REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Już po raz siódmy Chomiki pobiegną w charytatywnych zawodach na rzecz zwierząt ze schronisk. W ramach biegu wokół parku Przy Bażantarni organizowana zostanie zbiórka karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierząt. W tym roku obdarowani będą podopieczni Fundacji Tusia. Zapisy tylko do 8 lipca, warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

  Tylko 250 zawodników będzie mogło wziąć udział 11 lipca w kolejnej edycji Biegu Chomika. Do pokonania tradycyjnie będą mieli 6 okrążeń parku Przy Bażantarni, czyli łącznie 10 km. To doskonała okazja nie tylko do aktywności fizycznej i współzawodnictwa. 

  Zawody są bowiem pierwszym w Polsce darmowym biegem charytatywnym na rzecz zwierząt. Zamiast wpisowego należy w dniu zawodów przynieść ze sobą karmę lub inne rzeczy, które ułatwią im życie w schronisku. 

  - Jeszcze jest około stu miejsc, więc zachęcam do zapisywania się na bieg. Jak zwykle apelujemy zarówno do zawodników jak i kibiców o przyniesienie darów dla potrzebujących zwierzaków - mówi Aleksander Szeląg, wiceprezes Stowarzyszenia Entuzjastów Aktywności Fizycznej.

  Tegoroczne wsparcie trafi do Fundacji Tusia, która ma pod stałą opieką kilkadziesiąt bezdomnych zwierząt. Lista potrzeb jest długa. To m.in karma sucha i w puszkach, ryż, obroże i krople przeciwpchelne, smycze, stare garnki i metalowe miski, zabawki, legowiska i stare ręczniki. 

  Jak zwykle zawodnicy będą mieli do pokonania 6 okrążeń parku Przy Bażantarni o łącznym dystansie dziesięciu kilometrów. Bieganie w kółko - charakterystyczne dla chomików - dało nazwę imprezie, która rozgrywana jest już siódmy raz na Ursynowie. 

  Start biegu odbędzie się przy wejściu do parku przy Bażantarni od strony ul. Jeżewskiego, meta przy skateparku od strony ulicy Przy Bażantarni.

  Program Biegu Chomików

  19:00 - Otwarcie biura zawodów
  20:00 - Start biegu na 10 km
  21:30 - Zakończenie biegu
  21:55 - Zamknięcie biura zawodów

  Zapisy na zawody trwają do 8 lipca na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/3987.html

  źródło: www.sport.ursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3366 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020