REKLAMAA1-WIMAR-AUTO--24-01----24-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 października 2019, 13:02 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Centrum Profilaktyki Nowotworów przy ul. Roentgena 5

  Centrum Profilaktyki Nowotworów przy ul. Roentgena 5 (SK)

  Nowotwór, czyli jedna z największych bolączek cywilizacyjnych naszej ery. Czy możemy się przed nim bronić? Czy wiemy, co należy robić, a czego unikać, by zminimalizować ryzyko zachorowania? Już w najbliższą sobotę Biała Sobota w Centrum Onkologii.

  Profilaktyka jest najlepszą metodą walki z nowotworem. Warto o tym pamiętać - regularne badania pozwalają wykryć i skutecznie zwalczyć zmianę nowotworową. Centrum Onkologii na Ursynowie organizuje kolejną Białą Sobotę - w ofercie są bezpłatne badania profilaktyczne oraz specjalistyczne porady lekarskie.

  - Wielu ludzi choruje, bo nie wiedziało o konkretnym rodzaju badania, zależy nam, żeby dotrzeć do ludzi i pokazać im, że profilaktyka to bardzo skuteczne narzędzie w walce z nowotworem - tłumaczy Dagmara Mokwa z Centrum Onkologii.

  19 października skorzystamy z bezpłatnych badań - w godz. 9:00-14:00 odbędą się badania mammograficzne (dla Pań ubezpieczonych, w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały profilaktycznej mammografii), cytologiczne (dla Pań ubezpieczonych, w wieku od 25 do 59 lat, które w ciągu ostatnich 3 lat nie wykonywały profilaktycznej cytologii) czy badania znamion na skórze za pomocą dermatoskopu. Panie nauczą się również samobadania piersi. Panowie nie zostali pominięci i szereg badań czeka również na nich. 

  - Panowie są narażeni na nieco inne choroby niż panie, jednak w tym wypadku świadomy styl życia jest równie ważny. Stres, picie alkoholu i palenie papierosów - wszystko to może prowadzić do choroby. Zapraszamy na zmierzenie poziomu cukru we krwi i tlenku węgla w wydychanym powietrzu - zachęca Dagmara Mokwa.

  Drzwi Otwarte odbędą się w Centrum Onkologii w budynku Centrum Profilaktyki Nowotworów przy ul. Roentgena 5. W celu rejestracji na badania należy zabrać dowód osobisty. Na miejscu będzie można wyrobić kartę EKUZ potrzebną przy wyjazdach zagranicznych oraz otrzymać dane dostępowe do internetowego konta pacjenta, gdzie znajdziemy dane o naszych wizytach lekarskich, receptach czy składkach zdrowotnych.

  Więcej informacji udzielą pracownicy Centrum Onkologii, z pytaniami należy dzwonić pod numer: 22 546 3112.

  VIDEO: Biała sobota w Centrum Onkologii

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 75

  • 48
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 11
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~regina 3 3 miesiące temuocena: 100% 

   Bardzo dobra inicjatywa, ja mam 59lat i skorzystam, chcę tez zrobić badania ze zniżką w ramach akcji droga do zdrowia, już pobrałam sobie nawet kupon rabatowy na 17 najważniejszych badań

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kitya 2 4 miesiące temuocena: 100% 

   A ja mam 72 lata i już jestem poza systemem ,szkoda .

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~esimona 1 4 miesiące temuocena: 100% 

   Mammografia i cytologia dla pań w grupach wiekowych podanych w artykule jest i tak bezpłatna bez Białej Niedzieli. Można się zapisać i bez kolejki te badania wykonać.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3158 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020