REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 września 2022, 08:21 komentarzy 5

  (SK)

  1,5 tys. biegaczy wystartuje w niedzielę przed południem na 5 kilometrową trasę w alei KEN. "Bieg Ursynowa" będzie się wiązał z dwugodzinnymi utrudnieniami dla kierowców. Zmienią się także trasy kursowania autobusów.

  Biegacze będą mieli do pokonania pięciokilometrową trasę aleją KEN w pętli od ul. Płaskowickiej do skrzyżowania z ul. Surowieckiego i Bartóka, ze startem i metą zlokalizowanymi na wysokości ratusza. Zawodnicy na pokonanie dystansu będą mieli maksymalnie 45 minut.

  Aleja Komisji Edukacji Narodowej to jedna z najważniejszych arterii Ursynowa, w czasie zawodów zostanie wyłączona z ruchu na odcinku imielińskim i północnym. Przygotowania do "Biegu Ursynowa" rozpoczną się na dwie godziny przed startem. O godz. 8 zamknięty zostanie pierwszy fragment alei - zachodnia nitka w kierunku ronda Krahelskiej (ta po stronie urzędu). Auta nie będą mogły jeździć na odcinku od Gandhi do Płaskowickiej, ale na rondzie ruch będzie normalny.

  Wyłączenia ma max. 2 godziny

  Całkowite zamknięcie obu jezdni al. KEN na odcinku od ronda Krahelskiej (bez tego skrzyżowania) do ul. Bartóka (ze skrzyżowaniem) nastąpi o godz. 9:30. Około godz. 11 powinno nastąpić wznowienie ruchu na tej arterii, z wyjątkiem jezdni przy urzędzie (zachodniej) pomiędzy Gandhi a Płaskowickiej. Tu ruch zostanie przywrócony ok. 11:30. Rondo Krahelskiej pozostanie przez cały czas trwania imprezy otwarte.

  Podczas zawodów zamknięte będą również wloty ulic krzyżujących się z aleją Komisji Edukacji Narodowej oraz wyjazdy z osiedli łączące się bezpośrednio z trasą biegu. Mieszkańcy ulic położonych na zachód od trasy biegu powinni kierować się ulicami Gandhi, Ciszewskiego, Herbsta do ul. Pileckiego. Osoby mieszkające po wschodniej stronie al. KEN ulicami Gandhi, Ciszewskiego, Jastrzębskiego będą mogli wyjechać w stronę ul. Rosoła.

  Jednym słowem na wysoki Ursynów i z wysokiego Ursynowa będzie można wjechać i wyjechać tylko ul. Rosoła, Puławską oraz w części Nowoursynowską. Al. KEN jako arteria w relacji północ-południe w niedzielę raczej się nie sprawdzi.

  Zmiany tras autobusów

  Autobusy linii 136, 148, 179, 185, 193, 209, 239, 263, 503, 715 i 737 pojadą objazdami.

  • 136 w obu kierunkach: Dereniowa – Płaskowickiej;
  • 148 i 185 w obu kierunkach: Dereniowa – Płaskowickiej – Cynamonowa;
  • 179 w kierunku Ursynowa Płn.: Cynamonowa – Płaskowickiej – Dereniowa – Gandhi – Płaskowickiej – Roentgena – Pileckiego – Puławska – Dolina Służewiecka – Rodowicza „Anody” – Ursynów Płn., a w stronę Os. Kabaty: Herbsta – Pileckiego – Roentgena – Płaskowickiej- Gandhi – Dereniowa – Płaskowickiej – Cynamonowa – Gandhi;
  • 193 w stronę Ursynów Płn.: Cynamonowa do przystanku Magellana, natomiast w kierunku Bokserska z przystanku Magellana – Cynamonowa – Gandhi – Rosoła;
  • 209 i 239 w kierunku Ursynów Płd.: rondo Webera – Herbsta do przystanku Dunikowskiego; w stronę Dawid i Krasnowoli z przystanku Dunikowskiego pojadą ulicą Herbsta;
  • 263 w stronę Centrum Onkologii: Płaskowickiej – Dereniowa – Ciszewskiego; w stronę Stegien: Dereniowa – Płaskowickiej – Branickiego;
  • 503 w kierunku Natolin Płn.: Cynamonowa – Płaskowickiej – Natolin Płn.; natomiast w kierunku Konwiktorska: Płaskowickiej – Cynamonowa – Ghandi.
  • 715 i 737 w kierunku Ursynów Płn.: Pileckiego – Puławska – Dolina Służewiecka – Rodowicza „Anody” – Ursynów Płn.; odpowiednio w stronę P+R Al. Krakowska i Cm. Południowy – Brama Płd.: Surowieckiego – Romera – Herbsta.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 43

  • 19
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~RobertW 5 2 miesiące temuocena: 50% 

   Brawa dla osoby, która podjęła decyzję o organizacji biegu w niedzielę! Poprzednie edycje były w soboty i były osoby, którym naprawdę utrudniały życie.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Max 4 2 miesiące temuocena: 58% 

   Biegajcie po Puszczy Kampinoskiej, a Ursynów zostawcie w spokoju!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 3 2 miesiące temuocena: 59% 

   ..albo po lesie kabackim

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 10 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JPRDLE 2 2 miesiące temuocena: 53% 

   Las Kabacki by się bardziej nadawał...

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 8 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pivovarit 1 2 miesiące temuocena: 42% 

   Nie :)

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 5 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4425 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023