REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 listopada 2019, 12:18 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. organizatora)

  Zasada jest prosta - jeden przebiegnięty kilometr w przebraniu św. Mikołaja to 1 złotówka na rzecz chorych dzieci. Ruszyły zapisy na Bieg Mikołajów, który powraca w tym roku na ursynowski Tor Wyścigów Konnych "Służewiec".

  Święty Mikołaj przynosi prezenty, nic zatem dziwnego, że bieg Mikołajów musi mieć charytatywny charakter. Siódma edycja tej popularnej imprezy biegowej wraca na Ursynów już 1 grudnia. Można się już zapisywać.

  - Przed nami nie tylko sportowe emocje i dobra zabawa, ale przede wszystkim radość z niesienia pomocy innym. Każda osoba, która bierze udział w Biegu Mikołajów wspiera podopiecznych Fundacji Góry Przenosić z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz Kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Każdy jeden przebiegnięty kilometr to złotówka na cele charytatywne - informują organizatorzy.

  Do przebiegnięcia będą 4 okrążenia toru "Służewiec", jedno to 2,5 km. Jednak nie trzeba przebiec pełnej trasy, aby nasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru, aby znaleźć się w klasyfikacji. Organizatorzy zachęcają jednak uczestników do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na szczytny cel.

  Zapisy trwają na stronie www.biegmikolajow.org. W biegu mogą wziąć udział zarówno dorośli, jak i dzieci, które mają swój osobny start. Oprócz biegania, 1 grudnia na Torze Wyścigów Konnych będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, jak i samych uczestników, m.in. wspólnie śpiewanie kolęd, animacje dla dzieci, czy Active Targ.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~tośka 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   "Bieg Mikołajów, powraca w tym roku na ursynowski Tor Wyścigów Konnych "Służewiec". Dlaczego bieg i dlaczego taki ukryty na torze wyścigów konnych Służewiec ? Gdyby Mikołaje przejechały na rowerach, łyżworolkach, rolkach, deskorolkach , czy konno ULICAMI , CZY W WOKÓŁ CENTRUM KULTURY RATUSZA i rozdawali dzieciom kolorowe prezenty , byłoby OK ! , ale bieg po torze wyścigów konnych Służewiec ? To jest zestawienie sprzecznych skojarzeń. Burzenie tradycji.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3463 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020