REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. dystrybutora)

  Obraz dzisiejszego świata z całkiem innej perspektywy. Tym zachwyca film “IO” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Kinomaniacy będą mieli okazję zaznajomić się z najnowszym dziełem polskiego reżysera podczas bezpłatnego seansu w Multikinie. Ruszają zapisy.

  Bezpłatne seanse w Multikinie fundowane przez dzielnicę to już na Ursynowie tradycja. Tym razem fani srebrnego ekranu obejrzą ostatnie dzieło Jerzego Skolimowskiego - “IO”. Film to niezwykła opowieść o dzisiejszym świecie. Wyróżnia ją jednak sposób, w jaki reżyser postanowił ją przedstawić. 

  Oglądany z perspektywy zwierzęcia, świat wydaje się tajemniczą zagadką. IO, szary osiołek o melancholijnych oczach, spotyka na swojej drodze ludzi dobrych i złych, doświadcza radości i bólu.

  Jego losem rządzi przypadek, który w sekundę zmienia szczęście w rozpacz, a smutek w nieoczekiwaną błogość. Ale IO ani na chwilę nie traci swojej niewinności

  - brzmi opis filmu w serwisie filmweb.pl.

  Obraz okazał się rewelacją festiwalu w Cannes. Z europejskiej stolicy kina film wyjechał z Nagrodą Jury. Rozmach, brawura, młodzieńcza energia - tym zachwyciło dzieło 84-letniego mistrza, autora takich tytułów jak “Ręce do góry” czy “Bariera”.

  Zapisy na bezpłatne wejściówki

  Jak zdobyć wejściówkę? Wystarczy od dziś, środy 21 września do niedzieli, 25 września wysłać zgłoszenie na stronie kulturalny.ursynow.warszawa.pl. Następnie odbędzie się losowanie, a w poniedziałek, 27 września szczęśliwcy otrzymają maila z informacją o terminie odbioru dwóch jednoosobowych kart wstępu. W losowaniu bez problemu mogą wziąć udział osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi - kino jest dostosowane do ich potrzeb. 

  Wejściówki będą do odebrania w ursynowskim ratuszu przy al. KEN 61. Potrzebny będzie jedynie dokument potwierdzający tożsamość. Można także upoważnić inną - pełnoletnią - osobę do odbioru karty. Nieodebrane wejściówki zostaną rozdane pozostałym chętnym 30 września o godzinie 18 w ursynowskim urzędzie. Wystarczy podejść do informacji na parterze i zapytać o pozostałą liczbę kart.

  Seans filmu “IO” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego odbędzie się w piątek, 30 września o godzinie 19 w Multikinie przy al. KEN 60 (metro Imielin). Organizatorzy proszą o punktualne przybycie - film będzie wyświetlany bez reklam.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 34

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3716 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022