REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 kwietnia 2022, 12:14 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Fit 45+ to popularne wśród mieszkanek Ursynowa bezpłatne zajęcia dla pań, które chcą poprawić swoją kondycję. W środę ruszają zapisy na wolne miejsca. Zgłaszać się mogą kobiety w wieku od 45 do 75 lat.

  Fitness 45+ jest skierowany do kobiet w wieku 45-65 lat, w przypadku zajęć w DOK Ursynów nawet do 75 lat. Zajęcia z fitnessu w sali odbywają się w 20-osobowych grupach od poniedziałku do piątku w różnych punktach Ursynowa, najczęściej w szkołach. Wiosenny cykl ćwiczeń trwa już od 23 marca i potrwa do 24 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca i w najbliższą środę ruszają zapisy uzupełniające we wszystkich utworzonych grupach.

  Co ważne, ćwiczenia są dostosowane do potrzeb uczestniczek - stanu ich zdrowia i kondycji. Zajęcia prowadzą wykwalifikowane instruktorki, które interesują się przypadłościami uczestniczek.

  Dodatkowe zapisy na bezpłatne zajęcia fitness dla mieszkanek Ursynowa w programie FIT 45+ ruszają w środę, 13 kwietnia. Odbywają się mailowo.

  - Serdecznie zapraszam mieszkanki Ursynowa do udziału w kolejnej edycji naszego popularnego cyklu darmowych zajęć fitness. To świetna okazja, aby zadbać na wiosnę o formę i sprawność fizyczną oraz dobre samopoczucie - mówi zastępca burmistrza Ursynowa Piotr Zalewski. 

  Jak się zapisać

  Zapisy rozpoczną się w środę 13 kwietnia 2022, o godz. 8.00 i potrwają do 15 kwietnia 2022, do godz. 24.00. Co trzeba zrobić, aby się zgłosić:

  • zapoznać się z planem zajęć w ramach programu i regulaminem uczestnictwa;
  • wybrać jedną grupę, do której chcemy się zapisać i w odpowiednim terminie wysłać zgłoszenie na adres e-mail: dodatkowezapisy@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać w tytule wiadomości następujące dane: nazwa placówki i godzina, imię i nazwisko uczestniczki, rok urodzenia i numer telefonu. Przykład: Puszczyka 21:00, Anna Kowalska, 1970, tel. 555555555

  Jak zaznaczają organizatorzy, w przypadku, gdy liczba zgłoszeń przekroczy liczbę dostępnych miejsc, przeprowadzone zostanie losowanie. Kolejność zgłoszeń nie ma zatem znaczenia.

  PLAN ZAJĘĆ FIT 45+:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 61

  • 39
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Fazi 2 4 miesiące temuocena: 100% 

   A faceci gdzie mogą się zgłosić?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • next_door_neighbour 1 4 miesiące temuocena: 50% 

   Heh „bezpłatne”, na tym świecie nie ma nic za darmo. Takie zajęcia to kolejna przyjemność za którą płacą wszyscy a korzysta tylko połowa (a nawet i mniej). Szkoda że przy takich eventach panie które na co dzień krzyczą o równość, teraz siedzą cicho. Od różowych skrzyneczek po przez zajęcia Fit 45+, kończąc na siłowni TYLKO DLA KOBIET (która znajduje się na Ursynowie), naprawdę nie widzę potrzeby na tego typu zajęcia. Wydarzenia tego typu nie powinny mieć miejsca, sprzyjają tylko wkluczeniom i polaryzacji społeczeństwa. PS Ciekawe jakie oburzenie wywołałyby zajęcia tylko dal mężczyzn.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4798 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022