REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 października 2019, 11:21 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  Umiejętności kierowania autem nie da się zapomnieć, ale można się podszkolić w technikach jazdy. To właśnie - zupełnie bezpłatnie - oferuje kierowcom z Ursynowa Tor Modlin. Zajęcia odbędą się 14 października. Ruszyły zapisy.

  Oferta bezpłatnych zajęć doszkalających nie jest przeznaczona dla wszystkich - załapią się na nią tylko kierowcy z Ursynowa, którzy mają prawo jazdy kategorii B i ukończone 55 lat. Jest to więc szkolenie skierowane dla osób, które niejedno na drodze widziały. 

  Bezpłatne zajęcia organizowane są przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz Urząd Dzielnicy Ursynów.

  W programie przewiadziano m.in. szkolenie teoretyczne, realizowane przez doświadczonych psychologów transportu, które obejmie specyfikę ruchu drogowego w Polsce, ocenę czynników wpływających na bezpieczeństwo ruchu z uwzględnieniem wpływu alkoholu i innych środków psychoaktywnych na organizm człowieka, w szczególności w kontekście sprawności psychofizycznej kierowcy.

  Będą też zajęcia praktyczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów techniki jazdy. Obejmą one wpływ prędkości na drogę hamowania na różnego rodzaju nawierzchniach, wpływ rozmów telefonicznych i rozmów z pasażerem na koncentrację, zasady działania systemów wspomagających kierowcę w samochodzie.

  Pisemne zgłoszenia przyjmowane są od dziś (2 października) w informacji urzędu dzielnicy - na parterze ratusza przy al. KEN 61. Organizatorzy zapewniają transport autokarowy do Modlina sprzed urzędu i z powrotem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Fazi 3 9 miesięcy temu

   Szkoda, że nie w weekend, albowiem nie mogę wziąć wolnego w tym dniu.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zasmucona 2 9 miesięcy temuocena: 88% 

   Szkoda, że najmniej jest ofert dla ludzi, którzy ani nie są seniorami, ani nie są już dziećmi (i ich nie mają). Odnoszę wrażenie, że my mamy tylko pracować, płacić podatki i się nie odzywać.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 1 9 miesięcy temuocena: 86% 

   kryteria wiekowe zupełnie bez sensu, kierowcy w takim wieku mają już w większości przypadków doświadczenie ( są ekstremalne wyjątki, ale tam bardziej badania niż kursy ). Dużo bardziej przydałoby się takie kursy zorganizować dla osób które mają prawko np. od 5 lat. Wiedzą co może ich spotkać, ale nie wiedzą do końca co robić w krytycznych sytuacjach.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3123 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020