REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (urząd dzielnicy)

  REKLAMA

  Nawet 2,5 tysiąca osób wystartuje w tegorocznym XI Biegu Ursynowa, który odbędzie się na początku czerwca. Z płaską, liczącą 5 km trasą zmierzyć może się każdy - profesjonalista, początkujący biegacz, a nawet Ci, którzy na co dzień nie biegają. W samo południe ruszają zapisy do tej największej imprezy biegowej w naszej dzielnicy.

  Bieg Ursynowa to Otwarte Mistrzostwa Polski Masters w biegu ulicznym na 5 km. Ale nie oznacza to, że biec w nim mogą wyłącznie profesjonaliści. Wręcz przeciwnie - ogromna większość uczestników to biegacze amatorzy, którzy po prostu chcą się zmierzyć z kolejnym dystansem. 

  Na ursynowskim biegu pojawią się jednak zawodowcy. - Dla nich zachęcająca jest bardzo szybka trasa aleją KEN, idealna do bicia rekordów życiowych - mówią organizatorzy. 

  Tegoroczna impreza odbędzie się 3 czerwca, start w biegu głównym nastąpi o godz. 10:00. Ale godzinę wcześniej w biegu sztafetowym wezmą udział ursynowscy gimnazjaliści. 

  Po raz drugi - jako impreza towarzysząca - rozegrane zostaną zawody dla dzieci w wieku do 12 lat. Dziecięcy bieg odbędzie się na tyłach ratusza i będzie połączony z atrakcjami dla najmłodszych. Święto biegowe będzie połączone również ze świętowaniem jubileuszu 40-lecia Ursynowa. O 13:00 - po biegu na 10 km - aleją KEN wyruszy barwna parada mieszkańców.

  Gdzie się zapisać na Bieg Ursynowa?

  Zapisy na XI Bieg Ursynowa ruszą dziś punktualnie o godz. 12:00. Co roku pakiety startowe znikają bardzo szybko, warto więc się pospieszyć. Udział w biegu kosztuje 40 złotych, osoby urodzone w 1952 roku lub wcześniej a także wszyscy niepełnosprawni są zwolnieni z opłat. Dziecięcy bieg to opłata startowa w wysokości 10 złotych.

  Zapisy od godz. 12:00 na stronie www.biegursynowa.com.

  TRASA XI BIEGU URSYNOWA:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1391 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018