REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-03----31-03-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Bidet jest bardzo przydatnym akcesorium łazienkowym, które ułatwia utrzymanie higieny oraz pozwala odświeżyć się bez konieczności brania prysznica. Od kilku lat rozwiązanie to pojawia się coraz częściej w polskich łazienkach. Niestety, nie w każdej łazience jest wystarczająco miejsca, aby zainstalować w niej bidet. W takiej sytuacji warto rozważyć wc z funkcją bidetu, które idealnie sprawdzi w małych łazienkach oraz będzie idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

  Najważniejsze korzyści z posiadania bidetu w łazience

  Bidet jest rozwiązaniem, które jeszcze kilkanaście lat temu spotykaliśmy głównie podczas wyjazdów do krajów zachodniej Europy. W dzisiejszych czasach na jego umieszczenie w swojej łazience decyduje się coraz więcej Polaków. Jest to bardzo dobra decyzja, gdyż bidet pozwala w wygodny i szybki sposób zadbać o higienę osobistą oraz ułatwia wykonywanie codziennych czynności związanych z utrzymaniem zdrowia i czystości. Dzięki jego posiadaniu możemy komfortowo odświeżyć się po powrocie z pracy oraz zadbać o higienę w sytuacjach, kiedy nie mamy czasu na wzięcie prysznica czy kąpiel w wannie.

  Tradycyjny bidet to rozwiązanie, które sprawdzi się głównie w większych łazienkach. Do jego zainstalowania niezbędne jest bowiem miejsce. Na szczęście posiadacze niewielkich lub mało ustawnych łazienek nie muszą rezygnować z posiadania tego praktycznego i przydatnego rozwiązania w swojej łazience - tradycyjny bidet można bowiem z powodzeniem zastąpić nowoczesnym wc z funkcją bidetu. Czym różni się to innowacyjne rozwiązanie od klasycznego bidetu i jakie dodatkowe, przydatne w codziennym użytkowaniu funkcje ma do zaoferowania swoim użytkownikom?

  Wc z funkcją bidetu - funkcjonalność i korzyści z użytkowania

  Wc z funkcją bidetu to bardzo popularne rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób marzących o nowoczesnej i w pełni funkcjonalnej łazience. Wc z funkcją bidetu sprawdzi się idealnie zarówno w małych łazienkach, w których nie ma miejsca na instalację klasycznego bidetu, jak i w większych pomieszczeniach, którym właściciel chce nadać dodatkową funkcjonalność oraz podnieść komfort dbania o codzienną higienę osobistą. Wc z funkcją bidetu jest zintegrowanym rozwiązaniem pod postacią wc z funkcją myjącą w misce wc i sterowaniem w desce myjącej i pilocie. Urządzenie jest sterowane elektronicznie i oferuje wiele przydatnych w codziennym życiu funkcji.

  W przeciwieństwie do tradycyjnego bidetu wc z funkcją bidetu posiada dodatkowe ustawienia, które pozwalają lepiej i bardziej komfortowo zadbać o higienę. Doskonałym przykładem urządzenia tego typu jest In-Wash Inspira marki Roca - inteligentna toaleta myjąca wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie. Urządzenie jest bardzo proste zarówno w montażu, jak i w użytkowaniu, a jego sterowanie ułatwia prosty i bardzo intuicyjny w obsłudze pilot. Oprócz tradycyjnego mycia, wc z funkcją bidetu marki Roca oferuje także suszenie po myciu, regulację temperatury wody i powietrza oraz położenia dyszy myjącej. Całości dopełnia unikalne wzornictwo, którego uniwersalny i minimalistyczny charakter sprawia, że In-Wash Inspira doskonale wpasowuje się w styl oraz wystrój każdej łazienki.

  Artykuł załadowany: 0.2114 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020