REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2023 - 30.06.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 września 2022, 10:07

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Białe żaluzje drewniane pozwalają zasłonić okno w sposób elegancki, ponadczasowy i praktyczny. Połączenie białego koloru i naturalnego drewna daje jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań w segmencie przesłon okiennych. W jakich konkretnie aranżacjach sprawdzą się białe drewniane żaluzje na okno?

  Żaluzja drewniana biała – wybór do każdej aranżacji

  Biel jest najbardziej uniwersalnym i ponadczasowym kolorem. Może dominować w każdym wnętrzu – bez względu na preferowany styl wnętrzarski, stanowiąc neutralne i bezpieczne tło dla aranżacyjnych eksperymentów. Biały wystrój okna idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku bardziej nowoczesnego mieszkania, jak również klasycznie urządzonego pomieszczenia i supermodnego obecnie loftu.

  Wykonanie żaluzji z naturalnego drewna czyni je jeszcze bardziej wszechstronnymi. Drewno pasuje do każdego wnętrza. Moda na nie nigdy nie przemija. Żaluzje z drewna możesz śmiało zaprosić nawet do salonu ze starą duszą, np. utrzymanego w klimacie rustykalnym, retro czy wabi-sabi. Stanowią naturalny wybór do mieszkania w stylu skandynawskim i eko. 

  Zalety białych żaluzji drewnianych

  Żaluzja drewniana biała może ozdobić praktycznie każdą aranżację. Jednak na walorach wizualnych jej zalety się nie kończą. Białe, drewniane żaluzje na okno skutecznie chronią wnętrze przed nadmiarem promieni słonecznych i nie przegrzewają się. Dzięki temu domownicy czują się komfortowo o każdej porze roku, a meble, dodatki i tekstylia zostają zabezpieczone przed blaknięciem. Żaluzje drewniane na okno przesuwne są niezwykle wygodne w użytkowaniu, przyjazne dla człowieka i środowiska. Naturalne drewno nadaje im szlachetnego wydźwięku i solidności odpornej na upływ czasu. Sprawia, że każdy egzemplarz produktu jest niepowtarzalny, a całe pomieszczenie prezentuje się szykownie i luksusowo.

  Żaluzje drewniane są łatwiejsze do utrzymania w czystości od przesłon materiałowych, ponieważ nie wymagają demontażu i prania w celu usunięcia zabrudzeń. Białe akcenty wzmacniają efekt przestronności, dlatego idealnie nadają się do mniejszych wnętrz, którym trzeba optycznie dodać metrażu. Oczywiście zalety wizualne i użytkowe żaluzji zależeć będą od jakości konkretnego produktu. 

  Białe żaluzje drewniane klasy premium z dożywotnią gwarancją mechanizmu – oferuje je marka Clicky

  Jak dobrać białe żaluzje drewniane do posiadanej aranżacji?

  Dostępne na rynku białe żaluzje drewniane różnią się m.in. rozmiarem, zastosowanym gatunkiem drewna, sposobem montażu, obecnością prowadzenia bocznego, stroną sterowania czy rodzajem maskownicy. Do wyboru pozostają różne, rozbielone odcienie, np. mleko, kokos czy sól. Bogata gama produktowa ułatwia realizację niepowtarzalnych pomysłów na wystrój okna (i całego wnętrza). Design żaluzji dobiera się do koloru okna oraz/ lub ogólnego wystroju pomieszczenia.

  W zależności od wizji przesłony mogą kontrastować ze stolarką okienną i otoczeniem albo dyskretnie wtapiać się w tło. Często wystrój okna nawiązuje do estetyki mebli, ścian lub tekstyliów. Dzięki temu cała aranżacja prezentuje się spójnie. Inwestorzy, którzy nie są pewni, czy upatrzone żaluzje na pewno będą idealnie pasować do tworzonej aranżacji, powinni najpierw zamówić wzornik – w końcu żaluzje drewniane to inwestycja na lata. Niektórzy sprzedający oferują, oprócz wsparcia technicznego, także doradztwo stylistyczne. Warto skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

  Wzornik kolorów ułatwia podjęcie trafnej decyzji

  Kiedy białe żaluzje drewniane NIE są dobrym rozwiązaniem?

  Raczej postaw na inny kolor żaluzji niż biel, jeżeli nie należysz do osób, które codziennie ścierają kurze, a mieszkasz w mocno zanieczyszczonej okolicy. Lepiej też zrezygnować z drewnianego wystroju okna w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza, np. w łazienkach z kiepską wentylacją i małych kuchniach.

  Artykuł załadowany: 0.4213 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023