REKLAMAA1-FortSłużew-01-09----30-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  12. edycja Biegu Ursynowa

  12. edycja Biegu Ursynowa (SK)

  Jak połączyć aktywną sportowo sobotę z pomaganiem? To proste. Wystarczy wziąć udział w zbliżającym się Biegu Ursynowa. W tym roku uczestnicy ponownie mogą uczestniczyć w towarzyszącej wydarzeniu akcji charytatywnej #BiegamDobrze! Fundacja Znajdź Pomoc zbiera pieniądze, które trafią do osób z chorobami onkologicznymi. 

  Trwają zapisy na 13. Bieg Ursynowa, który jest największym wydarzeniem biegowym w naszej dzielnicy. Pakiety startowe, których organizatorzy przygotowali 2,5 tysiąca szybko znikają. Tym bardziej trzeba się spieszyć, by wziąć udział w ścieżce charytatywnej.

  Fundacja "Znajdź Pomoc" organizuje podczas Biegu Ursynowa akcję #BiegamDobrze i zaprasza do jej wsparcia.

  - Tym razem wybór ścieżki charytatywnej umożliwi wsparcie podopiecznych naszej Fundacji, przede wszystkim leczących się w Centrum Onkologii na Ursynowie - mówi Małgorzata Kopera ze "Znajdź Pomoc".

  Charytatywny pakiet startowy to koszt 200 złotych. Sumę można wpłacić jednorazowo samemu lub zbierać fundusze w ramach zbiórki, która utworzy się automatycznie po zarejestrowaniu się na bieg ścieżką charytatywną. Te 200 złotych może pokryć koszt np. wizyty u onkologa, peruki potrzebnej po chemioterapii czy kilku dojazdów do specjalisty.

  - Jesteśmy jedyną organizacją onkologiczną w Polsce, która nie pobiera opłat ani prowizji od swoich podopiecznych. Całość wpłat przeznaczona jest na ich leczenie i inne koszty związane z terapią - dodaje Małgorzata Kopera.

  Bieg Ursynowa to oficjalne Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w biegu ulicznym na 5 km oraz Mistrzostwa Polski Masters na tym samym dystansie. Imprezie będzie towarzyszył wielobój sprawnościowy dla dzieci.

  Zapisy do głównego biegu cały czas trwają. Zarejestrować się można na stronie www.biegursynowa.com. Jeśli chcemy wziąć udział w imprezie i pomóc osobom chorującym na nowotwory - wszystkiego dowiemy się tutaj

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3708 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019