REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Bikepark Kazoora gościł dziś rowerowych zapaleńców. Młodzi, starsi, kaskaderzy i rekreacyjni wycieczkowicze - sezon ruszył dla wszystkich! Inauguracji towarzyszyły pokazy spektakularnych tricków, wspólne treningi i akrobacje na poduszce treningowej. 

  W wymarzonej pogodzie przyszło dziś rowerzystom rozpoczynać nowy sezon. Bezchmurne niebo, słońce i lekki, przyjemny wiatr - rewelacyjne warunki na trasę. Na ursynowskiej Kazurce pojawili się pasjonaci dwóch kółek z całej Polski.

  - Przyjechałem na otwarcie sezonu. Chcemy pojeździć z kumplami. Świetny event i miejscówka także. Od 3 lat jeżdżę profesjonalnie. Przełamuję swoje słabości a poza tym nie mógłbym wytrzymać bez adrenaliny, jaką daje rower - wyjaśnia Kuba z Bielska-Białej.

  Oprócz wyczynowców i zawodowych zawodników otwarcie sezonu przyciągnęło całe rodziny, które wolne chwile uwielbiają spędzać na rowerowych szlakach. Dzieci próbowały swoich sił na stromych podjazdach a nieco starsi świetnie bawili się na poduszce treningowej, która umożliwiała powietrzne akrobacje i bezurazowe, miękkie lądowanie.

  Po integracji, jaką była wycieczka po Lesie Kabackim z Warszawskim Klubem Kolarskim, impreza przeniosła się na skocznie i kręte tory Kazoory. Tam, oprócz zjazdów i prezentacji tricków, rowerzyści mogli wziąć udział w warsztatach, które prowadzili doświadczeni zawodnicy, regularnie startujący w mistrzostwach.

  - Złożyłem swój pierwszy rower. Dopiero zaczynam przygodę, więc liczę, że uda się podpytać kogoś, kto jeździ już zawodowo. Podoba mi się atmosfera - wszyscy uśmiechnięci i zajarani sportem - mówi Maciek.

  Otwarcie rowerowego sezonu zorganizowało Stowarzyszenie Kazoora wraz z Dirt It More. Na imprezie nie zabrakło fachowców od sprzętu, którzy chętnie służyli radą i tłumaczyli zainteresowanym, jak złożyć i dbać o własny rower.

  - Zajmujemy się obsługą techniczną wydarzenia. Można u nas serwisować rower albo pooglądać nowy sprzęt. Jeżdżę całe życie, uwielbiam kontakt z naturą i spokój, jaki daje mi jazda - komentuje Kamil z AirBike.

  Zwieńczeniem imprezy były popisy najlepszych. Zawodowcy czarowali publiczność zwinnością, techniką i znakomitym refleksem. Sezon rowerowy można więc uznać za otwarty - Kazurka znów w rękach (a raczej nogach) rowerzystów!

  ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z OTWARCIA BIKEPARK KAZOORA:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1191 sekundy
  REKLAMAA2-NEONOWKA-3tygodnie-od-08-01-do-28-01-2018