REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Mirosław Kania)

  REKLAMA

  Dla biegaczy z Ursynowa ten klimatyczny bieg to świetna okazja do kolejnego startu. Pomysł zorganizowania Biegu Raszyńskiego narodził się w 2010 roku i na stałe wszedł do kalendarza wydarzeń sportowych w Raszynie. Trwają przygotowania do tegorocznej edycji - dla biegaczy z Ursynowa mamy 5 pakietów startowych!

  Dziesięciokilometrowa trasa ściąga amatorów ścigania nie tylko z Raszyna i Mazowsza, ale z całego kraju i z zagranicy. Jest bowiem niemal idealnie płaska i szybka, a trzy równe pętle uliczkami Raszyna pozwalają na mocne poprawianie rekordów życiowych. Klasyfikacje zawodników zawierają wiele kategorii, w których najlepsi wygrywają nawet 1000 złotych. Przewidziano również nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy (29:54).

  Dodatkowym elementem, pomagającym w biegu, jest niesamowity doping zorganizowanych grup, które rywalizują w specjalnym konkursie dla kibiców. Nagroda jest wymierna, konkretna, więc konkurs przyciąga wielu chętnych, wyzwalając w nich pokłady energii i kreatywności, którą dzielą się z zawodnikami.

  Ogólnopolski Bieg Raszyński powstał w roku 2010 w odpowiedzi na oczekiwanie niezwykle dynamicznie rozwijającej się popularności biegania.

  - Stawiając sobie za cel stworzenia imprezy profesjonalnie zorganizowanej, otwartej dla amatorów i zawodowców, szybko zdobyliśmy sobie reputację medialną, jako największe wydarzenie biegowe południowej części województwa mazowieckiego - mówi Marzena Zientara, rzecznik biegu.

  W tej chwili Bieg Raszyński ma ogólnopolski zasięg. Uczestniczą w nim zawodnicy z kraju i z zagranicy.

  W zeszłym roku w kategorii OPEN zwyciężył Jakub Nowak , który przekroczył linię mety z czasem 30:37 , drugi uplasował się Andrzej Skarżyński z czasem 32:14, a na trzecim miejscu, po raz pierwszy w historii Biegu Raszyńskiego stanęła kobieta Katarzyna Kowalska, która osiągnęła czas na mecie 33:06.

  Trasa biegu posiada atest PZLA. Przebiega uliczkami Raszyna. Do pokonania są trzy pętle po około 3.33 km W centrum imprezy biegowej odbędzie się rozgrzewka oraz masaże zawodników. Co roku biegaczom towarzyszą grupy kibiców, które biorą udział w specjalnie zorganizowanym dla nich konkursie na najlepszy doping. Do wygrania dla najlepszej grupy kibiców jest 1000 zł, oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

  Bieg Raszyński charakteryzuje się bogatymi pakietami startowymi, w których oprócz koszulek technicznych można znaleźć wiele ciekawych gadżetów od sponsorów, takich jak smycze, długopisy, bony rabatowe, a nawet dżemy dla biegaczy. Dla każdego biegacza czeka ciepły posiłek i napoje, które co roku serwuje dla nas Cater Mark.

  Zapisy dostępne na stronie www.biegraszynski.pl

  W tym roku VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński startuje 9.04.2017 o godzinie 11.00, z ul. Szkolnej.

  • Bieg Raszyński przeznaczony jest dla osób , które w dniu biegu mają ukończone 16 lat
  • Opłata startowa wynosi 55 zł, a każdy zawodnik otrzymuje koszulkę, posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny
  • Bieg podzielony jest na wiele kategorii, w których najlepsi wygrywają 1000 zł; Mamy też przewidzianą nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy. Aktualny rekord trasy to 29:54
  • Dodatkowo do wygrania w kategoriach dla mieszkańców gminy Raszyn przewidziane są vouchery do salonu Magia Dotyku, oraz karnety do Gravitana
  • Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, takie jak tablety Samsung, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do studia fitness, na aerobik, a nawet na gokardy.

  Dla biegaczy z Ursynowa mamy 5 bezpłatnych pakietów startowych o wartości 55 zł każdy. Co należy zrobić, aby otrzymać pakiet? Wysłać swoje zgłoszenie na adres: konkurs@haloursynow.pl. Pakiety otrzyma 5 pierwszych osób. W swoim zgłoszeniu koniecznie podajcie: imię i nazwisko oraz nr telefonu komórkowego. O wygranej powiadomimy mailowo. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1202 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018