź bezrobotnych.

  W ramach projektu na zainteresowanych czeka 240 miejsc na kursach języka angielskiego (240 godzin kursu, od 2 do 4 semestrów, zakończone certyfikatem Cambridge) lub kursach komputerowych ECDL Base (80 godzin szkolenia zakończonego certyfikatem).

  W rekrutacji mogą uczestniczyć osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, zainteresowane podnoszeniem swoich kompetencji językowych lub związanych z obsługą komputera. To oferta skierowana przede wszystkim do osób młodych, przed 25. rokiem życia, które dopiero zaczynają aktywność zawodową, matek powracających do pracy zawodowej po przewie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka oraz osób, które przekroczyły już 50. rok życia.

  Niezbędne dokumenty oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej projektu oraz w punkcie przyjmowania zgłoszeń (ul. Canaletta 2, tel. 22 44 30 237).

  Rekrutacja do projektu trwa do 14 marca.

  info: um.warszawa.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.45 sekundy
  REKLAMAA2 ROSSO 28.09.2021 - 27.10.2021