REKLAMAA1-AUTO WIMAR (rekrutacja) 08.07.2021 - 07.08.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2021, 21:49

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wybór przestrzeni biurowej jest jednym z ważniejszych, jeśli chodzi o praktyczną stronę prowadzenia własnej działalności. To miejsce, w którym my i nasi współpracownicy możemy wykonywać swoje obowiązki, spotykać się i rozwijać nowe idee, zapraszać gości i klientów, których chcemy pozyskać. Wybór odpowiedniego biura jest niezwykle istotny dla funkcjonowania firmy i warto taką decyzję dobrze przemyśleć, by nie musieć przeprowadzać ceł firmy kilkukrotnie.

  W mieście i poza nim znajdziemy wiele różnych lokali i rozwiązań, które będą sprzyjały różnym firmom. W tym artykule porównamy kilka z nich, by dać Ci jasny obraz tego, która z propozycji może być najlepsza dla Ciebie.

  Biuro w ścisłym centrum

  Kiedy myślimy o biurowcach, często wyobrażamy sobie najbardziej ruchliwe dzielnice miasta. To właśnie centrum oraz przylegające do niego dzielnice najczęściej będą sercem prowadzenia biznesu. Wybór ścisłego centrum niesie za sobą spore korzyści: jest to świetnie skomunikowana lokalizacja, w okolicy nie brakuje różnorakich udogodnień, takich jak sklepy usługowe, restauracje czy miejsca kultury, a dodatkowo mamy szeroki wybór różnorakich lokali do wynajęcia – od zabytkowych kamienic począwszy, na nowoczesnych biurowcach skończywszy.

  Nie oznacza to jednak, że biuro w centrum to same zalety. To tam powstają największe korki, także dojazd do firmy niekiedy może być utrudniony. Dodatkowo w centrum brakuje miejsc parkingowych, a przy zabytkowym budownictwie obowiązują nas też ścisłe ograniczenia ze strony konserwatorów zabytków, itp. Wynajem biura w starej kamienicy może zatem dać w kość, gdy okaże się, że wcale nie lubimy wchodzić po schodach na 4. piętro.

  Źródło: Gdański Business Center w Warszawie

  Biurowiec

  Ograniczenia centrum miasta znikają, gdy wybierzemy biuro w biurowcu położonym poza nim. Takie budynki coraz częściej powstają w innych dzielnicach miast, nie tylko tych znanych ze swojego biznesowego charakteru. Tutaj warto zwracać uwagę przede wszystkim na komunikację (czy do biurowca prowadzą linie komunikacji miejskiej oraz dobra trasa, którą łatwo pokonać samochodem?). Biurowce mają taką zaletę, że posiadają duże parkingi, co jest znacznym ułatwieniem. Nowoczesne budynki będą również posiadały wiele ciekawych udogodnień, takich jak obecność przedszkola, restauracji czy siłowni, możliwość skorzystania z zielonych tarasów podczas przerw i na imprezach firmowych, nowoczesne rozwiązania technologiczne, piękny design wnętrz użytkowych i świetny system zabezpieczeń. W biurowcu wszystko dostajemy w pakiecie i jest to ogromne wsparcie dla biznesu.

  Biuro na obrzeżach miasta

  Ten wariant jest o tyle atrakcyjny, że z pewnością kosztuje najmniej. Biura na obrzeżach miast sprawdzą się dobrze dla firm, które to nie utrzymują intensywnych kontaktów z klientami i nie muszą organizować częstych spotkań. W biurze przebywają pracownicy i taką dokładnie spełnia ono rolę.

  Największą wadą tego rozwiązania jest oczywiście utrudniony dojazd. Jest on zazwyczaj długi, problemem mogą być również trasy komunikacyjne. Z tego względu możemy mieć większy problem w pozyskaniu dobrych specjalistów, którzy chętniej wybiorą firmę z siedzibą bliżej centrum.

  Artykuł załadowany: 0.2697 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021